Filmy/Filmiki zamulają

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Filmy/Filmiki zamulają

Postprzez M3Fis70 w 20 Sie 2012, 18:16

Krótko i na temat:
Komp sprzed formata był zamulany i zawalony, ale odtwarzałem wszystkie filmik na YT na Pełnym Ekranie bez problemowo tak samo anime online.
A teraz mam XPeka SP3 (sp3 instalowany oddzielnie jako aktualka) po formacie i na rany monolitu jakiekolwiek filmy na YT w jakiejkolwiek rozdzielczości zamulają na pełnym ekranie na hmm to się nazywa na małym i tym "średnim" ekranie działa wszystko dobrze ale o full-screenie mogę zapomnieć, a anime jeszcze gorzej. Nawet na małych ekranach w SD zacinają się jak bandycki PMm.
Próbowałem już w ustawieniach włączać i wyłączać "przyśpieszenie sprzętowe" bo odkąd pamiętam zawsze odznaczenie tego lub zaznaczenie pomagało. Ale teraz ni uj, tną się aż miło. A stary zamulony XPek chodził lepiej od świeżego po formacie, lol...

PS.Robiłem format w ciągu tygodnia ze 3 razy bo myślałem że to wina może jakiś trefny programy czy wirus, ale nie.
Filmy chodzą dobrze po formacie przez jakiś dłuższy czas lub do dłuższego wyłączenia PC'ta, potem znowu pokaz slajdów.
To stary komp, a z chwilą nie możności oglądania anime czy YT na pełnym ekranie jego wartość rekreacyjną (dobre słowo?) spadła drastycznie w duł, przynajmniej gry chodzą lepiej.

Będę bardzo wdzięczny z każdy pomysł i pomoc, naprawdę.

PS.2.Korzystam z chrome

Zauważyłem dziś kiedy oglądałem film na stronie "ipla" iż tam filmy na pełnym ekranie nie zamulją, z tego co sam wywnioskowałem to wina wtyczki. Strona "ipla" korzysta z Silverlight'a Mircosfot'u. A YT i inne strony (przynajmniej w większości) korzystają z Adobe Flash Player. I tutaj moja nowa teoria, ponoć w chrome jest wersja beta 11.3 czy 11.4 Adobe. Czy ktoś może wie jaka wersja Adobre F.P. jest stabilna, "sprawdzona" oraz jak zreinstalować to w chrome, czy może jestem zmuszony korzystać np. z Firefox'a czy Opery?
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Reklamy Google

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości