Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Juhas w 17 Maj 2013, 16:58

Ja nie przepadam za Powinnością. Kojarzą mi się z zrzeszeniem, które w imieniu "wyższego dobra" muszą zabijać innych ludzi, aby był porządek. Dlatego, gdy dostałem za zadanie zabić któregoś z "Mistrzów" z przyjemnością podszedłem do jednego z nich, zagadałem, popytałem co i jak, nawet z nim pohandlowałem. A po skończeniu rozmowy wpakowałem mu śrut w łeb. Z starego, dobrego obrzyna. A tak dla pewności naładowałem jeszcze raz i dobiłem, coby nie wstał.

Za ten post Juhas otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Leo0502, Garbaty, Ranger801.
Awatar użytkownika
Juhas
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 04 Cze 2012, 16:06
Ostatnio był: 22 Sie 2014, 23:01
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez n1ck w 18 Maj 2013, 04:06

Trudno mówić o najemnikach jako o jednej frakcji, to raczej kilka grup działających na zlecenie swoich klientów. I tak o ile Czarny czy Tasak działali bardziej subtelnie tak np. Wolfhound był zwykłym bandziorem, gotowym zabić wszystkich którzy stanęli mu na drodze by osiągnąć swój cel. Zatem wydaje mi się że nie powinno się oceniać frakcji jako takiej a raczej odłamy które postępują według odmiennych zasad.
Bandyci to też raczej nie frakcja a po prostu grupa stalkerów działających 'na skróty' - nie chcą ryzykować życia w anomaliach więc łupią innych z artefaktów. Bandytami są przecież nie tylko ci w skórzanych kurtkach i dresach ale także ci którzy nazywają się samotnikami, choćby Płotka czy Flint.

Za ten post n1ck otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mikolaj.
Awatar użytkownika
n1ck
Tropiciel

Posty: 217
Dołączenie: 05 Lis 2011, 09:06
Ostatnio był: 16 Gru 2019, 15:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 41

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Deemo w 18 Maj 2013, 13:27

Dark Dante napisał(a):Jednak pójdą w bój bez wahania a taki poborowy przecież czasem gotowy nawet na zdezerterowanie. Płacisz - wymagasz, trafił z poboru? - spodziewaj się wszystkiego.

Teoria, w praktyce poborowy wcale nie jest gorszy.
Poborowy to mlody czlowiek bez rodziny.
Zawodowiec czesto ma rodzine, żone, dzieci i on wlasnie pomysli zanim zaryzykuje.
Przy okazji, przypomnij sobie Grunwald i zowodowców z Czech.
Deemo
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 03 Maj 2013, 21:38
Ostatnio był: 21 Wrz 2013, 03:34
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez MrZiomal w 22 Maj 2013, 11:24

Wolność to najgorsza frakcja, ponieważ są anarchistami, i chcą zniszczyć powinność a ta wyżej wymieniona chce zniszczyć wszystkie mutanty i całą zonę aby uchronic swiat przed unicestwieniem.

Za ten post MrZiomal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive pan kozaq,
Negative X2stalker2X.
MrZiomal
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 13 Maj 2013, 22:38
Ostatnio był: 21 Cze 2013, 21:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez X2stalker2X w 22 Maj 2013, 14:21

MrZiomal napisał(a):Wolność to najgorsza frakcja, ponieważ są anarchistami, i chcą zniszczyć powinność a ta wyżej wymieniona chce zniszczyć wszystkie mutanty i całą zonę aby uchronic swiat przed unicestwieniem.



Chwile chwile jakim unicestwieniem.Zona to cudowne miejsce dla ludzi którym życie dało kopa w dupala.
Zona daje im zarobek i miejsce bytu.A powinność nie jest zła ale według mnie ich ideały są zryte jak paczka gwoździ.
A wolność, jacy anarchiści poczytajcie najpierw trochę o anarchi na wiki a później się wypowiadajcie.
Oczywiście że jak jakiś gimbus zechce napisać że wolność to banda anarchistów to nic złego ale zastanówcie się najpierw.
A tak na poważnie zona nie zagraża ludziom ,ani ich bytowi.Zona jest okrutna ale nie niebezpieczna dla świata zewnętrznego.Oczywiście że jak jakiś billaden zechce wysadzić elektrownie to wtedy może się zrobić niewesoło .
Ale najpierw musiał by rozwalić z 100 mutków nie licząć monolitu i wojska oraz stalkerów.
A powinność nie chce nikogo uchronić.Mówią tak by wszyscy do nich wstąpili.Sami ich dowódcy wolą mamone za artefakty dla jajogłowych niż walczenie za wielką i wspaniałą ludzkość.A wolność nie kumam oco im kaman ale chyba chodziło o wolność i wstęp do zony bez problemów(czy jakoś tak).Ta cała wojna jest jak to napisał kochelet ,,vanitas vanitatum et omnia vanitas,,.mogli by się przecież pogodzić i zakończyć tą rzeź.

Za ten post X2stalker2X otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gizbarus, Gwizdek, Majster Pijawa.
Awatar użytkownika
X2stalker2X
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 18 Maj 2013, 16:26
Ostatnio był: 24 Lip 2013, 12:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -8

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Universal w 22 Maj 2013, 14:30

@X2stalker2X

A skąd Ty wiesz co Powinność chce zrobić, skoro to frakcja z gry?

Powinność oficjalnie chce zniszczyć Zonę, Wolność chce ją wykorzystać. Pierwsi to nie "faszyści" - jak niektórzy ich widzą, drudzy to nie "anarchiści", jak są przedstawiani.

Jeśli Wolność chciałaby wolnego wstępu do Zony, to przypomina mi się Darwin. 90% wchodzących do Zony skończyłoby jako karma dla ślepych psów zanim natknęliby się na jakąkolwiek anomalię. Ewentualnie zostaliby sprasowani do kawałka mięsa z puszki. W tym wypadku już lepsza jest Powinność, zapałki się przed dziećmi chowa :D A na dobrą sprawę... Jeśli już się zagłębiać w ideologie tych frakcji, to obie są walnięte - żadna nie przystaje do rzeczywistości. Naginanie faktów do teorii.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MrZiomal.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez KacuGPL w 23 Maj 2013, 16:01

Nienawidze Bandytów . Chamskie , wredne , i agresywne . Zabijam przy każdym spotkaniu !
Proszę Cię, nie czytaj tego co tu pisze:
:

Tak już niestety można ufać dzisiejszym ludziom.

Za ten post KacuGPL otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Merhius.
KacuGPL
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 23 Maj 2013, 15:55
Ostatnio był: 06 Lip 2013, 16:28
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -3

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez bartek199810 w 23 Maj 2013, 16:07

Ja nie lubię "MONLITU" dlatego gdy zawsze zwiedzam sobie głąb zony to atakują i ta ich wiara . :/
Awatar użytkownika
bartek199810
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 28 Mar 2013, 17:18
Ostatnio był: 06 Gru 2014, 19:58
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez mikolaj w 23 Maj 2013, 22:38

Wiara, Wiarą ale oni są po to by bronic serca Zony którym jest Spełniacz Zyczeń i tajne labolatorium.
Z tego co zrozumiałem z dobrego zakończenia cienia czarnobyla .
A po za tym cenie ich ślepe oddanie ZONIE. Wg mnie oni ze Strefą tworzą jedność.
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
/Chan/ - Metro 2033
Awatar użytkownika
mikolaj
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 13 Maj 2013, 18:45
Ostatnio był: 16 Cze 2021, 16:26
Miejscowość: Oleśnica
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Świrus w 24 Maj 2013, 11:08

Wojsko to według mnie największe łajzy.
Bandytów już można tolerować, ale wojsko już jest troche uparte i trudno ich załatwić (szczególnie jak są w dużych grupach) :/
Image
Naszą Powinnością jest strzeżenie Monolitu!
http://www.youtube.com/watch?v=iODZDLIF ... 0w&index=1
Awatar użytkownika
Świrus
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 24 Maj 2013, 10:03
Ostatnio był: 04 Cze 2013, 08:57
Miejscowość: Mózgozwęglacz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Dark Dante w 24 Maj 2013, 13:59

No nie oceniaj aż tak krytycznie, sam ich nie lubię ale taki kot trafia tu bo miał rozkaz, już prędzej jacyś weterani pokroju Kuzniecowa sami by prosili o przeniesienie.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez mikolaj w 27 Maj 2013, 14:06

Co do Monolitu jest piosenka o nich.
http://www.youtube.com/watch?v=iODZDLIF ... 0w&index=1
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
/Chan/ - Metro 2033
Awatar użytkownika
mikolaj
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 13 Maj 2013, 18:45
Ostatnio był: 16 Cze 2021, 16:26
Miejscowość: Oleśnica
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości