[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez kaczor_1991 w 04 Wrz 2012, 18:43

wszystko pięknie i ładnie. Mam nadzieję, że masz w tym co mówisz chociaż trochę racji. Ale boję się jednego. Że LA wydane dzisiaj mimo bugów mogłoby być świetne. Ale lepsze jest wrogiem dobrego i dbanie o superwypasienie gry może się źle skończyć. Wystarczy wspomnieć niesławnego duke nukem forever. Twórcy też przekładali premierę w nieskończoność chcąc wydać jak najlepszy produkt, coś super-hiper-i-tak-dalej.

Tyle tylko, że wciąż biegnąć nie zauważyli, że zaczęli biegać w kółko. Ta gra gdyby była wydana 10 lat wcześniej byłaby megahitem który przyćmiłby swojego poprzednika. 5 lat temu byłaby jeszcze wartą zagrania ciekawostką, aczkolwiek zajeżdżającą nieco naftaliną. Ale wydana tak jak została wydana okazała się tylko niestrawnym gniotem. Gry poszły do przodu, fani się zmienili (najczęsciej przestali grać) a nowi gracze są przyzwyczajeni do czegoś zupełnie innego. Boję się, że LA może podzielić ten los. Sam stalker jakby nie patrzeć jest już nieco "przestarzałą" grą (w końcu nomen omen od rozpoczęcia prac mija niedługo 10 lat). I choć wciąż do niej wracam, wciąż miło mi się biega po zonie to czas na poważne zmiany. Wątpię, żeby w LA one miały miejsce, wobec czego każda chwila opóźnienia działa niestety na niekorzyść produktu.
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez adin w 04 Wrz 2012, 19:08

Myślę że zdecydowanej większości fanów STALKERa wystarczy to co mieliśmy nadzieję uświadczyć przeglądając pierwsze informacje o grze, a to myślę ma zaoferować nam LA. Miłośnicy są na tyle wryci w klimat i aurę tej produkcji że dużo nie potrzebują do satysfakcji.

Zapytajcie się siebie sami (ci którzy pamiętają pierwsze screeny i zapowiedzi gry o podtytule Oblivion Lost), czy potrzeba nam rzeczy typu DX11? Zdecydowanie nie! I choć nie jestem w żadnym przypadku przeciwnikiem nowych technologi, to od STALKERa oczekuję czego innego.

Ja osobiście dużo bardziej cenie sobie tą 'replikę' OL niż jakiekolwiek próby wskrzeszenia marki (STALKER 2, Survarium itp.).
Image

Za ten post adin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive zderzack.
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez zderzack w 04 Wrz 2012, 20:46

Cromm Cruac napisał(a):Datę 28 sierpnia ustaliliśmy w styczniu. Wtedy wydawała się realna. Tyle, że po drodze wiele się wydarzyło. (...)
No i wreszcie ta sprawa o której nie możemy mówić. Wierzcie mi, że chciałbym ale od tego w dużej mierze zależą losy tego projektu. Jedyne co mogę wam poradzić to czytanie między wierszami komunikatu. Krążą różne plotki ale nie możemy ich ani potwierdzić ani zaprzeczyć bo sami nie wiemy jak będzie. Jak tylko sprawy się wyjaśnią poinformujemy Was o tym.

A tak na marginesie, czy przekładanie daty premiery w świecie gamedeveloperów to takie rzadkie zjawisko, że trzeba na nas psy wieszać?

Wszystko spoko. Pisząc o tym żalu do Was, miałem właściwie na myśli jedną jedyną rzecz - dlaczego mimo tych wszystkich okoliczności, już w sierpniu, podaliście dokładną datę? To takie... hmmm... niekonsekwentne. Ale, dobra, mam o to trochę żalu, ale nie siedzę w Waszej skórze (a żałuję, bo chciałbym mieć takie umiejętności) i nie oczekuję żadnych dalszych wyjaśnień ponad powyższe. Rozumiem, że "między wierszami" jest coś jeszcze i to mi wystarczy za obiektywny powód niekonsekwencji z datą.

Chcę, żebyście wiedzieli, że niezależnie od tego, czy silnik jest w wersji 1.0, 1.5, czy od niepowstałego Stalkera 10, ile będzie obsługiwał rdzeni i czy objętość map pozwoli mi dojść w grze do polskiej granicy - wiem, że i tak zagram w najlepszą modyfikację w historii gier komputerowych. Nie ważne czy za miesiąc, czy za rok.

:

I just want You to know, Dezowave, that regardless of used game engine, whether it would be X-Ray 1.0, 1.5 or derived from not established Stalker 10, how many cores it would use and whether area of maps could give me an opportunity to achieve polish border - I know, that i would play the best mod in entire computer games history. No matter if it would be within a month or whole year.


I tym optymistycznym akcentem zamykam ten temat ze swojej strony, no chyba że jutro "wybuchnie" coś nowego.

EDIT: @down: A-haaaaaaa :)
Ostatnio edytowany przez zderzack, 04 Wrz 2012, 21:03, edytowano w sumie 1 raz
LA będzie. LA była, jest i będzie.
Awatar użytkownika
zderzack
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 09 Lut 2008, 18:44
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 09:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 19

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 04 Wrz 2012, 20:55

Powtarzam, data była ustalona w styczniu. To strona ModDB tak działa, że najpierw pokazuje kwartał (Q3). Gdy on nadejdzie pokazuje miesiąc (Sep 2012). a na miesiąc przed premierą przestawia się automatycznie na konkretny dzień. Ponieważ decyzja o przesunięciu daty premiery zapadła kilka dni temu zdążyliście zobaczyć ten nieszczęsny 28 września.

Przykład: http://www.moddb.com/mods/atmosfear-for-clear-sky - ustawiłem datę na 28.09.2013. Co widać? 'Coming Q3 2013'
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez BLESSu w 04 Wrz 2012, 21:03

Cromm Cruac napisał(a):Powtarzam, data była ustalona w styczniu. To strona ModDB tak działa, że najpierw pokazuje kwartał (Q3). Gdy on nadejdzie pokazuje miesiąc (Sep 2012). a na miesiąc przed premierą przestawia się automatycznie na konkretny dzień. Ponieważ decyzja o przesunięciu daty premiery zapadła kilka dni temu zdążyliście zobaczyć ten nieszczęsny 28 września.

Przykład: http://www.moddb.com/mods/atmosfear-for-clear-sky - ustawiłem datę na 28.09.2013. Co widać? 'Coming Q3 2013'


Przez takie coś tym bardziej robi się zamieszanie z datą wydania i z zawiedzonymi oczekującymi na LA. Ja w każdym bądź razie jestem z wami, róbcie co w waszej mocy, wierze w wasz sukces ;)

Za ten post BLESSu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sivert.
Awatar użytkownika
BLESSu
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 25 Lut 2010, 21:29
Ostatnio był: 21 Sty 2023, 22:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez MatrixSTR w 04 Wrz 2012, 23:15

To czemu wasz główny PR Ati ciągle ostatnio trąbił o tym 28 września? :P
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 21:56
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Soviet w 04 Wrz 2012, 23:21

Bo on nie ma pojęcia co się dzieje :caleb:
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive swirekster.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez swirekster w 04 Wrz 2012, 23:27

Triumf Soviecki, kolejny raz :D
Awatar użytkownika
swirekster
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:36
Ostatnio był: 21 Mar 2017, 23:22
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 178

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez burntsnow w 04 Wrz 2012, 23:57

Bez komisji śledczej się nie obejdzie.
Awatar użytkownika
burntsnow
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 29 Paź 2011, 17:28
Ostatnio był: 10 Mar 2022, 13:09
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez zderzack w 05 Wrz 2012, 09:25

Matrix Strefa14 napisał(a):To czemu wasz główny PR Ati ciągle ostatnio trąbił o tym 28 września? :P

Mocno się tym miesiąc temu zasugerowałem.

swirekster napisał(a):Triumf Soviecki, kolejny raz :D

Spoko, wszystko da się obalić. Nie takie pucze robilim.

Uwagi moderatora:

Nomż, ale nie offtopujcie już, bo trzeba będzie podkręcić śrubeczkę tolerancji.™ - Wheeljack
LA będzie. LA była, jest i będzie.
Awatar użytkownika
zderzack
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 09 Lut 2008, 18:44
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 09:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 19

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wunderwaffe w 05 Wrz 2012, 19:54

LA na pewno będzie, tylko że za 10 lat. Wtedy dezodoranty wprowadzą wszystkie swoje "genialne" pomysły.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 05 Wrz 2012, 21:06

Teraz tak piszesz, a jak przyjdzie co do czego to będziesz grał z jęzorem na ziemi ;)
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości