Walka wręcz

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Walka wręcz

Postprzez Voldi w 19 Lut 2013, 20:19

Formalnie GSC nie ma. Studio funkcjonuje pod inną nazwą (Vostok Games bodajże), ale marka GSC jest zamknięta.
Po raz kolejny mówię, że gra wygląda finalnie zupełnie inaczej niż miała, ale pod przymusem THQ (wydawcy) została dość boleśnie okrojona. A modów jest dużo po to, by dodać do gry to, czego w niej oryginalnie zabrakło + to, co wyobraźnia twórcom takich modów podpowie. Powołam się na Euro Truck Simulator 2 - modów wyszło od groma, spora część dosłownie kilka dni po premierze. Twórcy chcieli dobrze, zobaczyli jednak, że to co wykonali oryginalnie nie jest do końca takie jak zdaniem społeczności i część modyfikacji wpleciono do kodu ETS2 przy okazji patchów. Taka jednak różnica, że Pavel Sebor wraz z ekipą trzyma rękę na pulsie, ma też kontakt z fanowskimi (w zasadzie oficjalnymi, bo kontakt ze studiem SCS Software jest stały) stronami poświęconymi grze.
Co do ostatniego punktu - to samo, co napisałem w pierwszym akapicie.

Z 'funem' chodzi mi o błąd ort. - fan, tak samo po polsku i po angielsku brzmi tak samo. FAN. Nie FUN.

Koniec OT bo zły, okrutny i nadużywający władzy moderator Wheel... a nie. Wróć! Zły i okrutny administrator :soviet: zaraz zarzuci nam po punkcie karnym.

Tu i tu masz tematy poświęcone temu, czego zabrakło i co chciałbyś zmienić. Uczulam jednak, że to 'gdybanie' miłośników gry, a nie faktyczne info przekazane twórcom gry. Chociaż, może kiedyś...
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kałach, apg2312.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Reklamy Google

Re: Walka wręcz

Postprzez Bambo w 19 Lut 2013, 21:51

Także Mr.Voldi podesłał ci linka do tematów w których będziesz mógł "wysrać się" swoimi gównianymi postami typu: "Nie będę fanem Stalkera bo mis się by chciało nawalać piąchami w kolesiów w egzoszkieletach i z shotgunami (rozumiesz jak nielogiczna jest walka wręcz w Stalkerze?). Walki wręcz nie ma w grze bo jest to po prostu niepotrzebne! A pierwsza część jest tak okrojona przez kochane THQ, które postanowiło wymusić na twórcach szybsze wyjście gry. Więc to wszystko to nie wina GSC i ich "lenistwa" tylko właśnie THQ. Dziękuje
Polegli towarzysze: [*} Boria Dzikus - Wolność (zabity przez Powinność) [*] Jarik Szpicel - Wolność (poległ zaatakowany przez Snorka) [*]

Bambo
Wygnany z Zony

Posty: 60
Dołączenie: 22 Maj 2012, 12:11
Ostatnio był: 24 Lut 2013, 23:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 9

Re: Walka wręcz

Postprzez Wheeljack w 19 Lut 2013, 23:23

Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=5&p=242248#p242248 Reg 5.

Co to jest Reg 5? Wyjaśnij mi proszę. :caleb:

Uwagi moderatora:

Nom. - Soviet
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Walka wręcz

Postprzez StalkerCell w 20 Lut 2013, 18:44

Dobra, OK. Trochę mnie poniosło, wyspałem się i uspokoiłem. Sami zrozumcie-w STALKERZE tylko się strzela... to trochę nudzi.

A co do tego ' funa '- sorry, pomyliło mi się z ' zabawą ' :E
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Walka wręcz

Postprzez r_populik w 20 Lut 2013, 22:47

Tu masz moda na walkę wręcz:
http://stalker-2.info/files/more/tch-kulachnyj-mod-v.0.5.html
Za jakość nie ręczę, bo nie sprawdzałem.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: Walka wręcz

Postprzez Bambo w 20 Lut 2013, 22:52

Gdyby wielmożny pan StalkerCell, raczył poszukać wiedziałby że w temacie "Lista modyfikacji" znajduje się Fist Mod który dodaje walkę wręcz. To tyle ode mnie niech se sam poszuka.
Polegli towarzysze: [*} Boria Dzikus - Wolność (zabity przez Powinność) [*] Jarik Szpicel - Wolność (poległ zaatakowany przez Snorka) [*]

Bambo
Wygnany z Zony

Posty: 60
Dołączenie: 22 Maj 2012, 12:11
Ostatnio był: 24 Lut 2013, 23:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 9

Re: Walka wręcz

Postprzez ZiomB w 20 Lut 2013, 22:55

StalkerCell napisał(a): Sami zrozumcie-w STALKERZE tylko się strzela... to trochę nudzi.


Jeśli odbierasz Stalkera jako zwykłego FPS'a to się nie dziwie, że ci się szybko nudzi, a to jest chyba najpoważniejszy błąd jaki można popełnić w tej grze. :)
Przepraszam jest masa zadań w których nie koniecznie chodzi o zabijanie, sam Stalker nie polega na samym zabijaniu.
Uwierz mi, jest kilka sposobów więcej na wyeliminowanie przeciwnika niż tylko strzelanie do niego otwarcie. :)

(Przepraszam za Offtop ale ten post już mnie dręczył)
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: Walka wręcz

Postprzez Soviet w 20 Lut 2013, 23:02

Ja bardzo chcę nie zamykać tego tematu, żeby został dla potomnych. Ale proszę, przestańcie już pie***lić.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości