Pomoc Stalker XP

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pomoc Stalker XP

Postprzez TesterMods w 11 Wrz 2012, 17:08

Jak zmienić dysk instalacji (gry) na jakiś inny? gdyż dysk C mam pełny a nie mam możliwości skasowania nic z niego. Nie ma tam przycisku : "Dysk instalacji" czy coś takiego, a komp wybiera mi właśnie dysk C.
Mam win XP

Aha i jeszcze jedno, jak sprawdzić jaki mam dirext ? (mam nadzieje że wiecie o co biega :D :D )

3. no omg, ostatnio miałem naprawiany komp i nie wyświetla mi żadnej płytki (omg nasz hosting zdjęć jest popsuty wklejam te zdjęcia a i tak ich nie ma -.-)

:+: :wódka: :wódka:
Ostatnio edytowany przez TesterMods, 11 Wrz 2012, 18:23, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post TesterMods otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Kpuc.

TesterMods
Wygnany z Zony

Posty: 42
Dołączenie: 03 Wrz 2012, 17:23
Ostatnio był: 12 Kwi 2014, 17:40
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -12

Reklamy Google

Re: Pomoc Stalker XP

Postprzez Kpuc w 11 Wrz 2012, 18:05

1.Podczas instalacji masz ścieżkę i sobie wpisujesz, co chcesz. 2. Wpisujesz w konsole(Jakoś się to tam nazywało chyba uruchom) ''dxdiag'' i masz dane.
Image

Za ten post Kpuc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive StalkerTheEnd,
Negative TesterMods.
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1812
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości