[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Darth ReX w 27 Gru 2012, 00:20

xKoweKx napisał(a):Widzę, że dez0wave regularnie oczyszcza komentarze negatywne (nawet z konstruktywną krytyką i czymś więcej niż troll w stylu "LA won't be")

Ale ja nic nie widziałem, to się nie wypowiem. Aczkolwiek mod i tak jest spóźniony. :F
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 07:27
Kozaki: 224

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 27 Gru 2012, 00:24

No dla mnie takie cenzurowanie głupich komentarzy jeszcze przystoi ale sam też się spotkałem z komentarzami które po prostu sugerowały jakieś inne rozwiązania do danej sytuacji a potem nagle znikały... No bez przesady to już nie tyle cenzura co zwykłe zagranie poniżej pasa.

BTW: Niech się Dezowave weźmie w kupę i zakończy tego moda w końcu bo zaczynam coraz bardziej przekonywać się do teorii że spoczęli na laurach i w dupie mają czy to wyjdzie czy nie... Cały świat ich za screeny z LA całuje po dupie i to się tylko liczy.

O tak, owszem robią za darmo, sam lepiej nie zrobię, nikt im nie pomaga (no jak nie chcą pomocy to skąd ma im ktoś pomóc) ale bez jaj... Ileż można czekać? Ja nie widzę żadnych postępów od roku tylko słyszę jak im ciężko i jak to wiele błędów wyłapują... Robią z siebie ofiarę i wielkiego męczennika.

A teraz zapiszcie sobie to bo to przełomowy tekst:
"Już Arhara i spóła ze swoją NS się godniej zachowali bo przynajmniej wypuścili zabugowaną betę która wytrwałym dała kilka miesięcy ostrej i ciekawej rozgrywki". Co prawda nie dokończonej ale po lekkich poprawkach klimatycznej :P

PS: Jeśli ktoś teraz mi powie że Dezowave jest lepsze bo ma nowe lokacje to dajcie spokój... Beznadziejny fabularnie LWR też posiadał mapki z alph jak z resztą i RMA posiadało Darkscape. Coraz więcej małych modów posiada mapki które wycięto i jest to najlepszym dowodem że na bugach z mapkami świat się nie kończy. Dezowory przebajerowali najwidoczniej i to z tym mają problemy jak nie ze sobą i własnym lenistwem... Dość mam stawania za Dezowave... O 2 lata za długo ich broniłem.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 27 Gru 2012, 07:03

Cromm Cruac napisał(a):Napiszcie coś konstruktywnego albo chociaż rozwińcie myśl 'LA nie będzie' to podyskutujemy a tak to nie pozostaje nic innego jak taki 'komentarz' skasować. No bo co niby miałby odpowiedzieć? Wyrównać do waszego poziomu?

W takim razie dlaczego konstruktywny komentarz Mejka został usunięty? :E A już wiem "then sorry, possibly misclicked". Prawie jak usunięcie użytkownika przez przypadek na pewnym forum. :caleb:

Poza tym nie porównaj YT do forum, bo to troszkę coś innego. Jakbyście naprawdę nie chcieli NIC nie wnoszących komentarzy, to kasowalibyście również takie typu "nice", "cool", "thanks!", "awesome!!!11". :caleb:

jalkavaki napisał(a):Cenzurują. No i? Cenzura otacza nas ze wsząd.
Ich prawo. A Wy zachowujecie się jakby conajmniej pól Waszej wioski zgwałcono a drugą połowę spalono. Albo na odwrót.

Jej... ja sobie żartuję tylko. Nie musisz się tak spinać. :kotek:

- - -

No, a na poważnie dlaczego nie pokażecie nawet pół minutowego filmu z oskryptowanej misji? Te "dynamiczne screeny" były fajne 3 lata temu.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wojas21.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Gorianov w 27 Gru 2012, 13:30

No wiecie, teoretycznie nie muszą nic pokazywać, żadnych filmików czy screenów, w końcu to ich praca. Gdy zapowiedzieli pierwszy raz moda to wszyscy się nim zachwycali, oj co to będzie. A teraz to wygląda po prostu dziwnie, albo nie chcą usłyszeć prawdy że nie dają sobie rady, albo olewają wszystko i kasują niewygodne im komentarze. Ale zauważcie, przecież oni sami są sobie winni. Na zdrowy rozum, ile można robić takiego moda ?
Ja wszystko rozumiem, ale to już przesada.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 36

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 27 Gru 2012, 13:54

Sądzę że gdyby nie ściganie się w pomysłach to LA już dawno by wyszła w stanie wręcz zajebistym czyli przywrócone mapy, animacje, jakaś fabuła, nowe postacie, ew bronie itd... Każdy mod to miał i co nowszy to lepszy bo się modderzy nowych rzeczy uczyli... NIE! Dezowave zabłysnęło Priboi Story to i teraz szukają bajerów do LA żeby tylko pierwsze skrzypeczki zagrać i zgarnąć laury...

Po co komu te interaktywne komputery? Ja im podziękuję, wiem że to może moda zmulić, bugować a sam też nie mam mało lat by cupkać nogami ze złości że z tego zrezygnują. Jak LA wyjdzie to się dowiecie czemu tak długo trzeba było czekać. Nasrane tam pewnie pierdółek i pierdółeczek na które poszło najwięcej czasu. Który to odszedł od ekipy? Loxotron? Wcale się nie dziwię jak odszedł z tego powodu że zamiast robić obiecane przywrócenie pierwowzoru zaczęto robić jakieś mistycznie zaczarowane cuda... Też bym się wkurzył i odszedł bo to już dokłada pomysłów i czasu pracy nie wspominając o rozczarowaniu że nie robimy tego co mnie nakręcało.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wunderwaffe w 27 Gru 2012, 16:50

Dokładnie, djcycu. Cały czas piszę w tym temacie, że LA to nie mod przywracający wycięte elementy fabuły S.T.A.L.K.E.R.-a Cień Czarnobyla (bo S.T.A.L.K.E.R.-a Oblivion Lost to jeszcze mniej przypomina), a klon Narodnajej Soljanki. GSC nie planowało Tetrisa, interaktywnych komputerów, lokacji Desolated Factory i innych zamulaczy.

A, zapomniałbym:
Wow! Awesome! Nice mod!!!
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 27 Gru 2012, 18:03

Wunderwaffe napisał(a): a klon Narodnajej Soljanki


Ciekawe, że tak wnioskujesz na podstawie screenów i ledwie kilku filmików z moda ;-)
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wunderwaffe w 27 Gru 2012, 18:21

Wnioskuję tak na podstawie:
  • listy lokacji,
  • filmików przedstawiających Tetrisa i inne zamulacze.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 27 Gru 2012, 18:29

Lista lokacji nie jest powodem do porównań do NS. A Tetris? Cóż, dla mnie to jest rzecz całkowicie zbędna i trochę faktycznie głupio by było, gdyby gra się wysypywała przez taki bzdet. Soljanka jednak to przeładowane gówno, gdzie skrypty trzymają się siebie jak domki w USA przy tornadzie, a anomalie są co 10 metrów.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Gorianov w 27 Gru 2012, 20:57

Soljanka jednak to przeładowane gówno, gdzie skrypty trzymają się siebie jak domki w USA przy tornadzie, a anomalie są co 10 metrów.

Oj kolego nie przesadzaj, kwestia gustu. Jedni wolą to, drudzy tamto. I w przeciwieństwo do LA, soljanka wyszła, jaka jest taka jest, ale można grać. Nie porównuj moda który NIE ISTNIEJE do tego który jest już do pobrania bardzo długo.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 36

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 27 Gru 2012, 21:20

Wiesz, ja Soliankę lubiłem swojego czasu i to nawet bardzo. Ale pozbyłem się jej w piździec, gdy nie mogłem znieść już ponad minutowego wczytywania save'a(nasrane anomalii itp.), dziwnych błędów z pikający logiem podczas gry, który zmusza do wczytania tysięcznego save'a wstecz i wielu innych niedoróbek(to zbyt łagodne określenie). Jeśli LA miałaby być awaryjna, naprawdę wątpię, aby była tak jak Soljana.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez atikabubu w 27 Gru 2012, 22:31

No a gdzie...
Od Kordonu do Prypeci w LA (jakieś 80% gry) to przejszłem bez bugsrapa żadnego, a sejwy robiłem i ładowałem jak chciałem.

No ale tutejsze KC twierdzi że LA nie budiet i wuj. :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości