Problem z wersją steam

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z wersją steam

Postprzez gitmajones w 06 Gru 2012, 22:44

Witam niedawno kupiłem stalkera w wersji steam sam kod niepudełkowy i problem tkwi w tym że jak uruchamiam lub wczytuję to trwa to około 25/30 min i gra chodzi dosyć dziwnie ponieważ działa płynnie ale co jakieś 5 min zacina mi na długi czas jak miałem pudełkową wersje to działało poprawnie jaki może być problem ?
Awatar użytkownika
gitmajones
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 13 Lis 2012, 14:19
Ostatnio był: 28 Paź 2015, 19:43
Miejscowość: Trzciana k. Rzeszowa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Problem z wersją steam

Postprzez Pangia w 06 Gru 2012, 22:46

Hm. Stawiam na cienką specyfikację komputera (Steam to nieprzyzwoity pożeracz pamięci).
I po co kupowałeś wersję Steamową, skoro miałeś pudełkową? Zgubiłeś płytę czy "pożyczyłeś od kolegi"?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Problem z wersją steam

Postprzez gitmajones w 06 Gru 2012, 22:53

DVD mi zjadło a nie chciałem mieć podobnego problemu to kupiłem klucz steam zresztą pamięci mi wystarcza po włączeniu gry zajmuje mi to z 4 jakieś 2,3 do 2,7 gb razem z innymi pierdołami w systemie.
Awatar użytkownika
gitmajones
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 13 Lis 2012, 14:19
Ostatnio był: 28 Paź 2015, 19:43
Miejscowość: Trzciana k. Rzeszowa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Re: Problem z wersją steam

Postprzez Pangia w 06 Gru 2012, 23:18

4GB? No to raczej powinno styknąć, ja też mam 4GB i Zew chodził mi płynnie. A procek jaki? Bo u mnie 4-rdzeniowy AMD, 3,4 Ghz. Też może mieć znaczenie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Problem z wersją steam

Postprzez gitmajones w 06 Gru 2012, 23:23

to samo tylko że 3.2 a nie 3.4
Awatar użytkownika
gitmajones
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 13 Lis 2012, 14:19
Ostatnio był: 28 Paź 2015, 19:43
Miejscowość: Trzciana k. Rzeszowa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Re: Problem z wersją steam

Postprzez Pangia w 07 Gru 2012, 18:08

No to jedyne, co przychodzi mi do głowy to to, że prawidłowe działanie Zewu Prypeci ze Steamem nie jest ci pisane. Wstrętne ustrojstwo; dobrze, że mi nie przynosi problemów, bo bym chyba nie zdzierżył pobierania pirackiego Left 4 Dead tylko dla pozbycia się jakiegoś mało ważnego elementu, którego usunięcie spowoduje, że całą resztę szlag trafi
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości