Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu. Lokalizacja logów: Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs
I tu masz problem. Gdyż na dysku C zapisują się wszystkie save'y. Nie ważne gdzie zainstalowałeś to i tak zawsze save'y są na C.
Ścieżka to C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC\savedgames
Możesz oczywiście zajrzeć do tematu "Pomocne save'y" http://www.forum.stalker.pl/viewtopic.php?t=1446 i tam znaleźć odpowiedni.
... Tylko że z tego, co rozumiem - jak kolega chce wczytać zapisaną grę, to nie moze, bo nie ma tam żadnego zapisanego slotu, tak?
A czy w ogóle masz (oczywiście, w C: ) folder do save'ów? Jeśli nie, zrób go ręcznie. Gra i tak przekieruje je do katalogu.
A przed formatem nie odinstalowywałeś gry?
Atomoffka napisał(a):...Ale instalując Patch, jednocześnie traci szansę na odzyskanie zapisanych gier z poprzedniej łatki, więc na jedno wychodzi.
Na wersji 1.000 nie zagramy z Save'ami z wersji 1.004, itd . Więc jeśli grał na jakimś patchu musi go zainstalować, lub podobny który działa z tymi Save'ami.