STALKER Cień Czarnobyla (Steam) - gdzie to spolszczenie? :(

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

STALKER Cień Czarnobyla (Steam) - gdzie to spolszczenie? :(

Postprzez Fyfek w 24 Sty 2013, 00:34

Witam,
Jak zapewne wiele osób wie, Stalkery na Steam nie mają polskiej wersji językowej. Szukam już chyba od paru godzin sposobu na spolszczenie tego i jedynie dowiaduję się, że jest taka możliwość, pojawiają się jakieś linki do różnych plików/tematów... ale albo link nie działa, albo plik do którego prowadzi już nie istnieje :/
Używałem opcji szukaj, wpisywałem przeróżności w google, ale za cholerę nie mogę znaleźć niczego co by jeszcze dało się użyć :(
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Fyfek
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 24 Sty 2013, 00:28
Ostatnio był: 24 Sty 2013, 01:04
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: STALKER Cień Czarnobyla (Steam) - gdzie to spolszczenie?

Postprzez tomek56791 w 26 Sty 2013, 18:27

Poszukaj na chomikuj.pl. Tam może coś znajdziesz. A tak że zapytam, po co stalkera ze steama brałeś?
Cóż, przynajmniej nie mamy żadnych psychicznych dziwaków, wyganiających złe duchy z wódki. Wyobraź sobie coś takiego: „O Panie, przegnaj złe duchy! Zostaw tylko czysty spirytus sanctus!”

tomek56791
Wygnany z Zony

Posty: 30
Dołączenie: 06 Sty 2013, 14:57
Ostatnio był: 08 Lut 2015, 16:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -3

Re: STALKER Cień Czarnobyla (Steam) - gdzie to spolszczenie?

Postprzez Bambo w 12 Lut 2013, 22:21

Rozumiem że Steam (Steam nie grę) masz ustawiony na język polski, bo ze swojego doświadczenia (a kilka gier na Steam mam) gra powinna się spolonizować automatycznie. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Ale jeśli wszystko jest ustawione na j.Polski a gra jest nadal po angielsku to pobierz sobie spolszczenie, tu masz link: nom
Polegli towarzysze: [*} Boria Dzikus - Wolność (zabity przez Powinność) [*] Jarik Szpicel - Wolność (poległ zaatakowany przez Snorka) [*]

Bambo
Wygnany z Zony

Posty: 60
Dołączenie: 22 Maj 2012, 12:11
Ostatnio był: 24 Lut 2013, 23:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 9

Re: STALKER Cień Czarnobyla (Steam) - gdzie to spolszczenie?

Postprzez M3Fis70 w 12 Lut 2013, 22:33

:facepalm:
Nie każda gra na Steamie jest spolszczona, do niedawna tylko samo Valve (bo steam to ich jest nie?) spolszczało, a jak czegoś nie spolszczyli to nie będzie i tyle. Nie wiem czy teraz steam-workshop nie ma opcji tworzenia spolszczeń, zangielszczeń itd.
Dlatego zanim kupisz na steam, na stronie gry przeczytaj dostępne języki. Podobny temat już był bo sam pomagałem.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: STALKER Cień Czarnobyla (Steam) - gdzie to spolszczenie?

Postprzez Bambo w 13 Lut 2013, 14:00

Aha, to przepraszam mój błąd. Tak czy inaczej linka do spolszczenia masz, ciesz się grą.
Polegli towarzysze: [*} Boria Dzikus - Wolność (zabity przez Powinność) [*] Jarik Szpicel - Wolność (poległ zaatakowany przez Snorka) [*]

Bambo
Wygnany z Zony

Posty: 60
Dołączenie: 22 Maj 2012, 12:11
Ostatnio był: 24 Lut 2013, 23:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 9

Re: STALKER Cień Czarnobyla (Steam) - gdzie to spolszczenie?

Postprzez KoweK w 15 Lut 2013, 17:09

Trzeba było kupić grę u polskiego dystrybutora. Nie udzielamy wsparcia tym, co mają grę z innych źródeł.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość