[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez jalkavaki w 07 Sty 2013, 16:30

Yyyy.... A co chodzi? Bo chyba mnie coś ominęło.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 07 Sty 2013, 17:18

meJKu napisał(a):Serio, powinni wziąć przykład od deweloperów Black Mesy Source i po prostu przestać dawać te rzeczy, bo jaki jest sens publikowania jednych i tych samych screenów w kółko?

Skończyło się tym, że wydali niepełnego moda z najchu♥owszymi animacjami broni na Ziemi i ciulowymi dźwiękami, który z oryginalną grą ma na pewno mniej wspólnego niż powinien. Każdy dostał najpierw wytrysku na wieść o tym, że wreszcie to wydali, ale później część ludzi musiała zweryfikować plany, bo się to gówno instalować nawet nie chciało (o dziwo, nie byłem jedynym, któremu archiwum uparcie wywalało błąd CRC pomimo, iż było całe), a tego pieprzonego mappacka z Xen to od 3 miechów wydać nie mogą (podobno chcą, żeby był tak samo długi jak ziemskie rozdziały - a ja się pytam, po kiego ch♥ja?!). Czekałem na moda i srodze się zawiodłem. Nawet durnego instalatora im się zrobić nie chciało.
jalkavaki napisał(a):Nikt nie ma prawa żądąć daty premiery czy fochać się o przesuwanie owej.

Jeśli jest poślizg, powiedzmy, jednego czy dwóch miesięcy, to OK, trudno, coś im wypadło. Jeśli jest poślizg paroletni, no to wtedy chyba jest się o co "fochać", nie?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Gizbarus w 07 Sty 2013, 19:25

Pangia napisał(a):Jeśli jest poślizg paroletni, no to wtedy chyba jest się o co "fochać", nie?


Bzdura - wtedy po prostu traci się zainteresowanie takim projektem, olewa go i tyle. Po co srać żarem i pluć jadem? I tak nic to nie zmieni, a tylko będziesz psuć sobie wątrobę nerwami :wink:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 07 Sty 2013, 19:55

Tak też zrobiłem w wypadku BMS. Tyle że i tak się zawiodłem.
A jeśli wydadzą LA, to już w takiej epoce, że ludzie się będą zastanawiali, czemu to nie jest mod do Stalkera 2 :E
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 07 Sty 2013, 22:02

Jak już jesteśmy przy Black Mesa to chciałbym, by LA miało tak samo doskonałą jakość co ten mod, który wg mnie jest obecnie najlepszą modyfikacją jaka kiedykolwiek powstała. Grając wydawało mi się, że to jest twór Valve i oddzielna gra. Może przy LA też się poczuję jakby to była kolejna część S.T.A.L.K.E.R.a.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kuballa44 w 08 Sty 2013, 09:57

Równie dobrze możesz się łudzić że waląc konia poczujesz się jakbyś uprawiał seks. :caleb:
Zamiast sie cisnać, to weźcie sie do nauki, za robotę, bo narzekanie nic nie przyspieszy, najwyżej to że wyjdzie bardziej chu*owa LA, bo niedopracowane. Po prostu trzeba czekać.
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 08 Sty 2013, 11:47

Kuballa44 napisał(a):to weźcie sie do nauki,

HAHAHAAHAHAHAHAHA. I kto to mówi. Zagrożenia poprawione na koniec półrocza, synku?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 08 Sty 2013, 12:29

:arrowu: Jaki dumny, szkołę skończył. :E :arrowu:

Za ten post paintball_0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi, Damianox.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez StalkerCiastek w 08 Sty 2013, 23:16

Cromm_Cruac, nie uwierzysz, ale mam lekarstwo na narzekania fanów. Są to dwie proste rzeczy, a hejtowanie i twoje nerwy się skończą.
- realna i dokładna data premiery moda (nie, nie chcemy kwartałów ani pór roku)
- informacja o postępie prac, gdyż to nie było uaktualniane od jakiś 3 lat.

To wszystko. Czy to dużo? Lepsze to niż takie pieprzenie w bambus typu "o my biedni modderzy, o wy źli fani, a macie obrazek i kalendarz".

I jeszcze coś. Zauważyłem, że ignorujecie tego typu pytania. Proszę więc o odpowiedź.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 08 Sty 2013, 23:25

Prędzej spodziewaj się, że sam Jezus Chrystus zstąpi na ziemię, zarejestruje się tutaj i Ci powie, kiedy oni wydadzą LA
O, nawet sam pamiętam taką anegdotkę z forum o serii Postal, gdzie zapowiadali moda o uroczej nazwie "Fu♥♥ed Up Party". Któregoś 1 kwietnia mod nawet ujrzał "premierę" - było to paru NPC w sześcianie złożonym z obrazków "You are an idiot" i zapętloną w tle muzyczką "You are an idiot hahahahahahaha hahahahahahaha" (znaczy się żart primaaprilisowy). Skończyło się tym, że po paru przesunięciach daty ekipa się rozpadła, moda szlag trafił i nic po nim nie zostało poza niesmakiem i złością forumowiczów, że tak szumnie zapowiadana modyfikacja, która dorobiła się nawet chyba 10-minutowego gameplaya na YouTubie skończyła na śmietniku historii.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Voldi w 08 Sty 2013, 23:48

Prędzej spodziewaj się, że sam Jezus Chrystus zstąpi na ziemię, zarejestruje się tutaj i Ci powie, kiedy oni wydadzą LA


Odpowiem w ten sposób:
Ale o tym dniu nikt nie wie: ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec."
(Mk 13:32)
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Gorianov w 09 Sty 2013, 01:08

Sratytaty dupa w kraty. Nie bywam na forum na tyle często aby wiedzieć kto stąd ''zajmuje'' się LA, ale coś mi się obiło o uszy że jest ktoś taki z użytkowników. Więc z łaski swojej niech ta osoba napisze w tym właśnie temacie ile już udało wam się stworzyć w modzie, na jakim poziomie on stoi.
Tak szczerze, chociaż ten jeden cholerny raz zachowajcie się okej i bez żadnych kłamstw/wymówek napiszcie czy ten mod w ogóle ma szanse powstać.
A jeżeli chodzi o moje własnie zdanie na temat lost alpha to jest to dla mnie żałosne, jedno słowo i tak właśnie wygląda wasza praca nad tym modem. Dalej kasujcie posty ludzi i róbcie ich w chu**a.

Uwagi moderatora:

Zważaj na słowa... - u3
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 36

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości