[S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Zone]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez LOWCAKOZ w 18 Lip 2012, 19:37

Cholera nie mam takiego :facepalm: , bede gral dalej i zobacze czy mi sie naprawi
Dzieki, pozdrawiam
Awatar użytkownika
LOWCAKOZ
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 04 Sty 2011, 23:14
Ostatnio był: 14 Mar 2015, 23:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 18 Lip 2012, 21:12

Powinieneś mieć bo w tym modzie jest autosave - chyba że usunąłeś save-y. Sprawdź sobie coś z wysypiska przed wejściem na bar. Może też być zaraz po wejściu autosave z wypełnionego zadania zabij stalkera (jeżeli wziąłeś takie u Sidorowicza)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez LOWCAKOZ w 19 Lip 2012, 16:36

Tak tak jest autosave i save-y byly tylko je sobie usunolem.
Mialbym wielka prosbe na stronie 11 wrzucasz UTRUDNIENIE DLA @Jarexxa lecz pisze ze plik juz nie istnieje, czy nie dal bys rady wrzucic go jeszcze raz.
Ładnie prosze :)
Awatar użytkownika
LOWCAKOZ
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 04 Sty 2011, 23:14
Ostatnio był: 14 Mar 2015, 23:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 19 Lip 2012, 16:40

W stosunku do strony 11 ten mod został już gruntownie przerobiony, to utrudnienie już jest dodane. Poza tym gdybyś dorzucił tamte pliki wyszedł by Ci misz-masz. Jeżeli chcesz pograć na hardcorowym modzie to wejdź tu viewtopic.php?f=49&t=17470&start=0
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez LOWCAKOZ w 19 Lip 2012, 16:55

Patrzylem juz na niego obiecujaco sie zapowiada, ale jest na wersje 1.0004 a gra mi sie instaluje bazowo na 1.0006


EDIT- gdy przejde tego moda napewno sie z toba skontaktuje (tak jak pisales) zebys mi pomugl zejsc z 1.0006 na 1.0004 mam gre z CD action
Awatar użytkownika
LOWCAKOZ
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 04 Sty 2011, 23:14
Ostatnio był: 14 Mar 2015, 23:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Szakal_95 w 03 Wrz 2012, 16:39

@scigacz1975
Przede wszystkim gratuluję doskonałej roboty. Mod jest po prostu świetny i grałem w niego z niekłamaną przyjemnością. Ukończyłem już grę, wobec tego napiszę o tej modyfikacje parę słów (w punktach, żeby było przejrzyście).

PLUSY:
+ STABILNOŚĆ - przez całą grę (około 30 godzin) zaledwie raz wywaliło mnie do pulpitu. Poza tym spokojnie używałem quicksave'a oraz quickloada i nie było z nimi żadnych problemów.
+ WYGLĄD - zima w Zonie prezentuje się bardzo fajnie: tekstury i cała reszta dobrej jakości. Dolina Mroku zrobiła na mnie szczególnie duże wrażenie, wyglądała po prostu pięknie.
+ NOWY HUD - moim zdaniem rewelacja. Przejrzysty, efektowny i przede wszystkim minimalistyczny, co osobiście bardzo cenię.
+ NOKTOWIZJA - w końcu noktowizja z prawdziwego zdarzenia! Na przykład ta w "Bułacie" to nic innego jak dzień. Dobra robota!
+ KLIMAT - lubię pobawić się w STALKERZE w "ciche akcje" i podoba mi się, że tłumiki eliminują błyski wystrzału. Co to ma do klimatu? Nocny rajd przez Prypeć, gdy zewsząd strzelają do Ciebie Monolitanie i nie widzisz błysku ich karabinów robi kapitalne wrażenie, bo nie wiadomo co się dzieje. W ogóle zima w Zonie ma fajny, specyficzny klimat który bardzo m się podoba. No i ten burer w X-18... Za klimat wielki plus.
+ MNÓSTWO INNYCH RZECZY - nie będę opisywał wszystkiego, bo jest tego po prostu za dużo.

MINUSY:
- POZIOM TRUDNOŚCI - moim skromnym zdaniem jest nieco za łatwo. Gram oczywiście na najwyższym poziomie trudności, ale już w na początku dorobiłem się kilkudziesięciu tysięcy rubli, dobrego pancerza i broni oraz bez problemu wytłukłem cały posterunek wojskowy (ten na dole mapy, za wioską stalkerów). Przyczyną tego jest chyba zbyt duża ilość w Kordonie stalkerów i bandytów o randze "ekspert". Tuż po pierwszym przekroczeniu mostu i dotarciu do Lisa spotkałem grupkę bandytów, której przewodził jakiś "ekspert" (nie pamiętam ksywki) mający przy sobie AN-94 Abakan należący do żołnierza Powinności z Baru. Przeszedłem z tym karabinem pół gry, ma tak dobre statystyki... Poza tym koty w Kordonie są chyba zbyt dobrze uzbrojone, bo AK-47 z tłumikiem i celownikiem optycznym są zabójcze...
- MOC GRANATÓW - powinny być mordercze, ale chyba troszkę przesadziłeś. Najlepiej widać to na prostym przykładzie: po uratowaniu Kreta zszedłem do podziemi w Agropromie. A tam w pierwszym pomieszczeniu byli akurat wszyscy bandyci. Wystarczył jeden granat, nie było co zbierać...


Zrobiła się z tego trochę "litania", no ale cóż... W każdym razie kolejny raz gratuluję doskonałej roboty.
Szakal_95
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 18 Lip 2012, 15:02
Ostatnio była: 28 Gru 2013, 03:37
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Kriston w 06 Paź 2012, 23:45

Mi się mod bardzo podoba świetnie się gra jeden z najlepszych w jakie grałem do SoC
Pozdrawiam i wielkie dzięki :)
"...jestem i zawsze będę tym kim byłem..."
Awatar użytkownika
Kriston
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 17 Lip 2007, 14:53
Ostatnio był: 16 Sie 2017, 21:45
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Ranger801 w 07 Paź 2012, 18:30

Doszedłem do Agropromu i miałem dosyć... MAM CO CHWILĘ BUGTRAPY!!! Jak przechodzę na inną mapę, jak zapisuję grę i tak po prostu. Co u innych stabilne to u innych nie... :(
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 07 Paź 2012, 19:25

A logi z bugów to pies? Skąd mam wiedzieć o co mu chodzi. Napisz posta jeszcze raz i wklej logi.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Ranger801 w 08 Paź 2012, 16:52

O to on:
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : _out_of_memory
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line          : 359
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 18764 K


A drugi zniknął :( Zagrałbym by wyskoczył spowrotem ale teraz gram w NS

Uwagi moderatora:

Logi w dajemy w [code]. -Wheeljack
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez scigacz1975 w 08 Paź 2012, 17:57

Po pierwsze:
Kod: Zaznacz wszystko
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\xrDebugNew.cpp

Pisze kurna jak wół - na wer. 1.0005-1.0006

Po drugie:
Kod: Zaznacz wszystko
[error]Arguments : Out of memory. Memory request: 18764 K


Pisałem wyraźnie:
6 - koniecznie należy ustawić pamięć virtualną na min. 4096, Jeżeli macie system 32 bitowy a więcej niż 2GB ram dodatkowo zalecane jest patchowanie SOC-a 3GB Enablerem do pobrania tu (plik jest autorstwa userów ze stalkerteam.pl)


Nawet podałem link do 3GbEnablera - czytasz trochę te tematy czy walisz na pałę a potem pretensje? :/
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. The Chernobyl Shadows - Life In A Dead Z

Postprzez Naznaczony221 w 10 Paź 2012, 16:19

A ja mam pytanie odnośnie moda i tych co go używali.A mianowicie: którą wersje polecacie mi pobrać lato jesień czy czy zimę,gdzie tekstury są ładnie zkonstrastowane z ich otoczeniem.
Naznaczony221
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 09 Paź 2011, 14:21
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 23:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości