[Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Kashim w 23 Wrz 2012, 22:34

Działa dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie, jestem przed misją z zwęglaczem, już spotkałem się z doktorem i wrociłem nad Yantar żeby skonczyć misje dodatkowe a tam oprócz Duty czekalo na mnie wojsko z helikopterem ktory walil we mnie rakietami i karabinkiem. Czy on tam już będzie na stałe czy to tylko takie wydarzenie tak jak ataki roznych frakcji na bazy innych? Narazie nie mialem czasu tam wracać a nie chce się tam pchać nieprzygotowany.
Kashim
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 01 Cze 2012, 14:21
Ostatnio był: 19 Mar 2013, 23:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Gorianov w 24 Wrz 2012, 00:38

Wydaje mi się że wojsko nigdy w tym modzie nie atakowało baz frakcji, zwłaszcza bunkra jad Jantarem. Dlatego pewnie po przejściu X-16 oni zostają, helikoptery wyczyściły fabrykę i zostały kręcąc się po lokacji. Znajdź RPG i je strąć, nic się nie stanie bo i tak są wrogo nastawieni do ciebie.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 36

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Kashim w 24 Wrz 2012, 16:18

Właśnie miałem kłopot z zestrzeleniem go ale spróbuje, byłem ciekaw bo wcześniej pare razy tam wrociłem i nie było ani helikoptera ani wojskowych a chwile przed wejsciem do yantaru jeszcze w dziczy dostałem wiadomość "We have some military up here" czy jakoś tak ale nie zdążyłem przeczytać jej. Może blowout ich załątwił bo były dwa ^^ ale jak nie to zaraz spróbuje zestrzelić.
Kashim
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 01 Cze 2012, 14:21
Ostatnio był: 19 Mar 2013, 23:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Kashim w 25 Wrz 2012, 21:53

Wybaczcie że jestem taki upierdliwy XD. Ale kojarzycie może gdzie można zdobyć poszczególne receptury? Mam sporo a chciałem zebrać wszystkie i kręce się po całej zonie robie misje itp ale ciągle nie moge zdobyć brakujących receptur szukałem na forum takiego tematu ale nie znalazłem bądź pominąłem na pewno brakuje mi Przepisu na Electro tears, jakis przepis do którego są potrzebne chimera tears, steel kolobiok i diamond kolobiok oraz skin. Nie byłem jeszcze tylko w samej Elektrowni.
Kashim
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 01 Cze 2012, 14:21
Ostatnio był: 19 Mar 2013, 23:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Ranger801 w 26 Wrz 2012, 13:43

Receptury można kupić u Kabla jeżeli dobrze pamiętam
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Kashim w 26 Wrz 2012, 14:34

No wlasnie u kabla kupiłem kilka) i z tych wszystkich tylko 1 byla nowa a pozostałe płaciłem za nic. A no i jeszcze jedna sprawa jestem teraz w Prypeci i już nie pamiętam czy w tym modzie jest tak że jak skoncze fabułe moge grac dalej czy to w innym było?(Przez rok nie miałem kompa i nie grałem i troche pozapominałem)
Kashim
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 01 Cze 2012, 14:21
Ostatnio był: 19 Mar 2013, 23:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Ranger801 w 26 Wrz 2012, 14:41

Zrób twardy zapis w Prypeci, idź do elektrowni, przejdź. Mi się nie chciało iść do elektrowni więc nie wiem, ale spróbuj
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Grillosz w 27 Wrz 2012, 08:51

Na samym końcu masz freeplay, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy:
1. Zagadasz z doktorem
2. Znajdziesz dekoder w Prypeci
3. NIE przyłączysz się do projektu "Świadomość Z" (czy jakoś tak).

Poza tym zalecam idąc do CNPP przyłączyć się o Duty, bo wojskowi lubią ich i nie strzelają do ciebie przy reaktorze. Lub tak jak ja 3 pozostałe razy nie przyłączać się do nikogo i nawalać do kogo się chce xD. Jak będziesz miał trochę szczęścia to przy reaktorze zrespi Ci się wojskowy z M134 (raz mi się to tylko zdarzyło). Miejsca w plecaku też Ci się przyda bo jest do zabrania PKM i MG3. Enjoy :)

Co do recept:
Recepty za każdym razem dostaje się losowo. Przykład: W jednej grze w chacie pustelnika (w magazynach wojskowych) znalazłem receptę na Elder Glassbeads, a innym razem receptę na Stone Porcupine. Ponadto żeby zrobić jakiś artefakt to musisz mieć receptę bo bez tego ni hu-hu, bo tak to już zaprogramowali.
May God have mercy upon my enemies, because i won't.

Za ten post Grillosz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smok61.
Awatar użytkownika
Grillosz
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 23 Sie 2011, 15:45
Ostatnio był: 07 Lip 2013, 16:05
Miejscowość: Planeta F/jute-m 2
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 2

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Kashim w 28 Wrz 2012, 14:12

Z free play się ciesze :D ale zrobiłem już chyba wszystkie misje nie byłem jeszcze tylko w samej elektrowni nawet próbowałem zabić ludzi w barze i przywódców frakcji ale nie zdobyłem tak żadnej receptury(no raz za zabicie Woronina dostałem recepture Skin ale wczytałem gre i Woronin żyje a recepture dalej mam ale brakuje mi na 100% receptury na zrobienie Electro Tears i czegos do czego sa potrzebne chimera tears ale nie mam pojecia gdzie moge je jeszcze znaleźć.Ale dziękuje za info o freeplayu ^^
Kashim
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 01 Cze 2012, 14:21
Ostatnio był: 19 Mar 2013, 23:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Grillosz w 28 Wrz 2012, 16:36

Recepty na bank możesz dostać/znaleźć:
-od Sida
-od Barmana
-od Sucharowa (nie to nie błąd xD)
-chat pustelnika w Magazynach wojskowych
-od tego zioma w barze co je sprzedaje (zapomniałem jak się nazywa)

Być może mają:
-Wojskowi w Kordonie
-Bandyci w Dolinie Mroku (bardzo prawdopodobne)
-Monolitowcy w Prypeci i oraz Ci z lokacji z Mózgozwęglaczem
-dezerter w przyczepie w Agropromie
-Może coś się dostaje za misję dla Powinności i Wolności
-Ziomki w Dolinie Mroku, tam gdzie chcą ci opylić fake Gaussa
-Być może (Nie mam zielonego pojęcia, nie sprawdzałem) jest coś ukrytego w CNPP.

Piszę z pamięci, bo bardzo dawno skończyłem fabułę i teraz zbieram artefakty i giwery. Radzę też przeszukiwać WSZYSTKIE zwłoki bo i tak się zdarza, że (herbata się zaparza) mają zwykli stalkerzy, bandyci i wojskowi przy sobie.
Zresztą życzę powodzenia w zbieraniu wszystkiego ;) .
May God have mercy upon my enemies, because i won't.
Awatar użytkownika
Grillosz
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 23 Sie 2011, 15:45
Ostatnio był: 07 Lip 2013, 16:05
Miejscowość: Planeta F/jute-m 2
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 2

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Kashim w 28 Wrz 2012, 20:48

Dzięki ja właśnie rozwaliłem Koshei'a i wracam do baru, pogram jeszcze trochę a później może pobiorę Zew Monolitu bo podobno też dobry i znajomy mówił że trochę podobny do OL
Kashim
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 01 Cze 2012, 14:21
Ostatnio był: 19 Mar 2013, 23:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

Re: [Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E.] kompilacja modów

Postprzez Glock w 20 Lut 2013, 19:54

Jakaś wskazówka, jak ściągnąć tego moda?

FileFront kieruje do GameFront i jak próbuje tam pobrać to mam error 403 - Forbidden. Trzeba rejestrować się przed pobraniem? Chyba nie, bo wygląda mi to na krajową blokadę.

Ktoś może wrzucić moda albo podać alternatywne inne źródło do pobrania?
Awatar użytkownika
Glock
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 23 Sty 2013, 01:15
Ostatnio był: 22 Lis 2013, 18:33
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość