Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Czy wierzysz w UFO?

Tak , widziałem je
27
18%
Tak, wierzę, ale nie widziałem ich
46
30%
Może tak, może nie
35
23%
Ja nie uwierzę , zanim nie będzie ich widział
25
16%
Nie, wszystkie filmy i zdjęcia z UFO jest fake!
19
13%
 
Razem głosów : 152

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez xionc w 14 Sty 2013, 10:24

Pilot napisał(a):Terminus, uwierz że nie śledzę opowiadań jakiegoś S.Lema...

Obosz widzisz i nie grzmisz. Myślę że powinieneś zacząć i nie tyle śledzić co czytać dorobek Lema zamiast oglądać głupawe programy o kosmitach żebyś takich bzdetów nie wypisywał na publicznym forunie.
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Terminus, Wunderwaffe.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Reklamy Google

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Strelok_90 w 20 Sty 2013, 20:53

Nie wierzę aby jakiś gatunek na innej planecie był równie rozumny co człowiek. Możliwe, że na planetach z atmosferą tlenową rozwinęło się jakieś życie, ale jest to (według mnie) raczej prymitywny gatunek taki jak np. ryba czy jaszczurka. Jednak nigdy nie możemy być niczego pewni, wszystko może się stać :E

Strelok_90
Wygnany z Zony

Posty: 55
Dołączenie: 08 Sie 2012, 19:03
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 22:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 17

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Merhius w 29 Sty 2013, 16:22

Moim zdaniem trzeba być skończonym egoistą żeby myśleć że tylko nasz gatunek jest "jedyny i najwspanialszy" we wszechświecie. Kurde, wszechświat jest niewyobrażalnie gigantyczny, szansa że gdzieś istniją planety na których mogą się rozwijać inteligentne formy życia jest równie wielka. Wszystko jest możliwe, nic nie stoi na przeszkodzie by istniały cywilizacje wyprzedzające nas o eony zdolne zasiedlać, niszczyć lub budować od zera całe planety. Trzeba po prostu czekać na pierwszy kontakt który, znając nasze podejście do tematu i priorytety, nastąpi na pewno od strony obcych :E

PS: Widziałem UFO! Z rok temu w nocy akurat stanąłem przy oknie i zobaczyłem gdzieś na horyzoncie białą kulkę która spadła z nieba... Chociaż w tamtym kierunku jest poligon... ALE WIDZIAŁEM!

Za ten post Merhius otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Omnibus.
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Wańka_Wkręt w 29 Sty 2013, 18:04

Jest tyle dużo galaktyk, układów i planet tlenowych na pewno na którejś rozwija się życie a może nawet rozumne kto wie. Oczywiście nie wierzę w UFO, ponieważ w polskim tłumaczenie skrót oznacza niezidentyfikowany latający obiekt.
W cywilizacje wierzę, a w latające spodki nie. :/
Grupa Wasi
Image

Wańka_Wkręt
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 28 Sie 2012, 11:09
Ostatnio był: 18 Lip 2015, 19:33
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 15

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Terminus w 30 Sty 2013, 08:31

Ja widziałem kosmitów!

A nie...
To byli nasi posłowie...
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wańka_Wkręt, Kudkudak, Kałach, Naznaczony221,
Negative Alchemik, Tajemniczy, KoweK, stalker3467.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Krwawy_Baron w 31 Sty 2013, 22:37

Te latające dyski, to prawdopodobnie poniemiecka technologia z czasów II Wojny Światowej. Zainteresowanych odsyłam do filmu Hitlerowskie UFO produkcji Discovery, chociaż powierzchownie przedstawi wam ten problem. Natomiast jak rzekł Wańka_Wkręt, tyle jest różnych miejsc w kosmosie, że na pewno coś musi być: chociaż raczej skłaniałbym się ku życiu jakichś nieznanych nam zwierząt. Ras rozumnych a szczególnie tych na wysokim rozwoju technologicznym i duchowym jest niewiele a może tylko dwie lub trzy, bowiem największym wyzwaniem dla takiej cywilizacji jest zjednoczyć się albo aby jedna z "frakcji" zdobyła kontrolę nad całą cywilizacją. Mam tu oczywiście na myśli temat wojen. W poprzednim stuleciu, na Ziemi toczyły się dwie wojny światowe oraz omal nie powysadzaliśmy się atomówkami. Pomyślcie, że skoro my mamy broń będącą w stanie rozwalić jednym strzałem pół kraju to co dopiero mają stereotypowi kosmici :)
Krwawy_Baron
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 28 Gru 2012, 08:52
Ostatnio był: 11 Maj 2014, 23:44
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez ETE21 w 03 Lut 2013, 13:46

Gdzieś coś na pewno jest, ale niekoniecznie tak mądre jak to we filmach zawsze jest.
Awatar użytkownika
ETE21
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 15 Sie 2012, 21:30
Ostatnio był: 05 Kwi 2016, 17:50
Miejscowość: Bartoszyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -1

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Naznaczony221 w 10 Lut 2013, 12:58

W pierwszych postach trochę się nabijałem z tego tematu ale teraz zmieniam zdanie.
Wg. mnie jakaś tam obca cywilizacja istnieje ale tego nikt chyba nie jest pewny.Niby są jakieś tam na to dowody ale są tak małe i niektóre niedorzeczne że nie wiem już w co mam wierzyć.
Dla pasjonatów UFO(Undentifited Flyling Object) polecam jakieś filmy dokumentalne np. Rosswel 1947 bodajże to było :)
Naznaczony221
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 09 Paź 2011, 14:21
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 23:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez LSkiper w 10 Mar 2013, 13:56

No cóż... Nie mam nic przeciwko teorii istnienia obcej cywilizacji jest całkiem wiarygodna, bo nie wierze, że jesteśmy jedynymi stworzeniami w kosmosie. Ostatnio mówili na Discovery, że jest 32% szans, że jakaś obca rasa ma humanoidalny kształt mówiono że humanoidalny kształt jest dobry dla takiego kosmity, ba! Jest bardzo przydatny, ale to tylko 32%... Jeżeli jest niedaleko ziemi jakaś obca cywilizacja to pewnie będą to organizmy wielkości conajwyżej bakterii.
MSI B450A Pro MAX/Ryzen 7 5800X3D/MSI Radeon RX 6700XT/32GB DDR4 3600MHz/2TB WD Blue + 2TB SSD/Logitech MX Master/W10/Cooler Master MWE Gold V2 750W
Samsung Galaxy S22 Ultra
Awatar użytkownika
LSkiper
Tropiciel

Posty: 318
Dołączenie: 19 Gru 2011, 23:27
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:05
Miejscowość: Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez stalker3467 w 27 Mar 2013, 16:31

Prawdopodobnie są jakieś formy życia w kosmosie ale nawet jak tak to mogą być mniej inteligentne od ziemian możliwe że są to organizmy jednokomórkowe. Nawet jeżeli doszło by do spotkania kosmitów a ziemian to możliwe że było by tak jak w filmach fantastyczno-naukowych może by się jednak się z człowiekiem dogadali ale szanse na to są niewielkie jednak jeżeli któryś z panów oglądał ,Predator' lub inny film to pewnie wie jak to by wyglądało.
Dodam tu jeszcze z czego mogli by się utrzymywać siebie i swoją planetę
Cywilizacja nr 1-wykorzystowanie przyrody lud nawet jądra swej planety.
Cywilizacja nr 2-wykorzystywanie słońca całej jego siły potrzebnej to przetrwania planety.
Cywilizacja nr 3-po wyczerpaniu słońca i swojej planet mogła by podbijać inne świat.
Ziemia to cywilizacja nr 0 żyje gównie z ropy,gazu i innych a co się stanie jeżeli tych surowców braknie to załamie się cały rynek na świecie.
Pisałem to z niedawno przeczytanej książki naukowej.
Samotność to wolność i swoboda od problemów.

stalker3467
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 09 Gru 2012, 16:29
Ostatnio był: 09 Maj 2014, 14:53
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Wunderwaffe w 27 Mar 2013, 16:51

żyje gównie z ropy,gazu i innych

Taaak, gówniane te źródła.

jeżeli któryś z panów oglądał ,Predator' lub inny film

Ja oglądałem "Misia", liczy się?
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez LordIlidan w 20 Kwi 2013, 19:54

Przecież człowiek też z dupy maryny nie wyszedł. Milardy/Miliardy miliardów lat temu człowieka nie było, była tylko była mała komórka taka jak np. Pantofelek. Potem ta dopiero zaczęła się rozwijać i mnożyć. O wiele później dopiero powstały wielokomórkowce, nie mówiąc już o homo sapiens. Skoro wszechświat jest nieskończony na pewno znajdzie się planeta jakaś podobna do ziemi. Dlatego ja wierzę! A tym z NASA-y to mogę jedynie polecić przebadanie mojego sąsiada:).
Awatar użytkownika
LordIlidan
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Lis 2012, 12:29
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 19:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 2 gości