Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez wargathrond w 30 Maj 2013, 09:40

Cieszy mnie dzień spędzony za miastem. Jest takie miejsce za moim miastem, duży obszar bagien z małym skrawkiem lasu świerkowego na środku. W środku tego lasu jest polana, wielkości porównywalnej do trzy pokojowego mieszkania, całkowicie nie widoczna z zewnątrz. Z tego względu, że trudno tam się dostać, mogę w ciszy i spokoju trenować tam walkę mieczem dwuręcznym, gdzie na terenach przy miejskich, uczęszczanych często przez ludzi, nie mógłbym tego robić.

Za ten post wargathrond otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ZiomB, Gizbarus, GhostRider44.
Awatar użytkownika
wargathrond
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 25 Sie 2012, 15:15
Ostatnio był: 24 Sie 2024, 09:57
Miejscowość: Mrągowo
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez wargathrond w 30 Maj 2013, 18:09

ko.JPG
Jest to miecz dwuręczny, własnoręcznie wykuty, ważący 4,8 kg
ko.JPG (12.39 KiB) Obejrzany 1456 razy
Wedle prośby, wklejam zdjęcie narzędzia którym trenuję. Zdjęcie było robione telefonem, który nie ma zbyt dobrego aparatu w sobie.

Za ten post wargathrond otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak, Omnibus, Cysiu.
Awatar użytkownika
wargathrond
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 25 Sie 2012, 15:15
Ostatnio był: 24 Sie 2024, 09:57
Miejscowość: Mrągowo
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Co was cieszy?

Postprzez stalker3467 w 30 Maj 2013, 19:00

Mnie jak dostanę premię w robocie za ciężko pracę w wysokości 500zł. I jak zrobię komuś coś przyjemnego oraz długi urlop.
Samotność to wolność i swoboda od problemów.

stalker3467
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 09 Gru 2012, 16:29
Ostatnio był: 09 Maj 2014, 14:53
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Co was cieszy?

Postprzez Voldi w 09 Cze 2013, 15:23

Powinienem pisać jednocześnie w tym temacie i w antonimie do niego.

Wczoraj byłem u babci potrzepać jej dywany, bo strasznie zakurzone (wiadomo, nie zdejmuje się butów, nosi się wszystko itd.). Narobiłem sobie bąbli i odcisków od trzepaczki, która lata świetności ma już daaaaawno za sobą ;)
Wracając postanowiłem się poszwendać po lesie. Standardowy "szpej": glany, bojówki, bluza z kapturem. Nadmienię, że bojówki miały niewielkie rozdarcie przy szwie w kroczu, jednak nie przeszkadzało to ich swobodnie używać. Połaziłem, połaziłem, dotarłem w okolice torów kolejowych. Znam ten odcinek, jako czynny, acz w stagnacji, miłośnik kolei, bardzo dobrze, bywałem tu nie jeden raz. Tym razem jednak, miast iść normalnie, po nasypie, wolałem iść dziarsko przez las.
Przyszedł mi do głowy durnowaty pomysł, powspinać się po okolicznych sosnach. Wlazłem na jedną, na jakieś 5m, zapaliłem fajka, zszedłem, poszedłem dalej. Potem, dochodząc do łuku, czmychnąłem sobie na polankę, z którą mam pewne bardzo miłe wspomnienia niemal dokładnie sprzed roku. Wróciłem na tory. Jak wspomniałem, jestem MK. Zajmuję się fotografowaniem składów, dokumentowaniem (na fot.) linii kolejowych/dworców itd. Dokładnie naprzeciw łuku rośnie kilka sosen. Postanowiłem wspiąć się i tam. Do 9 metra poszło gładko, dalej wolałem nie ryzykować. Przypatrzyłem się i wyobraziłem sobie, jak wyglądałby w tym miejscu długi pociąg towarowy. Elegancko. Zapaliłem jeszcze jednego fajka, folijkę z paczki zatknąłem na gałęzi, coby zobaczyć, gdzie dokładnie siedziałem. Zacząłem schodzić. W pewnym momencie, na jakichś pięciu metrach nad ziemią, ułamała mi się pod nogą gałąź, akurat w momencie, gdy drugą próbowałem postawić na sąsiedniej. Zacząłem lecieć w dół.
Spadłem o jakiś metr, uratowała mnie... dziura w spodniach, Zaczepiłem nią o kikut wystający z drzewa i zawiesiłem się na niej. Trochę otarłem udo i najważniejszy męski narząd (:E), ale obyło się bez "jajecznicy". Gdyby nie to, najpewniej spadłym z tamtej wysokości na sam dół. Podciągnąłem się i zacząłem szukać innego miejsca oparcia dla nóg. W końcu zszedłem na dół. Na szczęście, w plecaku miałem krótkie spodenki (wziąłem, żeby założyć przed trzepaniem dywanów, żeby się nie usmażyć z gorąca). Założyłem je na nasypie i ruszyłem do domu.

Czemu to mnie cieszy?
1. Uświadomiłem sobie, że nie jestem taka noga, jak mi się zdawało, i wspinać umiem się nie tylko po słupach WN.
2. Powspominałem sobie sytuację z polanki.
3. Odwiedziłem okolicę (dawno mnie tam nie było)
4. Głupia, oględnie mówiąc, dziura na jajach, uratowała mnie od uszkodzenia sobie jakiejś części ciała.
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dżuz, Gro3a.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 10 Cze 2013, 06:08

A mnie cieszy ostatnia nocka, po której nadejdzie dziesięć dni urlopu :D Wreszcie będę miał czas odpocząć i wybrać się z plecakiem pełnym prowiantu, gdzieś po za miasto. Nawet pogoda nie będzie miała wpływu na długość wycieczki do odludnego miejsca, gdzie będę mógł nabrać sił i być może wróci mi wena twórcza by dokończyć detektor "Weles" i zakończyć forumowe opowieści ;)
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was cieszy?

Postprzez Clegane w 15 Cze 2013, 00:29

Co mnie cieszy? Jak mam wenę, żeby napisać następny rozdział książki, która już chyba dwa lata się za mną ciągnie, jak trailery Wiedźmina 3 się pojawiają, jak Microsoft robi z siebie debila i daje się pobić na ryj Sony...poza tym, jak są śledzie do jedzenia i jak mam dużo kasy ;)
Awatar użytkownika
Clegane
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 09 Cze 2013, 12:18
Ostatnio był: 13 Lip 2013, 23:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 3

Re: Co was cieszy?

Postprzez Kuballa44 w 17 Cze 2013, 23:02

Cieszyłby mnie spokój w życiu. Lubię go.
Uwielbiam kiedy nic się nie dzieje.
A z tego co mam? Cieszy mnie że moja kobieta jest obok, plus taka perspektywa na wspólny wieczór. :)

Image
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Co was cieszy?

Postprzez Dżuz w 19 Cze 2013, 19:31

Wyregulowane w końcu przerzutki i paulaner chłodzący się w lodówce. No i żar lejący się z nieba. Gdybym jeszcze tylko nie musiał "mieszać farby", to już dawno siedziałbym nad wodą :P
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 00:27
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Co was cieszy?

Postprzez StalkerCell w 19 Cze 2013, 21:41

Ja powiem tak:
Przed przeprowadzeniem się z miasta, kochałem ćwiczyć parkoura z moim najlepszym przyjacielem. Sprawiało mi to taką radochę, że nie wiem, w końcu co może robić pożytecznego trzynastolatek w mieście. Jednak moim największym szczęściem jest przecudna dziewczyna. Ach, teraz najwyżej mogę 'esemesa' do niej puścić... Po przeprowadzce moje życie toczy się innymi torami - najwyżej mogę pojeździć rowerem, co też lubię. Ale mówię, nic mnie bardziej nie uszczęśliwi, jak najbliższa rozmowa z moją dziewczyną.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Co was cieszy?

Postprzez Realkriss w 19 Cze 2013, 22:00

FEAR 3 kupiony na Allegro za 8 zeta, który przyszedł dzisiaj i nie jest żadnym przekrętem.
Nawet, jeśli ta gra jest totalnie do d..., to biorąc pod uwagę dwie poprzednie części - miło sobie postrzelam ze 3 dni i kosztowała mnie mniej niż paczka fajek.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 26 Wrz 2024, 11:46
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Co was cieszy?

Postprzez Kudkudak w 19 Cze 2013, 22:10

Cieszy mnie dzisiejszy trolling z Białym Bratem I i niedoszłym Białym Bratem II ;) Niestety, przez złość i moc potęgi wroga nie możemy poszerzać naszej wiary dalej, Merczi :P
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Merhius.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was cieszy?

Postprzez Voldi w 21 Cze 2013, 12:18

Drugi Radler, który co prawda miał być na wieczór, ale jest tak gorąco, że się nie da... W schłodzonej szklance 0,5l, z lodem. Po koszeniu, w tak upalny dzień, trawy sięgającej ramion, jak zbawienie.

I pani kasjerka, która pozwoliła donieść później 50 groszy, bo źle policzyłem, biorąc z domu drobne.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości