[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kpuc w 10 Gru 2012, 08:59

Marne szanse, prędzej obstawiał bym na liście modderów nazwiska autorów gry jako pomoc przy modzie.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 12:41
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez smoq2 w 10 Gru 2012, 12:03

@ paintball_0 - Ooo nie, prace nad modem gdzie team jest o krok od podpisywania NDA ze swoimi członkami to nie jest mój konik. Poza tym, marny tester ze mnie.

Będą musieli ? A niby dlaczego będą musieli ?


Bo z tego co widzę, to przykładają bardzo dużą wagę do odbioru przez społeczność stalkerską (jeśli można ją tak nazwać). Jeżeli nic nie wypuszczą, to w przypadku kolejnych ich produkcji takiego hype'u już nie wytworzą, a raczej nie przechodzą na "modderską" emeryturę po LA.
Nie mówię to o przymusie związanym jakąś umową, a raczej zwykłym "jeśli chcemy aby te wiele lat naszej pracy nie poszło w błoto, to trzeba coś ludziom dać".

Mało ram'u? To sobie ludzie dokupią bez przesady


Ram to był tylko przykład. Chodziło mi bardziej o to, żeby podkreślić za małe zróżnicowanie testów przy zbiorze 10 konfiguracji. Problemy przy tak mało zróżnicowanych testach w porównaniu z tak dużym wymiarem projektu mogą mieć różne przyczyny i różne skutki.

Nie, to nie gra za kasę i nie muszą nic wydawać, skończą albo nie i tyle w temacie.


Odnoszę się do tego tak samo, jak wyżej. Nie wiem jak Ty podchodzisz do swojej pracy, ale jeżeli ja bym siedział nad jakimś projektem przez parę lat i na końcu uznał, że owoce mojej pracy nie nadają się do tego po co zostały stworzone, to reakcja byłaby czymś między dołem, a załamaniem nerwowym. Pracuje z deweloperami, i widziałem już ich zachowania gdy są problemy w projektach - demotywacja to mało powiedziane.
Jeżeli ktoś mi zaraz tu zarzuci, że owi deweloperzy pracują za kasę, to ja odpowiem że dostają ją za godzinę pracy, więc nawet jak jest lipa, to mają zapłacone. W żaden sposób ich to nie pociesza.

Ten mod to nie NS że cały czas masz otwartą betę


NS to zrobiony na kolanie zlepek modów, a nie unikatowy projekt. Złe porównanie.

zresztą może i dobrze. Jeżeli kiedykolwiek wyjdzie to będzie w co pograć.


Niekoniecznie... Dalej zakładasz, że im dłużej nad modem jest dłubane, tym lepszej jakości on będzie. Mój kolega od zarządzania projektami by dokładniej wytłumaczył, dlaczego tak nie jest, ja niestety nie potrafię. Pewnie dlatego, że 10 testerów nie jest w stanie zrobić odpowiednich testów w tak dużym projekcie jak LA, ale chyba już o tym pisałem. ;)
ImageImage

Za ten post smoq2 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive utak3r.
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez zderzack w 10 Gru 2012, 19:53

Ciężko mi się nie zgodzić ani z jednymi, ani z drugimi. Większość z Was zna pewnie moje zdanie na ten temat (które wyraziłem koło m-ca temu w tym temacie). Powiem Wam jednak, że 3 miesiące bez jakichkolwiek informacji poza pięknymi skrinami i serią uwielbiennych komentarzy też mi daje do myślenia. Dopóki Dezy utrzymywali kontakt z fanami, pisali nad czym pracują, dawali filmiki (nieczęsto, ale tak), było ok. Teraz zaczynam się wkurzać, bo siedzą w twierdzy i jedyne, na co można liczyć, to opryskliwe komentarze Deza. Jak kiedyś pisałem: Oni mi nic nie są winni, poza oczekiwaniem na ten genialny klimat. Nie mogą się po tylu latach okopywać i sarkać zza krzaka, bo sami to we mnie świadomie rozbudzili, i nie mówię o tym, czy będę za to płacił, czy nie - bo za marzenia się nie płaci.

A PR też mają do dupy. Cisza i jakieś skriny, w najlepszym wypadku z komentarzami o treści "uuuu, ale zaje*isty kawał ściany". Nie muszą mi tej gry dawać, ale za swoich fanów powinni się czuć nieco odpowiedzialni.
LA będzie. LA była, jest i będzie.

Za ten post zderzack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fenishi.
Awatar użytkownika
zderzack
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 09 Lut 2008, 18:44
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 09:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 19

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez utak3r w 10 Gru 2012, 22:32

...dlatego właśnie (powtórzę to po raz nty) nie zakłada się tematu/działu/whatever dla czegoś, co jest w powijakach. No, ale chęć pochwalenia się górą.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 10 Gru 2012, 22:41

W takim razie gdzie postować newsy, media i tak dalej nt. moda? Bez przesady, u3. To nie jest jakiś mit jak DM:E albo inne ścierwo, które nie zaczęło nawet powstawać, bo jakiś koleś ogarnął, że stworzenie moda to nie taka prosta robota jak mu się wydawało.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Junx w 16 Gru 2012, 15:47

Nowe "skrinszoty" :o :E

Image
Image
Image
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wunderwaffe w 20 Gru 2012, 10:50

Co do skriniaczków - Bar, Wysypisko, Mózgozwęglacz. Zgadłem?

No i tak, jak ktoś napisał - LA to nie mod, tylko narzędzie do wykonywania screenshotów. A na Moddb ich za to wielbią :/.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Junx w 20 Gru 2012, 11:41

"Nekst" screen :P

Image

Dez ma dziś urodziny, kto by pomyślał...

Image
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez StalkerCiastek w 20 Gru 2012, 17:14

To może zrobi nam prezent i wypuści LA. Czy mnie pamieć nie myli? Czy to na te święta miał wyjść mod? A może coś się zmieniło? A może znowu przesunięto premierę?
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kortyzol w 20 Gru 2012, 18:06

Dezodor ma urodziny w dzień przed końcem świata. :)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas diam ac dolor dapibus consectetur. Etiam iaculis accumsan leo. Suspendisse varius imperdiet adipiscing. Aliquam porttitor velit lacus, non feugiat arcu accumsan non. In vitae sapien in eros vestibulum aliquet. Sed turpis augue, semper vitae convallis non, luctus eget libero. Nullam quis magna mi. Morbi malesuada sem ut ligula viverra condimentum. Cras quis dolor id risus aliquet mattis mattis ut sapien. Duis ac vulputate risus. In tempus, arcu mattis semper tempor, odio tellus vehicula arcu, vitae luctus eros nisi eget eros. Nullam congue ligula sed odio vehicula aliquam. Suspendisse eleifend magna.
Awatar użytkownika
Kortyzol
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 07 Sty 2012, 23:29
Ostatnio był: 26 Cze 2016, 13:15
Kozaki: -3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 20 Gru 2012, 19:11

Czy to na te święta miał wyjść mod? A może coś się zmieniło? A może znowu przesunięto premierę?


Według mojego skromnego zdania to podanie przybliżonej daty premiery pod koniec roku po zamieszaniu z wrześniem to było zwyczajne kłamstwo na zasadzie: trzeba dać coś plebsowi, żeby się uspokoił.

Wcześniej, też mnie "rajcował" ten mod. Ale i wcześniej zachowanie Dezów było inne. Dawali nam więcej informacji, był uaktualniany postęp prac w %, były Q&A, Barin od czasu do czasu wrzucał jakiś "smaczek" na forum. Było widać, że są postępy nad modem. Natomiast teraz jedyne co robią w kwestii PR oprócz okresowego ściemniania o dacie premiery to rzucenie "na odczep" się jakiegoś obrazka.

A na koniec chcą jeszcze, żeby głosować na Moddb na ich moda. Trochę mnie to śmieszy. Jak można głosować na LA jako najlepszego moda, jak nawet nie wiemy, jaki jest ten mod. Najlepszym modem 2012 roku jet dla mnie Black Mesa i na nią zagłosowałem.

A dziś Dez ma urodziny. śmiać mi się chce, gdy czytam te wszystkie wypociny jego wiernych fanów na Moddb. Prześcigają się, kto napisze lepsze życzenia na cześć wodza.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE

Za ten post ViS otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe.
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wheeljack w 20 Gru 2012, 20:22

ViS napisał(a):Natomiast teraz jedyne co robią w kwestii PR oprócz okresowego ściemniania o dacie premiery to rzucenie "na odczep" się jakiegoś obrazka.

Ano, w końcu ati jest popychlem od PR. Myślicie, że dopchał się do dezoworów po to żeby informować nas o rzekomych postępach? Dopchał się tylko po to, żeby mieć dostęp do moda i cwaniakować, ale taka natura bycia atikiem.

Obstawiam, że LA wyjdzie za rok.
No dobra, żartowałem, LA nie będzie.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1920
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 21:29
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości