Najgorsza lokacja

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Najgorsza lokacja

Kordon
21
5%
Wysypisko
49
12%
Agroprom
45
11%
Dolina Mroku
31
8%
Bar
12
3%
Dzicz
35
9%
Jantar
46
11%
Magazyny Wojskowe
20
5%
Czerwony Las
93
23%
Prypeć
50
12%
 
Razem głosów : 402

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Meesh w 03 Sty 2013, 19:44

Ale jak na całą jedną lokację, to jest troszkę przyduży jednak, prawda? Niepotrzebne te korowody, labirynty, masa identycznych NPC. W Barze na znalezienie czegokolwiek traci się więcej czasu, niż na przejście przez Wysypisko.
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Reklamy Google

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Pangia w 03 Sty 2013, 20:28

Nie, dla mnie jest w sam raz. Choć na początku się gubiłem, to fakt :) Ale to nie jest las w Slenderze, żeby nie moć zapamiętać jednej ścieżki
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez karp w 03 Sty 2013, 23:12

Trochę racja, że na chodzenie po Barze marnuje się sporo czasu. Ja natomiast byłam trochę rozczarowana Barem ze względu na to, że spodziewałam się czegoś choć odrobinę optymistycznego, jakiejś oazy zapomnienia w środku tego ponurego uniwersum Zony, a Bar jest tymczasem miejscem dość przygnębiającym. Ale sam pomysł fajny, tylko zawsze intryguje mnie co się kryje w korytarzu obok lady, do którego nie chce nas wpuścić jeden ze stalkerów...
Awatar użytkownika
karp
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 17 Paź 2012, 20:42
Ostatnio była: 22 Sie 2013, 16:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Gizbarus w 03 Sty 2013, 23:17

Nie rozumiem, co wy macie do Baru - według mnie to jedna z lepszych lokacji w ShoC-u. Jest dość duża, niezbyt skomplikowana, mieści niezbędne miejscówki i ma klimat. Jak przedmówczyni powiedziała, może i dołujący - jednak mnie idealnie on pasuje do stylu rozgrywki.

Ps - Karp, jeśli chcesz wejść na zaplecze baru, ściągnij sobie RMA, albo Dima's Mod. Pierwszy pozwala zwiedzić tamte pomieszczenia z uzasadnieniem fabularnym, a drugi daje możliwość zastrzelenia strażnika bez większych konsekwencji.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Pangia w 03 Sty 2013, 23:25

Gizbarus napisał(a):Ps - Karp, jeśli chcesz wejść na zaplecze baru, ściągnij sobie RMA, albo Dima's Mod. Pierwszy pozwala zwiedzić tamte pomieszczenia z uzasadnieniem fabularnym, a drugi daje możliwość zastrzelenia strażnika bez większych konsekwencji.

:o
Przecież wystarczy podstawić sobie jakieś pudło czy krzesło i przeskoczyć gościa (używając tzw. "crouch-jump" - przykucasz, skaczesz i puszczasz klawisz kucania - skaczesz troszkę wyżej). Co ciekawe, jak przejdziesz za niego, facet... odsunie się z drogi, pozwalając ci wyjść stamtąd, jak już pozwiedzasz. Jakby co najmniej GSC przewidziało, co gracz może tam naświrować :D
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Voldi w 04 Sty 2013, 00:16

Ewentualnie Priboi, gdzie drzwi są otwarte, a strażnik stoi obok/nie ma go w ogóle.

Co do lokacji - podtrzymuję stanowisko, iż jest to Jantar. Hordy zombie, tajemnicze dźwięki, moloch opuszczonej, pełnej mutantów i fal psi, fabryki, bagien kryjących dziesiątki, jak nie setki ciał i jeszcze więcej mutantów... Ogólnie, lokacje na zachód od Baru są jak dla mnie mało przyjemne. Dzicz, Jantar, nie zapominajmy, że Czerwony Las wg. mapy w PDA też jest w kierunku (północno)-zachodnim... Ogólnie - brr.
Jednak najgorsze w Jantarze jest maniakalne wręcz, rozbrzmiewające co chwila w głowie, tajemnicze... "Witam!".
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive marcel.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Ranger801 w 18 Sty 2013, 19:23

Właściwie lubię wszystkie mapy ale najgorszy jest Czerwony las, według mnie w lesie jest za mało drzew
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Wojorowskipl w 25 Sty 2013, 21:23

Moim zdaniem wysypisko, bo ni cholery moim zdaniem nie oddaje klimatu prawdziwego wysypiska (cmentarzyska pojazdów) w Zonie, tu można popatrzeć na mapę i zdjęcia:
http://wikimapia.org/#lat=51.1548384&lo ... azd%C3%B3w
Wojorowskipl
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 25 Sty 2013, 17:29
Ostatnio był: 27 Mar 2015, 22:29
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez derex202 w 25 Sty 2013, 21:40

Według mnie to dolina mroku oprócz X18 nic do fabuły do tego masa mutantów i anomali
Awatar użytkownika
derex202
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 31 Sie 2012, 16:02
Ostatnio był: 27 Wrz 2017, 22:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Wojorowskipl w 25 Sty 2013, 21:57

Jak "nic do fabuły"? Są tam bandyci, jest przetrzymywany przez nich Stalker, są patrole powinności. Można "poklimacić" :)
Wojorowskipl
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 25 Sty 2013, 17:29
Ostatnio był: 27 Mar 2015, 22:29
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Gizbarus w 25 Sty 2013, 22:10

Dolina Mroku ma tyle samo "do fabuły" jak inne lokacje :P Wyjątkiem może jedynie być fakt, że leży ona na uboczu i tak faktycznie, to nawet nie ma powodu, by pojawić się tam drugi raz.

Jak dla mnie najgorsze jest Wysypisko. Jest po prostu nudna - takie "centrum przesyłowe" Zony. Przejścia do większości lokacji i nic poza tym - grupki bandytów, hangar na środku i trzy kupki radioaktywnego chłamu.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Ardas w 25 Sty 2013, 22:28

Dzicz. Tragicznie niewykorzystana lokacja. Tak mała, że zwiedzanie całej mapy mi zajęło pół godziny(I to z ze szczegółami). Źle zrobili, że oddzielili ją od baru, oj źle.
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość