Stalker Czyste Niebo (CN)

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Stalker Czyste Niebo (CN)

Postprzez eXZab w 10 Mar 2013, 20:18

Witajcie
Mam do was pytanie związane z zakończeniem tej gry.
PRIMO: Zabiłem Strieloka z tego działka zaraz na początku i obejrzałem flustrującą końcówkę gry.
Ale, doszły mnie słuchy, że można gonić Strieloka, aby poprowadzić linię fabularną do końca. Niestety
w pewnym momencie nie mogłem zobaczyć Strieloka, ani iść dalej. Widziałem screeny na tym forum
jak Szrama rozmawiał ze Strielokiem w tej elektrowni. Nie liczę na to, że po tym incydencie będzie inne
zakończenie, ale jeśli to możliwe to chciałbym do niego dojść i dowiedzieć się jakiś informacji, a nie
strzelając do niego po pojawieniu się w elektrowni.

PS: Idąc wzdłuż elektrowni przez pola grawitacyjne dotarlem w końcu do takiego, że cofało mnie troszke w tył.
Idąc w bok udało mi się zejść na ziemię, ale niestety w koło znajduje się siatka i nie jestem w stanie z tego wyjść.
Prosiłbym o pomoc i udzielenie mi rady jak się z tego miejsca mogę dostać do Strieloka (on stoi za budynkiem, zanjdowaliśmy się na jego dachu prawdopodobnie po 2 teleportacji.
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Stalker Czyste Niebo (CN)

Postprzez Pilot w 10 Mar 2013, 20:34

Żeby dowiedzieć się co on mówi wystarczy pogadać z jakimkolwiek samotnikiem w czerwonym lesie.
Bug sprawił że można porozmawiać ze Striełokiem ale mówi on to samo co zwykli stalkerzy.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Stalker Czyste Niebo (CN)

Postprzez SkullDagger w 10 Mar 2013, 20:34

Pisaliśmy tu gdzies o rozmowie Strieloka.
Nie ma żadnego innego zakończenie. Moze on nam tylko opowiedzieć: " Co nowego w Zonie" itd. czyli to co losowi Stralkerzy.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 13 Wrz 2024, 16:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Stalker Czyste Niebo (CN)

Postprzez eXZab w 10 Mar 2013, 20:45

Czyli jedyną opcją jest zniszczenie ochrony Strieloka zaraz na początku.
Szkoda, że tak krótka ta elektrownia, chciałem to sprawdzić z ciekawości.

Jednak rozmowa ze Strielokiem to bug, a ja myślałem, że tak biegnie linia fabularna hahah
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 30 gości