World of Tanks

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: World of tanks

Postprzez jalkavaki w 06 Mar 2013, 23:52

Też nie wiem po co te II tiery- zarobić tym nie zarobisz, chyba dla zagracenia garażu dla dzianych nołlajfów.

Jak ktoś ma spinę aby tylko jak najwyższe tiery badać i cisnąć, to i nie widzi sensu w grze niskimi tierami.
Mi na ten przykład ogromną frajdę sprawia śmiganie PzKpfw II i karcenie "siemaPL".
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: World of tanks

Postprzez Woland w 07 Mar 2013, 00:14

Popieram. Dziwna jest logika traktowanie tych tierów jak leveli w MMORPG. Nie, to nie są levele. Grasz do tego tieru i tego pojazdu który ci się podoba. Na przykład francuskimi do ARL44 a potem odpuszczasz jak lubisz pojazdy jak ARL ale szybkich i słabo opancerzonych jak te późniejsze już nie. Mi się fajnie grało TD niemieckim... II tieru!
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: World of tanks

Postprzez Gwizdek w 07 Mar 2013, 13:53

Woland napisał(a):Grasz do tego tieru i tego pojazdu który ci się podoba.


Dokładnie, ja dotarłem do is-3 i nie widzę sensu by iść dalej więc odkryłem tylko isa-8. To samo z niemieckimi medami Panther i dalej nie idę. Ostatnio przypomniałem sobie o posiadaniu w garażu III tierowego M3 Light - bardzo fajna zabaweczka.
jalkavaki napisał(a):[...]karcenie "siemaPL".

Co do "siema pl" to tak troszkę jakby zanikało, na I tierowych bitwach jest to rzadkością - wiem bo z nudów zacząłem jeździć T1 i co 3, 4 bitwy znajduje się jeden taki osobnik.
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 14 Sie 2024, 01:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: World of tanks

Postprzez Piłat w 08 Mar 2013, 22:33

Skoro nie rozwijacie wyższych tierów to po prostu marnujecie potencjał tej gry. Nie rozumiem, po co się ograniczać. Ja sam mam w garażu takie legendarne maszynki jak PzIV, Panterę, Tygrysa Królewskiego, czy KW-2, ale przecież są wyższe teiry, a tym samym większe możliwości. Prędzej czy później znudzi wam się jeżdżenie na M3 Lee i zechcecie "mocniejszych wrażeń", a tym samym będziecie musieli pójść w rozwój drzewka technologicznego. Bo warto.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: World of tanks

Postprzez Terminus w 08 Mar 2013, 22:51

Nie warto.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: World of tanks

Postprzez Gwizdek w 09 Mar 2013, 00:06

Ja wiem, że zatrzymywanie się na niższych tierach jest jak granie w S.T.A.L.K.E.R'a z modem polepszającym grafikę i dobrym sprzętem na najniższych ustawieniach ale ja wychodzę z założenia, że z gry powinno się czerpać radość a nie gniew i żal... Czasem by zbadać coś trzeba przejść przez mękę to ja wolę pograć czymś czym lubię, free exp i myk. A czasem rzeczywiście nie warto...
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 14 Sie 2024, 01:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: World of tanks

Postprzez Tajemniczy w 09 Mar 2013, 22:13

I jeszcze jedno co mnie wku*wia- te Pattony za dychę którzy na obronie bazy każą atakować i ustawiające gości na mapie. Prym wiodą tu angielskojęzyczni. Prowadzi taki wodzu grupę i pół teamu pada jak kawki i jest wynik że rozwalą 1 albo zostawia arty bez obrony i zwiadowcy rozwalają arty i zdejmują capa. A potem litania noobka w stylu "Fuc*ing noob team!!!!!!111!!!". Z tego powodu jestem za tym aby dla co niektórych był max III tier i ani kroku dalej :/ ...
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: World of tanks

Postprzez jalkavaki w 09 Mar 2013, 22:22

@Piłat, kto powiedział, że nie rozwijam dalej garażu? Po prostu, podobnie jak Ty trzyma p[ewne legendy. A dla mnie legendą jest PzII. Też nie pozbywam się czołgów, którymi dobrze sie gra, jak VK3601(H) czy StugIII. Zastanaweiam się też czy nie zostawić E-75.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: World of tanks

Postprzez Gwizdek w 10 Mar 2013, 01:09

Gdzieś krążyły legendy, że E-75 ma być premium. Ale czy to prawda.

@Tajemniczy - czasem taki wodzirej potrafi poprowadzić grupę.
Co do wyzywania się od n00bów nie ma nic lepszego niż czytanie takich litanii od osób które poległy zaraz na początku, nic nie robiąc dla drużyny. Np sytuacja z wczoraj: Malinówka, po przeciwnej stronie tych stodół. Zaraz przy jeziorku jest wrogi IS-3 ok 570 hp więc 2 isy-3 z mego teamu po 1100 hp i 750 hp napaliły się bo łatwy frag, mimo braku arty i bodajże jednego wrogiego td który mało do nich strzelał bo skupił się na mnie, giną... I piszą "omg noob team", no heloł ale to nie moja wina, że polegli...

Ja nie wiem ale dla mnie większość graczy na premium maszynach jest kompletnymi idiotami (choć są tacy co grają dobrze) czy oni myślą, że sam zakup sprawia, że już są najlepsi i jadąc niczym Rosjanie wprost na urraaa wygrają za cały team ? :facepalm:


Pamięta ktoś może penetracje na zwykłych ppanc u Super Pershingu ?
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 14 Sie 2024, 01:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: Odp: World of tanks

Postprzez jalkavaki w 10 Mar 2013, 02:07

Problem stanowią ludzie z 500-1000 bitew i kupujący Loewe czy IS-6. Kompletnie nie poznali gry, nie wiedzą jak się jeździ na ósmych tierach i właściwie są osłabieniem własnej drużyny.
A przecież jest tyle innych premium tanków, praktycznie na każdy tier.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: World of tanks

Postprzez Piłat w 10 Mar 2013, 02:13

Ja nie mam premium czołgu, bo po prostu szkoda mi na to pieniędzy, a konto premium mam tylko wtedy kiedy ukazują się kody promocyjne. Jest proste wytłumaczenie, dlaczego gracze w premium-tankach zachowują się jak idioci: Bo mogą. W ich przypadku nie liczy się skill. Wystarczy, że wejdą do gry i już są na plusie z kredytami. Naprawa czołgów premium kosztuje grosze, więc nie liczą się z kosztami i jadą na pałę "bo może się uda". Grając na tierach VIII+ trzeba uważać na wszystko i grać z głową, bo nawet przetrwanie zwycięskiej bitwy nie gwarantuje zysku. Naprawa + koszty amunicji i sprzętu eksploatacyjnego i jest się 4-7tys. w plecy. A taki koleś grający na T34 (amerykański premium tier VIII), czołg który ma naprawdę wielkiego kopa i dobre parametry, to wystarczy że raz kogoś spenetruje i jest 4-7tys. do przodu. Moim zdaniem to wielka niesprawiedliwość. Zwykłe "Pay for win". Ot, cały sekret noobostwa w WoT'cie.

Za ten post Piłat otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive jalkavaki.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: World of tanks

Postprzez M3Fis70 w 10 Mar 2013, 02:35

Nic nowego braci.
Ja jw Wo'cie mam przejechane ok 4000+ nie pamiętam dokładnie ale 4+ na bank. Nigdy nie kupiłem premium i doczołgałem się do Więcej niż połowy we wszystkim na Ruskim drzewku. Wystarczy chcieć i czerpać zabawę.
Pamiętam gdzie grając jakimś T34 czy KW pisałem na czacie jakiś pro-radzieckie hasełka zagrzewające do boju, w tym momencie, z reguły jakieś inne ruskie przyłączały się do moich eskapad 1 czasem 4 a czasem lepiej jak pół-teamu, i powiem wam, że po tych hasełkach jak nam się nie udawało rzadko kiedy ktoś miał jakieś wonty.
Co więcej jak ktoś "za szybko" padł to nawet niekiedy były przeprosiny, że towarzyszy tak zostawił.
Często martwi dalej do boju zagrzewali.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości