[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kudkudak w 11 Kwi 2013, 16:22

Tylko że modderzy robią moda dla siebie, a udostępniają go gdy chcą się nim podzielić. Więc ankieta po uja, to nie jakiś plebiscyt miesiąca.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Iłja w 11 Kwi 2013, 16:24

Robią moda dla siebie? No patrz, to widać ja jakiś nienormalny jestem, bo robiłem swoje(go) mody/a dla ewentualnych graczy o.o Ja naprawdę jakiś perwers jestem.
Drzewa się czerwienią, ptaszki wesoło podszczekują... wiosna w Czarnobylu wita :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=247117#p247117 -> Moja cud-miód frakcja :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=97&t=6947&p=324670#p324670 -> Moje cud-miód potworki :D
Awatar użytkownika
Iłja
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:56
Ostatnio był: 02 Wrz 2015, 23:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 24

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 11 Kwi 2013, 17:24

Iłja napisał(a):Gdybym to ja robił LA, zrobiłbym jakąś ankietę wśród ewentualnych przyszłych graczy pt. czego chcą, a czego nie... i bym się podporządkował.


Image

Taaa...w końcu by wyszło, że Twoja wizja umarła i robisz to dla totalnych randomów ze świata. Zasada jest prosta- jak komuś się coś nie podoba, to idzie wg maksymy " sam sobie ku*wa zmień". Przecież to pewne, że jeśli LA wyjdzie, to pierwsze co to będzie:

"A czemu tu za jasno, czemu tu za ciemno, czemu tak nie inaczej"? Gdyby ktoś Ci kazał zrobić do moda jakieś pedalskie kucyki dla bab, rozumiem, że byś to wykonał? Tak wynika z Twojego toku rozumowania, więc nie wykręcaj się.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak, Cromm Cruac.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 11 Kwi 2013, 17:31

Ta... ankiety i wpakowywać wszystko, co gracze chcą.

"Narzekaj na to, że LA będzie Soljanką.
Proponuj rozwiązania, które doprowadzą do takiego stanu".
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Iłja w 11 Kwi 2013, 19:49

Ta... ankiety i wpakowywać wszystko, co gracze chcą.

A czy ja mówię by robić ankiety nt. tego co powinno być dodane, czy na temat tego co chcą dodać twórcy? ._. Obstawiam, że większość byłaby na nie różnorakim upierdliwym nicniedającym dodatkom.
Drzewa się czerwienią, ptaszki wesoło podszczekują... wiosna w Czarnobylu wita :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=247117#p247117 -> Moja cud-miód frakcja :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=97&t=6947&p=324670#p324670 -> Moje cud-miód potworki :D
Awatar użytkownika
Iłja
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:56
Ostatnio był: 02 Wrz 2015, 23:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 24

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 11 Kwi 2013, 20:51

Iłja napisał(a):A czy ja mówię by robić ankiety nt. tego co powinno być dodane, czy na temat tego co chcą dodać twórcy?

Iłja napisał(a):Gdybym to ja robił LA, zrobiłbym jakąś ankietę wśród ewentualnych przyszłych graczy pt. czego chcą, a czego nie... i bym się podporządkował.

Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Iłja.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Iłja w 11 Kwi 2013, 20:54

Cudownie, samemu mi się język poplątał xD
Przy tym drugim miałem na myśli to co wspomniałem na pierwszym -.-' Pangia, leci kozak za zauważenie mojego idiotycznego błędu. Ogarniasz to co piszę bardziej niz ja sam xD
Drzewa się czerwienią, ptaszki wesoło podszczekują... wiosna w Czarnobylu wita :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=247117#p247117 -> Moja cud-miód frakcja :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=97&t=6947&p=324670#p324670 -> Moje cud-miód potworki :D
Awatar użytkownika
Iłja
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:56
Ostatnio był: 02 Wrz 2015, 23:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 24

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez evo68 w 11 Kwi 2013, 22:58

W ogóle to ja przepraszam wszystkich bo widzę, że mój krótki post wywołał wojnę. To było niezamierzone :+:
evo68
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 02 Kwi 2006, 18:30
Ostatnio był: 05 Sie 2013, 13:24
Miejscowość: Legnica
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kudkudak w 11 Kwi 2013, 23:04

Przeczytaj te parę 100 stron i zobacz czy to napewno był Twój post. Bój jest tu prowadzony już od kilku lat ;)
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 12 Kwi 2013, 06:36

Iłja napisał(a):Cudownie, samemu mi się język poplątał xD
Przy tym drugim miałem na myśli to co wspomniałem na pierwszym -.-' Pangia, leci kozak za zauważenie mojego idiotycznego błędu. Ogarniasz to co piszę bardziej niz ja sam xD


Bez obrazy, ale Twoją głupotę i rozpaczliwe próby wygrzebania się ze sracza ogarnęło od razu całe forum, tylko nikt nie miał siły odpisywać. :) Polecam na przyszłość przeczytać kilkakrotnie to co się napisało i zastanowić się, czy to aby na pewno słuszne. Pozdrawiam.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Iłja w 12 Kwi 2013, 13:45

No dobra, muszę się bronić, bo widzę że ktoś mnie tutaj kompletnie nie rozumie. Jak zwykle. A szkoda, chciałem tego uniknąć, bo zawsze kończy się to obelgami i obrażaniem się, pfff.

Bez obrazy, ale Twoją głupotę i rozpaczliwe próby wygrzebania się ze sracza ogarnęło od razu całe forum, tylko nikt nie miał siły odpisywać.

Polecam przez dobry tydzień dokumentnie się nie wysypiać i połączyć to z nawrotem moich niewiadomoskądsiębiorących bóli głowy i koniecznością zakuwania do matury, a potem spróbować pisać coś z sensem. I wtedy będziesz miał prawo twierdzić że to co robię to głupota ._.

Do tego dodać muszę, że jak ktoś tu jest głupi to nie ja. Co najwyżej niektórzy nie zrozumieli skrótu myślowego:
wśród ewentualnych przyszłych graczy pt. czego chcą, a czego nie...

Chodziło o to czego chcą, a czego nie chcą sposród tego co chcą dodać twórcy. Do tego jakby co niektórzy nie cytowali tego w sposób wyjęty z kontekstu, to zobaczyliby ten fragment:
Albo dodał ten pierdyliard różności w formie opcjonalnych dodatków do gry. Ale, niestety, nie robię, więc :/

Czyli w skrócie ten pierdyliard różności, który dodali twórcy, bo do tego się odnosił ten tekst o ankiecie.

Na przyszłość nauczcie się czytać, bo jak widzę zrozumienie tego co piszę jest zbyt trudne, nawet dla ludzi nie mających tych problemów co je wspomniałem na początku postu ._. Cosik słabo widzę edukację niektórych tu obecnych.
Pozdrawiam ._.
Drzewa się czerwienią, ptaszki wesoło podszczekują... wiosna w Czarnobylu wita :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=247117#p247117 -> Moja cud-miód frakcja :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=97&t=6947&p=324670#p324670 -> Moje cud-miód potworki :D

Za ten post Iłja otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Gość.
Awatar użytkownika
Iłja
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:56
Ostatnio był: 02 Wrz 2015, 23:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 24

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kuballa44 w 16 Kwi 2013, 16:37

Polecam przez dobry tydzień dokumentnie się nie wysypiać i połączyć to z nawrotem moich niewiadomoskądsiębiorących bóli głowy i koniecznością zakuwania do matury, a potem spróbować pisać coś z sensem. I wtedy będziesz miał prawo twierdzić że to co robię to głupota ._.


Jeśli masz takie problemy, to zamiast pisać bez sensu na forum, lecz się na ból głowy, albo kuj do matury drogie dziecko.
Btw, kiedy premiera? Bo przestałem śledzić wątek.
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.

Za ten post Kuballa44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi, Kudkudak.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości