World of Tanks

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: World of tanks

Postprzez Nyguz w 19 Kwi 2013, 12:22

Gwizdek5 - Nie przesadzaj. Nie uważam się za UberPro...

Terminus - Dzięki ;)
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Reklamy Google

Re: World of tanks

Postprzez atikabubu w 19 Kwi 2013, 12:33

Nom :ati:

Ferdek to taki mały bunkier jeśli ukryć jego mięciutki brzuszek. Wychyły działa ma pieruńskie, dzięki czemu można się rzadziej obracać, a i partyzantka zza górki też może się udać.
Topowe działo to prawdziwy bicz Boży, ale ma inną charakterystykę niż murykanckie albo ruskie rury: ma mniejsze obrażenia, ale super celność i prędkość ładowania.
Grind jest ciężki, szczególnie jeśli do tej pory nie mieliśmy do czynienia z paskudztwami od Porsche. :caleb:
Bez topowego silnika wlecze się to jak rozprawa w sądzie, ale z nim już dostaje kopa.
No i bez najlepszej rury jest bida, bo taki E-100 będzie się tylko chichrać pod nosem. :F


Jagdtiger to w praktyce King Tiger z budą zamiast wieży. Mobilność podobna, tylko jakimś cudem jest szerszy i dłuższy...
Próba zakamuflowania tej stodoły to robota głupiego, a arta ma używane. :F
Wychył działa ma mniejszy niż Ferdek, ale opuszcza je równie dobrze.
No ale topowa rura huehuehue. :caleb:
Bardzo duża prędkość wylotowa, penetracja jak trza, celność wystarczająca do punktowania scoutów z 500 metrów.
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: World of tanks

Postprzez jalkavaki w 19 Kwi 2013, 13:10

@Darth Rex: odnoszę wrażenie,że pijesz do mnie dlatego wejdę w polemikę.
Hetzer jest zajebiaszczym TD (od momentu jak Marderka sknocili, gnoje jedne), ale zauważyłem, że duża większość gra nim bez pomysłu. Czyli ładuje troll na złocie i w bitwę. I jak takiego rzuci na IV to gość ma używanie, bo leci przed siebie i praktycznie każdy czołg ma na strzała a jego samego ciężko ubić. Za to jak trafi na V-VI to już jest kompletnie do kitu, bo pajac nawet nie wie jak się ustawić tym TD aby cokolwiek zrobić, bo jedyne co umie to jechać przed siebie i mieć na strzała każdego. A tu lipa. Dlatego jest kompletnie nieprzydatny. :facepalm:
Odnośnie pytania o TD to nie wiem jak jest z kacapskimi ale niemiecki charakteryzują się dobra celnością, współczynnikiem ukrycia (do bnodajże 7 czy 8 tieru) i przeladowaniem. Ból to mało żytka i chitynowy pancerzyk. Gra sie więc nimi z drugiej linii.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: World of tanks

Postprzez k4r00 w 19 Kwi 2013, 13:28

Weteranem WoTa, może się nazywać ktoś, kto gra od początków gry i ma prawie 4.5k bitew, z czego 4k czołgów zniszczonych (well ja :caleb:). A tak na serio, to weteranem z czystym sercem mogę nazwać założycieli mojego klanu.
Co do Hetza - 10.5 + dobra załoga ze zrobionym kamuflażem i niszczarka jak znalazł :) Tylko trza nią umieć grać, jak stwierdził parę postów wcześniej Rexiu. Co do innych TDków to ja cenię sobie rosyjskie. Nie grzeszą celnością, ale np. taka 100mm do SU-100M1 jest bardzo szybkostrzelna i celna. W moment można nabić ponad 2k dmg. Z kolei na SU-122-44 mam armatę 122 tą "ISową", ale z zamkiem klinowym czy jakoś tak, dzięki czemu działo jest niezmiernie szybkostrzelne, a po założeniu dosyłacza nie ma sobie równych. Za dobrą bitwę na SU-122 zgarniam spokojnie 2-4k dmg. Jednak ruskie TDki są dla ludzi, którzy umieją grać. Kropka.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: World of tanks

Postprzez jalkavaki w 19 Kwi 2013, 14:52

http://worldoftanks.eu/news/6953-import ... -security/
300 żółtych monetek za nic właściwie.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: World of tanks

Postprzez Nyguz w 19 Kwi 2013, 16:31

Nigdy nie używałem złota. Nie jestem aż takim maniakiem, żeby wydawać kasę na gry, mam życie ;)
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: World of tanks

Postprzez jalkavaki w 19 Kwi 2013, 16:36

Skoro złota za frajer nie chcesz to jesteś... frajer?
PS. Sorry, zapomniałem, to jesteś TY, TEN który po 1,5k bitew umi grać i poradniki pisać.
No takiemu to faktycznie złoto nie potrzebne.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.

Za ten post jalkavaki otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Nyguz.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: World of tanks

Postprzez Nyguz w 19 Kwi 2013, 16:40

Czy napisałem coś o tym, że za frajer nie chcę? Napisałem, że nie mam zamiaru kupować... O ile mi wiadomo nie napisałem nic o tym, że jestem autorem jakichś poradników. Po za tym weź się odwal bo zachowujesz się jak kretyn tak szczerze mówiąc. Kompleksy masz czy co, że przez internet musisz kogoś powyzywać?
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.

Za ten post Nyguz otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative jalkavaki.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: World of tanks

Postprzez jalkavaki w 19 Kwi 2013, 16:50

A ktoś mówił o kupowaniu? Wrzuciłem linka gdzie za darmo masz 3m, złota a Ty wyskoczyłeś z tekstem
Nigdy nie używałem złota


O ile mi wiadomo nie napisałem nic o tym, że jestem autorem jakichś poradników.

posta z 17 Kwi 2013, 06:45
i raczej za nooba się nie uważam, mam około 1400 bitew na koncie i kilka poradników oraz strategii w głowie więc

Po za tym weź się odwal bo zachowujesz się jak kretyn tak szerze mówiąc. Kompleksy masz czy co, że przez internet musisz kogoś powyzywać?

Zbierasz żniwo swego zadufania i pychy
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: World of tanks

Postprzez Nyguz w 19 Kwi 2013, 16:53

"Złota" - pocisków?
"kilka strategii i poradników" - w głowie?
jalkavaki napisał(a):Zbierasz żniwo swego zadufania i pychy


Jednak się nie myliłem co do Ciebie.
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: World of tanks

Postprzez Pangia w 19 Kwi 2013, 17:04

Nyguz napisał(a):"kilka strategii i poradników" - w głowie?

Nikt nie jest Duchem Świętym, żeby zgadywał, co Ty masz w głowie
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: World of tanks

Postprzez Piłat w 19 Kwi 2013, 17:08

Gram trochę na niszczycielach i właśnie na niszczycielach wbiłem swój pierwszy X tier. Cóż...
Żeby dobrze grać na tych maszynkach, przede wszystkim należy być cierpliwym. Wsiadając do maszyn powyżej VII tieru trzeba nastawić się suport, a nie na szturm. To dotyczy wszystkich niszczycieli. Klasycznie kampienie, pozostawanie na drugiej, a nawet na trzeciej linii frontu, oddawanie kilku, kilkunastu strzałów w ciągu tych piętnastu minut - to standart. W WoT niszczyciele są zbalansowane (niestety?) między sobą i każda nacja charakteryzuje się innymi atutami.

Mniej więcej wygląda to tak:

Niemcy
Zalety:
- Doskonała celność
- Dobra penetracja
- Umiarkowany pancerz
- Przyzwoita mobilność
Wady:
- Małe obrażenia
- Zerowy kamuflaż powyżej VII tieru.

ZSRR
Zalety:
- Duże obrażenia
- Dobra mobilność
- Rykoszetujące pancerze
- Dobry kamuflaż
- Szybkostrzelność
Wady:
- Niska celność
- Miękki pancerz

USA
Zalety:
- Duże obrażenia
- Dobra penetracja
- Umiarkowana szybkostrzelność
- Umiarkowany kamuflaż
Wady:
- Do VIII tieru praktycznie brak pancerza
- Od VIII tieru niska mobilność

Oczywiście powyższy schemat nie dotyczy wszystkich niszczycieli, ale mniej więcej tak to wygląda. Jeżeli komuś zależy na dynamicznej rozgrywce raczej wybierze Ruska, albo Amerykańca. A jeśli komuś bardziej zależy na precyzyjnej walce z ukrycia, to zasiądzie z niemieckimi maszynami. Poza tym nadal uważam, że niemieckie czołgi i tak dostały zbyt dużego nerfa. Kamuflaż nie działa, a pancerz jest miękki jak papier. Ale cóż... Czego się nie robi dla zbalansowania gry.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość