[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kpuc w 25 Lis 2012, 17:45

djcycu napisał(a):Tylko że mało kto zna CAŁY zarys fabuły a wymyślanie jej ze szczątkowych tylko faktów wyszło by mizernie :) Też chciałbym dostać oryginalny pomysł do łapy ale niestety tego nigdy nie dostaniemy. No chyba że GSC kiedyś pokusi się o udostępnienie wszystkiego co tyczyło się całej gamy gier Stalker.

Jedynie co mi i reszcie wiadomo to fakt że Oblivion Lost miał się dziać w zupełnie innym czasie i miejscu czyli można by powiedzieć że miał być ulepszoną wersją Codename Outbreak. Tyle bynajmniej można wnioskować ze starej alphy i tego co napisano.

Wunderwaffe napisał(a):A ja Ci powiem, że mam na dysku prawie 30 MB dokumentów projektowych, a w nich bardzo ładnie opisaną fabułę razem ze scenariuszami zakończeń. Naprawdę bardzo fajna i może kiedyś się ktoś pokusi o moda na podstawie tego.


30MB to mało, znalazłem paczkę w którymś buildzie stalkera(dobrze schowana w plikach). Znajdowały sie w tej pacce, miedzy innymi: opisy poszczególnych misji(bardzo szczegółowe z poprawkami autorów), zdjęcia autorów z wycieczki do Prypeci i Czarnobyla, rysunki mutantów, elementów świata gry, całych map. Było tego dobre 100MB. Sporą cześć załączałem na st.pl, większość była w cyrylicy, i trochę w angielskim, przez co zainteresowania było niewielkie. Nie powiem wam teraz w którym to była buildzie, tak dawno to było.

Jakaś połowa jest tutaj:
http://stalkerteam.pl/forum/231-archiwa ... wania-gry/

ps. Sporo tego było też załączone na jakiejś ruskie stronie.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 12:41
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wunderwaffe w 25 Lis 2012, 21:27

Ja sobie akurat ściągnąłem tylko to, co mnie interesowało, ale w razie czego wiem, skąd mogę wziąć resztę.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 26 Lis 2012, 11:59

To ich ktoś jeszcze na poważnie bierze, bo tej hucznej zapowiedzi w wakacje? Bo ja już o tym modzie powoli zapominam. Zresztą zanim to wyjdzie, to zainteresowanie S.T.A.L.K.E.R.em spadnie jeszcze bardziej.

Aż dziw bierze Kowek, że Cię scigacz jeszcze nie zlinczował za tak obrazoburcze słowa na temat uwielbionego Lost Alpha :E
Zainteresowanie Lost Alpha jak i samą serią Stalkera stacza się po równi pochyłej w dół i niespecjalnie się temu dziwię. Nawet grono "wielbicieli" na moddb znacząco zmalało.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez mdss w 26 Lis 2012, 12:23

...ale jak się LA ukaże, to wszyscy nagle będą giercować z wypiekami na swych hardych, sceptycznych licach - zwłaszcza ci najbardziej niewierzący ;)

A że grono aktywnie oczekujących stale maleje - cóż, naturalna kolej rzeczy.
Ja tak miałem z samym Stalkerem. Po pierwszych zapowiedziach i informacjach dekadę temu siedziałem jak na szpilkach szukając tylko nowych newsów i informacji, wypatrując premiery jak manny z nieba... Ciągłe odwlekanie daty i informacje o kolejnych cięciach gameplayu powoli zniechęcały, aż życie mnie pochłonęło i zapomniałem o mitycznym stalkerze na dłuższy czas.
Dopiero jak mi siostra podrzuciła kiedyś płytkę z CD-Action z pełnym Cieniem Czarnobyla, musiałem w niego zagrać. No i jednak stara miłość zakwitła na nowo - chociaż inna niż w niegdysiejszych wyobrażeniach, to jednak wciągnęła jak odkurzacz.

Myślę że z LA będzie podobnie dla wielu osób. A tymczasem siedzę spokojnie i czekam na znak życia od Dezogrupy...
I'm just stalking...

Za ten post mdss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive adin.
Awatar użytkownika
mdss
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 06 Wrz 2012, 11:13
Ostatnio był: 09 Paź 2015, 22:21
Miejscowość: Cmentarzysko Maszyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 31

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez scigacz1975 w 26 Lis 2012, 13:18

To ich ktoś jeszcze na poważnie bierze, bo tej hucznej zapowiedzi w wakacje? Bo ja już o tym modzie powoli zapominam. Zresztą zanim to wyjdzie, to zainteresowanie S.T.A.L.K.E.R.em spadnie jeszcze bardziej.

Aż dziw bierze Kowek, że Cię scigacz jeszcze nie zlinczował za tak obrazoburcze słowa na temat uwielbionego Lost Alpha :E
Zainteresowanie Lost Alpha jak i samą serią Stalkera stacza się po równi pochyłej w dół i niespecjalnie się temu dziwię. Nawet grono "wielbicieli" na moddb znacząco zmalało.


Nikogo nie linczuję, a już zwłaszcza Kowka, tym bardziej że jego wypowiedzi są rzadkie, ale dość trafne. A co do zainteresowania STALKER-em - mi raczej przypomina sinusoidę, raz większe, raz mniejsze. Nie wiem od czego to zależy. U mnie jest to główna pozycja od momentu kiedy się dowiedziałem że można do niej robić mody, a potem nauczyłem jak je robić. I zgadzam się z @mdss - jak wyjdzie to wszyscy się rzucą.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 26 Lis 2012, 16:02

A mnie to przypomina "małyszomanię" z Magikiem- wychodzi film i nagle wszyscy są fanami hip-hopu. Dostrzegacie analogię, czy mam pisać wprost? ;)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 26 Lis 2012, 16:09

Znając życie Magik pewnie ma więcej "fanów" w Polsce niż S.T.A.L.K.E.R. ogólnie na świecie. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez impulse_101 w 26 Lis 2012, 18:00

Jeden fan Stalkera robi za 10 fanów Magika. Na stalkera się czekało kilka lat to z LA damy rade.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez atikabubu w 03 Gru 2012, 08:44

Kalyndorz
Skriniacze

Głosujcie na moda na ModDB, jeśli nie sprawia wam to problemu. :ati:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez BJ Blazkowicz w 03 Gru 2012, 11:55

Zagłosujemy jak wyjdzie :caleb:
Image
Voiton laulut soi ainiaan!

Za ten post BJ Blazkowicz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Junx, Cysiu, Damianox, Wunderwaffe, Alchemik, swirekster.
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 04 Gru 2012, 12:53

A mnie to przypomina "małyszomanię" z Magikiem- wychodzi film i nagle wszyscy są fanami hip-hopu.

Nie wszyscy, ja nawet nie wiedziałem kto to jest ten cały Magik, musiałem dopiero spytać ciocię Wikipedię :E Może wynika to z tego, że nigdy nie uważałem hip hopu za coś wartościowego.

Screeny i kalendarz nie są złe, ale jakoś bez emocji. Może po prostu dlatego, że tak naprawdę nie ma nic odkrywczego, czy nowego. Ot praktycznie to samo, co widzieliśmy do tej pory.
Głosujcie na moda na ModDB, jeśli nie sprawia wam to problemu.

Głosowałem w tamtym roku, w tym chyba sobie odpuszczę.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez StalkerCiastek w 04 Gru 2012, 19:11

Głosujcie na moda na ModDB, jeśli nie sprawia wam to problemu.

Jak wyjdzie to zagłosuję.
:

czyli nigdy


Nuda z tymi screenami już.
A pod kalendarzem zbiorowy orgazm, bo mur i jakaś buda pokazana.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości