Wysypisko - Pchli Targ

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wysypisko - Pchli Targ

Postprzez eXZab w 15 Mar 2013, 23:01

Otóż zabiłem samotników w Pchlim Targu (misja dla Jogi ostatnia) i nie mogę ukończyć tego zadania. Wrogów nie ma, bandyci stoją i czekają, a zadanie nadal mam aktywne co gorsze Joga tak samo mówi. Przy zadaniu wyświetla mi taki komunikat "Czekaj na przybycie wsparcia", czekam dosyć długo i nikt nie przychodzi. Czy to jakiś bug?


Edit: Dlaczego u handlarza bandytów artefakty warte 4k sprzedają się po 1,5k?
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Wysypisko - Pchli Targ

Postprzez Pangia w 15 Mar 2013, 23:35

eXZab napisał(a):Edit: Dlaczego u handlarza bandytów artefakty warte 4k sprzedają się po 1,5k?

Bo, jak sama nazwa wskazuje, jest bandytą - za dobrą cenę schodzi u niego tylko żarcie (chociaż barman jest 15 metrów dalej)
A jeśli chodzi o zadanie... No cóż, G36 nie jest tego warte :P Chyba, że jakimś cudem lubisz bandytów i naprawdę chcesz do nich dołączyć, to wtedy nie wnikam - możesz jedynie poczekać, aż bandyci w końcu przywleczą swoje leniwe i zapijaczone dupska na targ ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive eXZab.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wysypisko - Pchli Targ

Postprzez eXZab w 15 Mar 2013, 23:58

Dzięki za pomoc leci kozak. Mam jeszcze problem odnośnie pendrivów. Na wysypisku znalazłem 2 niebieskie i 2 czarne (wiem, że 3 czarny jest w tej piwnicy na Pchlim Targu). Te 2 czarne oddałem bandycie, ale tych 2-ch niebieskich nie moge oddac stalkerowi w Kordonie i w bazie czystego niebo, Czy te pendrivy są dla Wolności lub Powinności?
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Wysypisko - Pchli Targ

Postprzez Pangia w 16 Mar 2013, 13:38

Te 2 niebieskie są dla mechanika stalkerów w Agropromie, dla Ajdara. Uprzedzając pytanie o trzeci pendrive - info o nim kupisz od Kryłowa, szefa Powinności.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive eXZab.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości