[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 19 Sie 2012, 23:13

Na pewno będzie łatka a jeśli nie to... To się wymyśli coś :D Screen fajny aczkolwiek mam podobne obawy. Pragnienia, spanie, sranie i inne niech będzie rzeczą podoczną. Nawet w vanilli mi się to jedzenie mało podobało. Chleba i kiełbas i tak na tony jest a jak nie ma barów to na uj to? Pragnienie czystej wody mogło by się koszmarnie skończyć tym że zamiast dłuuuugiego wypadu (bo sklep słabo był zaopatrzony) to mamy non stop powroty na bary by coś wychleptać... Nic tak bardzo nie niszczy klimatu jak ciągłe powroty do beztroskiej strefy... Niech będzie niebezpiecznie i przygodowo a nie realistycznie i nudno...

PS: W Misery to ja się zastanawiałem kim właściwie jestem... Stalkerem czy obnośnym punktem gastronomicznym :D Zawsze więcej trzeba było targać jedzenia jak broni której i tak mało się brało bo skąd?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Plaargath w 19 Sie 2012, 23:25

Co do głosów, rok temu jeszcze pisali:
We are looking for more volunteers for Voice Acting again! (no paid jobs, sorry, this is a free project). We may not be able to use you right away until more of the story is implemented, but when your voice is needed, we need you to be active and ready.

Czyli w skrócie dla nieanglopojmujących, że szukają ludzi do podkładanie głosów. Niekoniecznie na cito, lecz w miarę potrzeb wynikających z postępu prac nad implementowaniem fabuły.
Biorąc pod uwagę, co pisał Ati, że
Fabuła z grubsza jest gotowa, jakieś tam sidequesty są dodane żeby nie było nudno.
to chyba po ptokach.
A ukraińską wersję - od biedy rosyjską - zawsze można nagrać samemu. Ileś osób z forum pewnie włada, mnie jak napiszą, to przeczytam, nawet chrypę wyhoduję. :D Poza tym nie problem przysłowiowego wujka z pokolenia wyżej poprosić, żeby kilka zdań z kartki do mikrofonu powiedział.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 10 Sie 2024, 12:24
Kozaki: 234

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 20 Sie 2012, 01:10

No muszę cię zmartwić. To nie takie proste jak się zdaje :P Tu by trzeba było prawdziwego ruska poprosić by się zabawił w to. Właściwie to wielu osób nie trzeba. Ze 6 myślę że było by wystarczająco. Tyle ruskich modów z podkładami wyszło (głosy żeńskie również) że i do LA będzie pewnie coś ciekawego nagrane. Ważne by było klimatycznie i bez wielkich jaj to robione. Powiedzmy dało by nam to 100% stalkera. Jeśli natomiast maja być angielskie głosy to ja preferuję wtedy bez rosyjskiego akcentu... Brzmi to komicznie i pijacko...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Junx w 20 Sie 2012, 21:25

Kolejny...

Image
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super

Za ten post Junx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nismoztune.
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 20 Sie 2012, 21:47

Za każdym razem kiedy widzę te paski zdrowia i staminy zastanawiam się, dlaczego wszyscy ich używają pomimo ich brzydoty. A oprócz tego bardzo malowniczy screen. To kiedy premiera? :D
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Junx w 20 Sie 2012, 21:52

Prognoza nadają niby na wrzesień, ale się zobaczy.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Canthir w 20 Sie 2012, 21:57

Wrzesień to podobno termin ogłoszenia terminu wypuszczenia moda, czyli we wrześniu mamy dowiedzieć się kiedy dostaniemy moda, także cierpliwości :) Chyba, że te plotki i pogłoski są fałszywą propagandą reakcjonistów będącą próbą odwrócenia uwagi od istotniejszych faktów.

Z resztą jak mówi stare, rumuńskie przysłowie:

LA nie będzie. :tm:

Tym niemniej skoro czekanie nic nie kosztuje to czekam kolejnych screenów/wieści o LA.
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Szpagin w 20 Sie 2012, 23:22

paintball_0 napisał(a):Za każdym razem kiedy widzę te paski zdrowia i staminy zastanawiam się, dlaczego wszyscy ich używają pomimo ich brzydoty.


Bo to był projekt HUDa z wczesnych wersji gry. Był bodajże w 1935 i innych alfach.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez zderzack w 20 Sie 2012, 23:41

Ja już zacieram rączki, kiedy widzę prawy górny róg tego screena i prawie 20 min. czasu na wykonanie jakiegoś zadania. Cudowna sprawa z Priboia, kiedy dziko latałem po dolinie mroku w poszukiwaniu leków... ahh... Mam nadzieję, że takich questów będzie sporo, bo dynamizują fabułę.

To chyba jakaś "nowa" mapa? Nie pamiętam z SoC takiej lokacji.

Ach wybaczcie pytanie: Gdzie Dezo podawali, że wrzesień to tylko data ogłoszenia daty :wink: ? Umknęło mi to. Jeśli odpowiedź zbyt oczywista, to nie odpowiadajcie, sam sobie poszukam.

BTW:
paintball_0 napisał(a):Za każdym razem kiedy widzę te paski zdrowia i staminy zastanawiam się, dlaczego wszyscy ich używają pomimo ich brzydoty.

Te paski to część designu całej gry. Tak, wiem, trywialne, ale chcę napisać, że bardzo ciężko wykonać detalistyczny design (kabelki, taka niby ramka wyświetlacza) na tak małej powierzchni. Tutaj oko cieszyłoby coś ubogiego w detale, jak ramki okienek aero w windowsie :P czy... nowoczesnych gier jak CoD i inne IMO pierdy do zagrania w singla raz.

No, Stalker ma być brzydki i to część fanu.
Ostatnio edytowany przez zderzack, 20 Sie 2012, 23:51, edytowano w sumie 1 raz
LA będzie. LA była, jest i będzie.
Awatar użytkownika
zderzack
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 09 Lut 2008, 18:44
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 09:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 19

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Canthir w 20 Sie 2012, 23:48

A co, jeśli Ci powiem, że to nie czas do wykonania zadania, a aktualna godzina w Zonie?
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony

Za ten post Canthir otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive zderzack.
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez zderzack w 20 Sie 2012, 23:54

O żesz... teraz spojrzałem na screena na 1:1 i zobaczyłem malutką datę nad czasem. Rujnujesz moje marzenia ;)

Edit: @down - zabawne, też miałem dokładnie takie samo skojarzenie.
Ostatnio edytowany przez zderzack, 21 Sie 2012, 09:51, edytowano w sumie 1 raz
LA będzie. LA była, jest i będzie.

Za ten post zderzack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Canthir.
Awatar użytkownika
zderzack
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 09 Lut 2008, 18:44
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 09:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 19

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 21 Sie 2012, 02:01

Szpagin napisał(a):Bo to był projekt HUDa z wczesnych wersji gry. Był bodajże w 1935 i innych alfach.

Przydupił by do tego moda HUD z Clear Sky... Czuje się ten klimat na tym screenie.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość