Dziwny bug nie da się przejść misji: Ocaleni z Monolitu

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Dziwny bug nie da się przejść misji: Ocaleni z Monolitu

Postprzez luk19 w 07 Mar 2013, 17:25

Mam dziwnego bugapodczas misji Ocaleni z Monolitu. gdy idę do dowódcy Wolności Lokiego i móię o monolitowcach dochodze do punktu gdzie muszę zgodzić się zaprowadzić wolnościowców do grupki monolitu. Problem w tym, że gdy się na to zgadzam i dochodze (teleportuję) się z nimi tam na miejsce to monolitowcy od razuotwierają ogień do wolnościowców. Efektem tego są same trupy po stronie wolnosci i misja nieudana, a juz tylko to mi zostalo do zdobycia osiagniecia 'przyjaciel wolności'. próbuje przed ty jeszcze iść do dowódcy powinnosci i mu o tym powiedzieć, ale ten mówi że mi nie ufa i kicha ;( w żaden sposóbnie da się przejsć tej cholernej misji. ktośtak już miał i mógłby pomóc? Za pomoc oczywiście leci :wódka:
luk19
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 29 Sie 2010, 23:14
Ostatnio był: 22 Mar 2013, 00:58
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -4

Reklamy Google

Re: Dziwny bug nie da się przejść misji: Ocaleni z Monolitu

Postprzez luk19 w 07 Mar 2013, 21:22

Maly update tej dziwnej sprawy. Postanowiłem bezczynnie sie przygladać tej całej sprawie, monolitowcy są na żółto cały czas, uciekam od nich do janowa, tam dalej nic.
Druga opcja - jak zaczeli stzrelać do wolności to wyjąłem swoją giwere i jednego z monolitu zabilem, pozniej uciekłem z miejsca, oni byli juz na czerwono - wrogowie. Po chwili pojawiło mi sie osiągniecie 'przyjaciel wolnosci' chociaż nie powiodła sie wczesniejsza misja. dziwne.
Wróciłem do janowa, hawajczyk ma juz szpej wolności, azot podniósł ceny, kombinezon starżnik wolności w schowku, wszytsko cacy, wracam do chłopaków z monolitu wykurzyć ichw pień w nowym odzieniu a tam co? Bronią się przed pijawką w środku dnia, odziwo wszyscy w kombinezonach wolności, i na zielono czyli przyjaciele, do tego pyta sie mnie jeszcze włóczęga czy załatwiłem ich sprawe na janowie i gadałem z którąś z frakcji... ja na to że jeszcze nad tym pracuję i kończe w ten spsoób dialog. Po chwili cała ich grupka idzie powoli i dochodzą na stację do janowa, wchodzą jak do siebie, siadają jakgdyby nigdy nic, a włóczęga robi sie z zielonego na żółty...

w tej grze juz mnie nic nie zaskoczy...

PS; a włóczege da się zaciągnąć do prypeci później? lub jeszcze jakoś wykorzystać?
luk19
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 29 Sie 2010, 23:14
Ostatnio był: 22 Mar 2013, 00:58
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -4

Re: Dziwny bug nie da się przejść misji: Ocaleni z Monolitu

Postprzez Kudkudak w 07 Mar 2013, 21:28

Tak, może on(Włóczęga)pójść z Tobą do Prypeci razem z Wano, Sokołowem i Zulusem.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Dziwny bug nie da się przejść misji: Ocaleni z Monolitu

Postprzez Adam w 07 Mar 2013, 21:29

Ja miałem inaczej. Na modzie Sigerous podczas ratowania Mitaja (zawsze brałem opcję, że sam załatwię banitów :D ) szedłem z ochroniarzem Detektywem Rutkowskim. Gdy Mitaj był ocalony i teleport na Janów, to ochroniarz został w tamtych okolicach. Gdy zaprowadziłem rekrutujących do Włóczęgi, Monoliciarze byli albo to ranni, albo zabici. Wtedy Wolnościowcy zaczęli przeszukiwać zwłoki i dobijać rannych :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Dziwny bug nie da się przejść misji: Ocaleni z Monolitu

Postprzez luk19 w 07 Mar 2013, 22:01

na jakimś zagranicznym forum wyczytałem że trzeba zmienić linijkę gdzie jest opisany stosunek obu tych frakcji. linijka ta znajduje sie w pliku 'game_relations' w folderze gamedata, no ale oczywiscie u mnie tego pliku nigdzie nie ma. mógłby ktoś zapodać jeżeli ma takowy zjakiegoś moda czy czego tam?
luk19
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 29 Sie 2010, 23:14
Ostatnio był: 22 Mar 2013, 00:58
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -4

Re: Dziwny bug nie da się przejść misji: Ocaleni z Monolitu

Postprzez luk19 w 07 Mar 2013, 22:25

Ufff.... Bug rozwiązany, owy plik znalazłem tu http://chomikuj.pl/Zgreeeed/gry/S.T.A.L ... /creatures
pozmieniałem tylko wszystkie wartości w wierszu monolitu na 0 i misja zaliczona :D
temat do zamknięcia :P
luk19
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 29 Sie 2010, 23:14
Ostatnio był: 22 Mar 2013, 00:58
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -4


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości