POMOCY

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

POMOCY

Postprzez STALKERCOSIEK w 18 Gru 2012, 13:25

Witam wszystkich :D .Ale mam pytanie nie wiem co to dokładnie jest ale gdy pewnego dnia chciałem zagrać w cień czarnobyla miałem zapytanie od windowsa czy może zezwolić xr coś tam na komunikacje z netem , zezwoliłem :( :facepalm: :/ no i wszystko się zwaliło wyłonczałem reklamy gsc i innych i wywaliło na pulpit.odinstalowywałem gre i nie zezwalałem i wchodziło ale jak wyłanczałem gre to strasznie szybko poszło żdziwiłem się i włonczyłem stalkera jeszcze raz no i zaś to samo pulpit :( :( :( .Myślałem że jakiś wirus wienc avast i grę na inny dysk i zaś to samo.
Płyta z cd action wienc wszystko z płytom ok ale niewiem.Za wszelką pomoc daje :wódka:

Za ten post STALKERCOSIEK otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative r_populik, Tormentor, SkullDagger, Realkriss, Wunderwaffe, Pijawol, Bambo, Ranger801.
STALKERCOSIEK
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Gru 2012, 11:40
Ostatnio był: 02 Kwi 2013, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -16

Reklamy Google

Re: POMOCY

Postprzez r_populik w 18 Gru 2012, 13:40

Kolego, jak chcesz uzyskać jakąś pomoc na forum, to wysil się choć odrobinę i sprawdź treść swoich postów pod względem ortografii przed ich wysłaniem. Tego, co wypisujesz , nie da się czytać. Ja Ci nie pomogę, dopóki nie poprawisz błędów.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: POMOCY

Postprzez STALKERCOSIEK w 18 Gru 2012, 14:07

Ej wiesz może jak pisze się na telefonie bo czasami troche trudno więc wiesz , ja poprostu chce wiedzieć co to za bug albo coś.
STALKERCOSIEK
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Gru 2012, 11:40
Ostatnio był: 02 Kwi 2013, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -16

Re: POMOCY

Postprzez smoq2 w 18 Gru 2012, 15:42

Dzięki twojej składni bardzo ciężko wyczytać jak do końca twój problem się przedstawia. Powiem tak, na górze masz taką pomarańczową ramkę w której jest opisane co trzeba w razie problematycznej sytuacji zrobić, aby mieć jak największą szansę na uzyskanie pomocy. Spróbuj się do tej informacji dostosować, a być może silnik lepiej nam wytłumaczy co się dzieje. :)
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: POMOCY

Postprzez STALKERCOSIEK w 18 Gru 2012, 18:12

Opisze to tak jak najprościej umiem pewnego razu odpalam stalkera no i mnie pyta czy może dostać dostęp do netu, a nigdy nie pytało o połonczenie z internetem ale pozwoliłem no i wcześniej opisałem wszystko .

- - -

W wcześniejszym poście wszystko opisałem, poprostu wywala na pulpit odinstalowywanie nic nie dało.

Uwagi moderatora:

Pisz jak człowiek i nie dubluj postów. - Wheeljack
STALKERCOSIEK
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Gru 2012, 11:40
Ostatnio był: 02 Kwi 2013, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -16

Re: POMOCY

Postprzez Bambo w 10 Lut 2013, 11:33

Odpowiem ci "jak najprościej umiem" płyty z cd action często posiadają jakieś defekty i musisz się z ty pogodzić. Jeśli bardzo chcesz zagrać kup oryginalnego tzn. pudełkowego Stalkera, albo przeinstaluj system i zobacz co się stanie :D. Polecam też złapać się za słownik bo to co prezentujesz to jawna hańba i lenistwo. Sam mistrzem ortografii nie jestem, ale staram się pisać posty jak najlepiej potrafię. To tyle ode mnie.
Polegli towarzysze: [*} Boria Dzikus - Wolność (zabity przez Powinność) [*] Jarik Szpicel - Wolność (poległ zaatakowany przez Snorka) [*]

Za ten post Bambo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak.

Bambo
Wygnany z Zony

Posty: 60
Dołączenie: 22 Maj 2012, 12:11
Ostatnio był: 24 Lut 2013, 23:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 9


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości