[S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Zone]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 07 Gru 2012, 15:52

Różnie u różnych reaguje. Chyba @Junx ma rację że coś się dzieje z serwerami. Jak uruchamisz grę przy wyłączonym necie to się ładuje tylko tryb single, nie próbuje sie łączyć z netem.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Emanuel Lansot w 30 Sty 2013, 12:43

Wszystko ładnie pięknie tylko jest jeden taki tyci tyci szkopuł... Wywala mua z gry jak chcem przejść na nowy obszar... próbowałem wczytać starszego save ale też nic... Ogólnie to mod zapowiada się ZAJE*IŚCIE!! Nowy interfejs, widać "maske", można sobie spać na materacu, nowe bronie, i wiele wiele innych rzeczy pewnie też pr0!! A co do problemu to jeszcze spróbuje reinstala zrobić i jeszcze CClenerem to oczyścić z rejestrów bo tam jakiś koleś na początku też miał taki sam problem... Kozakiem poleje za moda i jeszcze za ewentualną pomoc :D!!! :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Dupa zbita... nie działa... ale mam za to bug trapa...
Proszę:

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : CInventory::DropItem
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\Inventory.cpp
[error]Line          : 220
[error]Description   : InSlot(pIItem)
"To nie bronie zabijają ludzi... tylko kule! Hah! Widzisz???" - Postal Dude
"Moi pacjenci są bardzo zdziwieni, że istnieje proste rozwiązanie ich problemu" - Tomasz Rozwadowski
Awatar użytkownika
Emanuel Lansot
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 28 Sty 2013, 16:18
Ostatnio był: 04 Lut 2013, 18:48
Miejscowość: Tam gdzie tyyyyyyy!! Nananananana!! Tam gdzie ty!!!...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 30 Sty 2013, 15:35

Podaj mi konfigurację swojego kompa (procek, ile pamięci i jaka grafika). Poza tym - kiedy masz tego buga? - podaj dokładnie opis i opisz co masz w ekwipunku. Możesz spróbować też przed przejściem zdjąć obie bronie ze slotów (ale jak by coś było źle to od razu byś miał wywał)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Emanuel Lansot w 30 Sty 2013, 16:04

No właśnie też tak spróbowałem ściągnąć bronie ze slotów... Ale też nic... A co do przedmiotów jakich mam to poszedłem na goło (tylko zostały mi przedmioty których wywalić nie mogłem) to też witam pulpit...

Buga mam kiedy przechodzę do jakieś innej lokalizacji. Nie ważne ile bym grał to i tak witam się z pulpitem... Jestem w misji gdzie muszę się udać do labX16... wczytałem też sejwa przed wejściem na obszar dziczy (tam gdzie spotykamy najemników)

Mój Komputer:

Procek: AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 5050e 2.60 GHz
Zainstalowana Pamięć RAM: 4 GB
Typ systemu: 64 - Bitowy system operacujny
Karta Graficzna: GeForce GTX 560 NiVida
"To nie bronie zabijają ludzi... tylko kule! Hah! Widzisz???" - Postal Dude
"Moi pacjenci są bardzo zdziwieni, że istnieje proste rozwiązanie ich problemu" - Tomasz Rozwadowski
Awatar użytkownika
Emanuel Lansot
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 28 Sty 2013, 16:18
Ostatnio był: 04 Lut 2013, 18:48
Miejscowość: Tam gdzie tyyyyyyy!! Nananananana!! Tam gdzie ty!!!...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 30 Sty 2013, 16:19

Jaką masz wersję moda (autumn, summer, lite?) spakowaną do gamedata.db czy w katalogu gamedata. I z jakimi dodatkami/patchami (hmm - sam sobie krzywdę robię wrzucając kilka wersji moda :E :facepalm: ) - na jakim patchu masz SHOC?

Następna sprawa - czy na pewno ustawiłeś sobie min. 4096MB pamięci pliku wymiany? - Chociaż tutaj akurat wydaje mi się że oś będzie z wyświetlaniem okna inwentarza/rozdzielczością na której grasz.

Do wersji 64bitowej szczególnie polecam spatchowany do 3GB plik xr3da.exe - naprawdę gra chodzi dużo płynniej.

Edit: Czy tego buga masz przy każdym przejściu na inne lokacje, czy co jakiś czas? - Bo to może być przepełnienie bufora pliku wymiany połączone z jego małą pojemnością.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Emanuel Lansot w 30 Sty 2013, 16:51

Kurde mogłem o tym odtazu napisać a nie...
Dobra do rzeczy.
Gram na modzie w wersji lite.
Wersja Stalkera 1.06.
Nie ustawiłem tego o czym napisałeś.
A co do tego cholernego wywalania. Nie jestem pewien czy przy każdej lokalizacji tak się dzieje ale na pewno dzieje się tak kiedy idę z Baru do Dziczy i z Jantaru do labx16.
Sorka, ale teraz tego nie sprawdzę ponieważ nie ma mnie na kompie a dopiero będę tak ok. 17 - 20. Ale dzięki za pomoc!
"To nie bronie zabijają ludzi... tylko kule! Hah! Widzisz???" - Postal Dude
"Moi pacjenci są bardzo zdziwieni, że istnieje proste rozwiązanie ich problemu" - Tomasz Rozwadowski
Awatar użytkownika
Emanuel Lansot
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 28 Sty 2013, 16:18
Ostatnio był: 04 Lut 2013, 18:48
Miejscowość: Tam gdzie tyyyyyyy!! Nananananana!! Tam gdzie ty!!!...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 30 Sty 2013, 17:04

Koniecznie ustaw plik wymiany na min. 4096 początkowy i końcowy, a jeszcze lepiej 6144 (od przybytku głowa nie boli) - tu masz opis gdzie i jak - viewtopic.php?p=165341&sid=4b88c934dbdd2fca5ff14a37754e0ff1#p165341

A tu masz już spatchowany do obsługi więcej niż 2GB ram plik exe - połącz katalog bin ze swoim w grze.
http://pliczek.net/index.php?p=40265 - jak system zapyta czy zamienić pliki daj tak na wszystkie (to nie jest crack)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Emanuel Lansot w 30 Sty 2013, 20:59

Kurcze no... Mógłbyś mi tu napisać jak mam zrobić z tą wymianą plików?? Bo coś nie rozumiem tego kurde no...
EDIT:

Tia coś się doczytałem... ale to jest na xp a ja jade na win7 :facepalm: ...

----------------------------------------------------------------------------

Kurde no!! Znowu dupa zbita... Albo coś źle coś zrobiłem z tym plikiem wymiany. Chociaż też spróbuje zmienić rozdzielczość jak pisałeś pare postów wyżej...
"To nie bronie zabijają ludzi... tylko kule! Hah! Widzisz???" - Postal Dude
"Moi pacjenci są bardzo zdziwieni, że istnieje proste rozwiązanie ich problemu" - Tomasz Rozwadowski
Awatar użytkownika
Emanuel Lansot
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 28 Sty 2013, 16:18
Ostatnio był: 04 Lut 2013, 18:48
Miejscowość: Tam gdzie tyyyyyyy!! Nananananana!! Tam gdzie ty!!!...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 31 Sty 2013, 01:10

PPM na "mój komputer" - na dole właściwości - po lewej "zaawansowane ustawienia systemu" - na górze zakładka "zaawansowane" - Efekty wizualne...(pierwszy od góry baner "ustawienia") - znowu zakładka "zaawansowane" - całkowity rozmiar .... baner "zmień" - odznaczasz (ma zostać puste pole) "Automatycznie zarządzaj ..." - zaznaczasz "Rozmiar niestandardowy" - wpisujesz w oknach rozmiar początkowy i końcowy 4096 albo 6144 (polecam to drugie) - klikasz w baner "ustaw" potem ok zatwierdzasz. Uruchamiasz ponownie kompa i wsio.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Emanuel Lansot w 31 Sty 2013, 10:37

Ajaj... Nie paszli!!! Znów to samo... Nie wiem może usunę całego stalkera i zainstaluje jakąś inną wersje twojego moda... Albo to może wina tego że są te maski wgrane...
"To nie bronie zabijają ludzi... tylko kule! Hah! Widzisz???" - Postal Dude
"Moi pacjenci są bardzo zdziwieni, że istnieje proste rozwiązanie ich problemu" - Tomasz Rozwadowski
Awatar użytkownika
Emanuel Lansot
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 28 Sty 2013, 16:18
Ostatnio był: 04 Lut 2013, 18:48
Miejscowość: Tam gdzie tyyyyyyy!! Nananananana!! Tam gdzie ty!!!...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 31 Sty 2013, 17:37

Jeżeli masz SHOC w wer. 1.0006 to na tym sprzęcie co podałeś, przy VM ustawionym minimum na 4096MB powinieneś mieć na każdej wersji moda około 30-45 FPS na każdej lokacji. A w ogóle to o jakie maski chodzi? :/ - Widok z wnętrza maski jest dodany w każdej wersji tego moda.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Emanuel Lansot w 31 Sty 2013, 18:46

No właśnie widok wewnątrz maski... To co teraz?? Właśnie instaluje wersje moda z wyglądem zimy...

-----------------------------------------------------------------------------------------------

BUUUU... znów nie działa... Ehhh... to trzeba czekać na twą odpowiedź...
Ostatnio edytowany przez Emanuel Lansot, 31 Sty 2013, 18:59, edytowano w sumie 1 raz
"To nie bronie zabijają ludzi... tylko kule! Hah! Widzisz???" - Postal Dude
"Moi pacjenci są bardzo zdziwieni, że istnieje proste rozwiązanie ich problemu" - Tomasz Rozwadowski
Awatar użytkownika
Emanuel Lansot
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 28 Sty 2013, 16:18
Ostatnio był: 04 Lut 2013, 18:48
Miejscowość: Tam gdzie tyyyyyyy!! Nananananana!! Tam gdzie ty!!!...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość