Teorie spiskowe

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Teorie spiskowe

Postprzez impulse_101 w 21 Lis 2012, 15:43

Od czasu gdy widziałem policje ubrana po cywilnemu wchodząca w tlum i rzucająca ceglami w swoich kolegów stojacych w szyku jakoś mi cieżko mieć zaufanie do organów państwowych. Wolę być polaczkiem który jest nieufny niż marionetką w ich rękach.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: Teorie spiskowe

Postprzez Terminus w 21 Lis 2012, 15:46

@StalkerCiastek: Mówimy o czynach zagrożonych karą więzienia do 5 lat.
Tyle samo grozi za kradzież batona ze sklepu.
Gościa trzeba było złapać i go złapano. Reszta to teatrzyk.

@impulse: a ja widziałem policję po cywilnemu wchodzącą w tłum i wyłapującą rzucających kostkami brukowymi. Każdy widzi co mu pasuje. Zwłaszcza jak nie widział "ze słyszenia".
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Teorie spiskowe

Postprzez StalkerCiastek w 21 Lis 2012, 15:49

Od czasu gdy widziałem policje ubrana po cywilnemu wchodząca w tlum i rzucająca ceglami


No i właśnie to mam na myśli. Niektórzy to już takie głupoty wypisują, że głowa mała. Jak wam się państwo nie podoba to granica są otwarte. Nikt tu nie ma ochoty słuchać narzekań w stylu "te jeb**e psy prowokują bójki i kopią niewinnych ludzi po głowie", "politycy to tylko kradną", "wszystko wina Tuska". Jak czytam/słucham takich ludzi to sam mam ochotę stąd wyjechać.
No i jeszcze to wplatanie nazwy partii w zdania w rodzaju "POpierd***ny kraj". Ręce i wszystkie inne członki opadają.

marionetką w ich rękach.

"Leming" jest bardziej kultowym wyróżnieniem (wielokrotnie mi przyznanym).
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Teorie spiskowe

Postprzez scigacz1975 w 21 Lis 2012, 15:54

...Ale pomyślcie co by było gdyby gościowi się udało. 4 tony ładunków wybuchowych detonuje pod sejmem, a może nawet i wewnątrz. Giną politycy, być może najważniejsi członkowie rządu. Polityczne echo czegoś takiego byłoby bardziej groźniejsze dla kraju niż to, które odczuwamy nawet teraz po katastrofie Smoleńskiej...


Dziwne że to co teraz do Ciebie dotarło nie dotarło jakoś w przypadku 4/10 - wyobraź sobie teraz że prawda o tym, że przywódca państwa - członka UE i NATO, państwa (niby)demokratycznego został zabity w zamachu, a w danym kraju dokonał się przewrót sterowany, dajmy na to, przez ludzi z byłych WSI - czyli pozostałości po poprzednim systemie - wychodzi na światło dzienne. Czemu WSI? - raport Macierewicza i reszta może Ci coś podpowie. Ale to tylko moja hipoteza. Wracając - wyobraź sobie że rzeczywiście ma to miejsce. Czy potrafisz wyobrazić sobie poltyczno/społeczne międzynarodowe konsekwencje ujawnienia takiej prawdy? Ja myślę że prawda o Smoleńsku już dawno znana jest służbom tak zachodnim jak i wschodnim. I dlatego nigdy nic się nie dowiemy - ponad tę sieczkę którą nam się serwuje w mediach. Dla dobra tzw. demokracji. I może mi tu 1000 @Terminusów milion oficjalnych wyjaśnień podawać - :E - Ale do tego trzeba mieć odrobinę wyobraźni i używać głowy do myślenia. Bo samo wykształcenie nie wystarczy :/

No i właśnie to mam na myśli. Niektórzy to już takie głupoty wypisują, że głowa mała. Jak wam się państwo nie podoba to granica są otwarte. Nikt tu nie ma ochoty słuchać narzekań w stylu "te jeb**e psy prowokują bójki i kopią niewinnych ludzi po głowie", "politycy to tylko kradną", "wszystko wina Tuska". Jak czytam/słucham takich ludzi to sam mam ochotę stąd wyjechać.


Chyba nie o to chodzi żeby się zgodzić i poddać temu co nam nie pasuje. Jeżeli mamy demokrację, to mamy prawo upominać się, żądać wręcz, by nam się w naszym własnym kraju żyło lepiej a nie gorzej.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Teorie spiskowe

Postprzez xionc w 21 Lis 2012, 16:12

Na pewno nie należy używać głowy do takiego myślenia jak twoje. Bruno też źle używał i widziałem jakie bzdury ten fagas wypisywał że normalnie głowa mała. Sam stawiasz się w pozycji "polaczka-biedaczka" o którym decydują inni ponad jego głową.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Teorie spiskowe

Postprzez impulse_101 w 21 Lis 2012, 16:17

@StalkerCiastek spokojnie chłopie :E jeszcze przyjdzie 'nie będzie' i nam temat zamknie żebysmy ochloneli :(
Nie jestem typem hiphopowca co żongluje sloganami dresów i staram się mieć szerszy obraz calości ale jak jest nagranie gościa stojącego przy radiowozie razem z funkcjonariuszami a pózniej ten sam koleś rzuca kostką brukową albo atakuje reportera to co mam sobie pomyśleć? To jest głupota? W tym roku byla 'ekipa' w oliwkowych kominiarkach, rok temu białych. Jest jak byk na nagraniach co robili, jak to wytłumaczysz? After effect
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Teorie spiskowe

Postprzez scigacz1975 w 21 Lis 2012, 16:58

... Sam stawiasz się w pozycji "polaczka-biedaczka" o którym decydują inni ponad jego głową...


Nie polaczka - nie ubliżaj mi bo ja tego w stosunku do Ciebie nie robię, pomimo braku kultury w większości Twoich wypowiedzi. Po prostu zrozumiałem że taki masz styl i szlus. Mój też nie każdemu pasuje.
I nie biedaczka - byłbym biedaczkiem gdybym tylko biadolił, a tego nie robię.
To, że nie zgadzam się z "oficjalnie uznanymi" definicjami pewnych wydarzeń, niekoniecznie stawia mnie w jednym rzędzie z ludźmi, którzy nie widzą innego wyjścia jak przemoc. Jeszcze mi do tego bardzo daleko. A to że nie daję się mediom ogłupiać - też nie każdemu to musi pasować prawda :?: Outsiderzy zawsze są w jakimś stopniu piętnowani. Zarzuca się im różne rzeczy, z niedorozwojem umysłowym włącznie. Czas pokaże kto miał rację. To że Ty pewnych rzeczy nie jesteś w stanie dojrzeć - no cóż, mógłbym to określić na Twoją modłę, ale nie zamierzam się do Ciebie upodabniać więc pozostawię bez komentarza.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Teorie spiskowe

Postprzez Terminus w 21 Lis 2012, 17:42

Wiesz ścigacz (jak wolisz to Ścigacz), problem z Tobą jest taki, że Twoje argumenty zwykle sprowadzają się do do stwierdzenia "bo mi się wydaje", "bo ja nie ufam oficjalnym informacjom" itp. Wybacz, ale jak na takich "poszlakach" opierasz kontrowersyjne tezy to trudno oprzeć się co najmniej ironii...
Nie ma dowodów na "zamach Smoleński" - bo nie ma ich nawet Macierewicz.
Nie ma dowodów na "wyburzenie WTC" - bo ich nie ma a argumenty za zwykle wynikają ze zwykłej ignorancji technicznej.

Żyjemy w kraju, w którym każda tajemnica rządzących jest i tak prędzej czy później wywlekana przez dziennikarzy (patrz sprawa Chlebowskiego czy Drzewieckiego) ale uważasz, że wielkie, diaboliczne spiski jak "Smoleńsk" są skutecznie ukrywane.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Teorie spiskowe

Postprzez djcycu w 21 Lis 2012, 17:43

xionc napisał(a):Bruno też źle używał i widziałem jakie bzdury ten fagas wypisywał że normalnie głowa mała.

I kto tu czyta posty z Onetu czy Interii...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Teorie spiskowe

Postprzez scigacz1975 w 21 Lis 2012, 18:29

Tak @Terminus - oczywiście masz rację - tak samo jest z FOZZ, Papałą, "seryjnym samobójcą", bronią biologiczną w Iraku, niesieniem demokracji tam gdzie ropa, lub w przypadku Libii - chęci uwolnienia się od dominacji papierowego dolara, ciągłym wspieraniem syjonistów w ich bandyckiej okupacji Palestyny - notabene znów coś kombinują. Mogę tak wymieniać jeszcze długo. Wszędzie te oficjalne źródła które Ty uznajesz za prawdomówne albo nieomylnie wyjaśniły sprawę, albo przypisały naturze, bandytom, brzozie .... (dopisz co tam sobie chcesz) - tylko przypomnę Ci jeszcze że do 89 Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym, z jedynym słusznym ustrojem. O Katyniu się nie mówiło albo twierdziło że to Niemcy. Poakowskie podziemie to były bandy kryminalistów, a UB pilnowało spokoju obywatela. Wielki Brat był krajem marzeń ludu pracującego, zaiwaniającym przez świat z gałązką oliwną w łapie (i kalachem w drugiej - oczywiście dla obrony przed zgniłym imperializmem zachodu) - to wszystko było oficjalnie. Po 89 zmienili się ludzie w rządzie, ale ci co ciągną za sznurki nie (oni tylko zmienili kolorek, już nie są towarzyszami, tylko biznesmenami - ciekawe skąd nagle mieli kasę :/ ) - poza tym, sztuka dezinformacji polega na tym żeby wszystko jak najbardziej zagmatwać, oczernić, skierować podejrzenia na inne tory, lub po prostu wyśmiać. Gdyby to było takie proste do udowodnienia to już zostało by dawno zamknięte. Pisałem wyżej że nikomu w żadnym rządzie nie zależy na wyjawieniu prawdy. A to co do tej pory zostało "wyjaśnione" rodzi więcej pytań niż odpowiedzi.
Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją. A historia to dziwka która daje temu co jest przy korycie władzy.

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Teorie spiskowe

Postprzez djcycu w 21 Lis 2012, 18:42

Mogłem do kozaka dopisać że zapomniałeś wymienić sprawy porwania i zabójstwa Olewnika która póki co jest dziwacznie pogmatwana od samego początku...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Teorie spiskowe

Postprzez xionc w 21 Lis 2012, 18:56

Scigacz ale pieprzysz, ktoś ma kase to pewnie kradł, zakombinował, wykorzystał itd. Cytując klasyka "Jeśli ktoś posiada pieniądze to skądś je ma" - gadanie małego komucha.
I jeszcze jedno: Nie ma i nie było nigdy czegoś takiego jak Palestyńczycy. Daruj sobie te durną propagande tworzoną na potrzeby i za pieniądze terrorystów z Hamasu.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości