[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 30 Paź 2012, 20:51

Powiem Ci szczerze, że nie wiem. Po ostatniej wpadce dez0wave z datą premiery zupełnie straciłem ochotę na Lost Alpha. Pomijając już fakt, ze na kompie od dawna nie mam już żadnej gry z serii Stalker, żadnego builda, czy nawet pojedynczego screena. Kiedyś potrafiłem w niego grać godzinami, dziś mi się nie chce nawet przejść jednej misji.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE

Za ten post ViS otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ponio11.
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez scigacz1975 w 30 Paź 2012, 21:03

ViS napisał(a):Rozumiem, że mówisz o sobie...


Bez przypieprzania się, ale nie zauważyłem tu jakoś żadnego Twojego/z Twoim udziałem moda :/ Pisać dalej czy rozumiesz? ....
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 30 Paź 2012, 21:33

Poniekąd go rozumiem... Ma rację z tym co się dzieje z LA. Jedni śmieją się żartami że nie wyjdzie ale czekają a inni na prawdę przestają wierzyć że kiedykolwiek wyjdzie. Już pisałem o smaczkach i pierdołach w LA które możliwe spowolniły prace więc pisał kolejny raz nie będę. Prawda jest taka że na okrągło kiedy robi się cieplej Dezowave nakręca nas datą premiery a gdy ognie gasną nagle pojawia się obsuwa i TBD... To już minął kolejny rok! Ileż można? Druga prawda to fakt że robią to za darmo i że to ich czas... Ok przebolejemy ale tego moda robi się już tyle lat i wciąż nie widać końca. Nie zdziwię się jak kiedyś oficjalnie powiedzą że moda nie będzie... Tak o zerwą z moddingiem i sobie każdy pójdzie robić swoje. Nie myślcie że przez wkład i zużyty czas będą się katować czymś co ich przerasta albo już nie kręci. Znam to po sobie kiedy przerwałem własny projekt. Obiecałem, zapowiedziałem, odwlekałem i nagle cyk... Koniec, nie kończę, nie wydaję, elementami się nie dzielę. Poza tym gadkami że każdy ma życie prywatne można truć do woli. Jak ktoś chce coś zrobić i dokonać a nie tylko zarywać pochwałki to to robi i kończy a póki co widać że się grono modderów też u nich uszczupliło. Ciekaw jestem czemu członkowie tego nie wytrzymali. Stawiam na przypierdywki pomysłów a'la tetris i inne pierdoły ze skryptami które do dziś wywalają niczym źle postawiony mod na AMK...

Nie zrozumcie mnie źle i nie zhejtujcie bo sam zadałem sobie pytania do siebie i wcieliłem się w rolę ViS'a... Też się pomału wypalam tym czekaniem na LA. Nie ja tego moda robię i nie jestem w prace zaangażowany więc pozostaje mi tylko czekać ale pytanie główne brzmi ile i czy rzeczywiście się doczekam. Wspomniałem wyżej a więc wyobraźcie sobie co by się stało gdyby nagle wszyscy modderzy poszli w swoje strony... Dla mnie było by to arcybolesne dlatego nie dziwię się że się wszyscy wkurzają podczas gdy jesteśmy zwolennikami poważnych modów a nie "poczarowanych" hardcorowo pierdół.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive zderzack.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 30 Paź 2012, 22:26

Pisać dalej czy rozumiesz? ....

Pisz dalej, chętnie się pośmieje....

ale nie zauważyłem tu jakoś żadnego Twojego/z Twoim udziałem moda

I nie zauważysz, bo ja zajmuje się czymś innym, zarówno zawodowo jak i prywatnie. A według tego co napisałeś, to zabierać głos w sprawie LA mogą tylko Ci co umieją tworzyć mody. A cała reszta ma trzymać gębę na kłódkę i potulnie czytać wypowiedzi jaśnie panów modderów.
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez scigacz1975 w 30 Paź 2012, 22:42

Takiego moda nie da się zrobić w kilka dni, tygodni czy miesięcy. Zapytaj się @Cromma ile mu zajęło zrobienie Atmosfear. A jest jednym z wielu którzy robią Lost Alpha. Ale wiadomo - najłatwiej powiedzieć - ja się czym innym zajmuję. To się dalej zajmuj i czekaj. I wykaż trochę zrozumienia dla ludzi którzy robią z pasji coś, żebyś kiedyś mógł zagrać i stwierdzić "ale chu*nia - mogli się bardziej postarać" (bo chyba niewiele się pomyliłem sądząc po Twoich postach - Panie Krytyk)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 31 Paź 2012, 05:23

Ale o co ci teraz chodzi? Jakoś nie widzę, by ViS kogokolwiek "po polaczkowatemu" skrytykował.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 31 Paź 2012, 10:00

To się dalej zajmuj

Oczywiście, że będę. Z modelowania w Catii i symulacji w Abaqusie jest niezła kasa :E :E

bo chyba niewiele się pomyliłem sądząc po Twoich postach - Panie Krytyk

Krytyka zawsze jest potrzebna, inaczej twórca wpada w samouwielbienie i myśli, że jest nie wiadomo kim.
I zmień trochę ton wypowiedzi, bo zarazie przypominasz pewnego usera tego forum o nicku T.......
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez scigacz1975 w 31 Paź 2012, 10:22

Oczywiście - mea culpa.
Wracając do tematu - ja poczekam. I wiem że wyjdzie.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez zderzack w 02 Lis 2012, 03:20

Ja wierzę, że wyjdzie. Wierzę jak cholera. Rozumiem natomiast stanowisko każdej strony, dokładnie tak, jak opisał to DJCycu. Po prostu uważam, że w takich kwestiach istnieje bardzo wiele odcieni szarości. Nikt Dezom nie płaci, a więc IMO nie można ich rugać. Zaangażowani w projekt byli/są bardzo. To nie jest nasza sprawa, ile czasu będą to jeszcze robić. Jakiekolwiek obrażanie tych gości jest po prostu nie na miejscu, ale to jedna historia. Druga, inna kwestia to wyrażanie swojej (może za mocne określenie, ale ja osobiście tak to odczuwam) frustracji oczekiwaniem na "download", budowanej nieprzerwanie od 2009/2010 roku. Ja nie spodziewam się tetrisów, ficzerów itp., więc nie będę ich za to rozliczał, ale nieustannie obserwuję każdy nowy screenshot ze względu na klimat. Gdyby LA miałoby nigdy nie wyjść, właśnie ten klimat będzie mnie prześladował i wzbudzał złość. Rozumiecie, nie obelgi, roszczenia i pokrewne emocje, bo Dezy nie są mi nic winni. Ale pozostanie olbrzymia frustracja, która powstała we mnie - uważam, że ludzie mają prawo ją wyrazić i tyle.

P.S. L.A. będzie i ja w to bardzo wierzę.
LA będzie. LA była, jest i będzie.

Za ten post zderzack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, mayer99, Kalib99.
Awatar użytkownika
zderzack
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 09 Lut 2008, 18:44
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 09:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 19

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 02 Lis 2012, 10:12

Powinniśmy założyć kościół Lost Alphy. Wiara już jest. :E

Ciężko się nie zgodzić ze zderzackiem, mnie też frustruje fakt, że ktoś robi moda do Stalka, chce nam go dać, ale jeszcze nie skończył. Kojarzy mi się sytuacja z dzieciństwa, kiedy miałem dostać Pegasusa na komunię. Szlag mnie trafiał przez samo oczekiwanie, bo dowiedziałem się dwa tygodnie przed faktem. ;)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Junx w 02 Lis 2012, 18:44

Ostatnio edytowany przez Junx, 02 Lis 2012, 20:18, edytowano w sumie 1 raz
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 02 Lis 2012, 19:20

Popraw ten środkowy bo jest po włosku :P
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości