[PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Postprzez Rozdupnik w 07 Sie 2012, 15:30

Siema.
Mam taki problem z połączeniem tych trzech modów. Albo może gdzies jest działająca łatka która połączy te mody. Może być też starsza wersja ai tweaks.
Kiedy wrzuciłem af na to shoker latke na te dwa mody i na końcu ai tweaks scaliłem kolidujące się pliki i wyskakuje taki błąd podczas nowej gry.

Kod: Zaznacz wszystko
! Unknown command:  dump_infos

FATAL ERROR

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : .... - zew prypeci\gamedata\scripts\xr_motivator.script:57: attempt to call field 'move_mgr' (a table value)
Rozdupnik
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 02 Lut 2012, 23:03
Ostatnio był: 22 Wrz 2015, 16:47
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: [PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Postprzez r_populik w 07 Sie 2012, 18:49

Coś musiałeś sknocić. Połączyłem te trzy moda praktycznie bez żadnych kłopotów i gra śmiga. Używałeś do łączenia programu Winmerge z automatycznym porównaniem katalogów gamedata ? (ja najpierw z folderem gamedata z shokera porównałem gamedatę najnowszego AI Tweaks, a potem to, co uzyskałem z połączenia porównałem z gamedatą AF3).
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Postprzez Rozdupnik w 07 Sie 2012, 19:24

No ja też tak zrobiłem z winmerge i taki bug. Wziął byś mi podrzucił tego patcha jak połączyłeś te mody to zobaczę czy u mnie działa.
Rozdupnik
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 02 Lut 2012, 23:03
Ostatnio był: 22 Wrz 2015, 16:47
Kozaki: 3

Re: [PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Postprzez r_populik w 07 Sie 2012, 20:30

http://www.sendspace.com/file/vr12lf
To chyba byłoby coś takiego, przy czym potrzebujesz,
1. gamedata shokera z fixem i patchem,
2. na to nadpisujesz najnowsze AI Tweaks z patchem nr 2 (http://forum.epicstalker.com/viewtopic.php?f=8&t=4),
3. na to nadpisujesz gamedatę AF3 (ja miałem wersję bez nanohuda),
4. na koniec nadpisujesz łatę.

Zrób sobie rzecz jasna kopie zapasowe, bo przecież mogłem coś spieprzyć (robiłem to na szybko). W razie czego będziemy poprawiać.

Za ten post r_populik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Rozdupnik.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Postprzez Rozdupnik w 07 Sie 2012, 21:55

Odziwo działa pobiegałem po zonie z 5 minut i nie miałem wylotów. Jedyny problem jest taki że są straszne lagi. Co 20 sekund ścinka na 2=3 sekundy a co jakieś 3 minuty zawiecha na pół minuty.
Rozdupnik
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 02 Lut 2012, 23:03
Ostatnio był: 22 Wrz 2015, 16:47
Kozaki: 3

Re: [PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Postprzez r_populik w 07 Sie 2012, 22:37

Te lagi to być może wina AF3, zastosowałem gamedatę z teksturami ultra. Podmień tekstury na 512px, może pomoże. A może czas coś zrobić ze sprzętem. Ja nie mam żadnych problemów.
Aha, i co to kurde znaczy "o dziwo działa" ? Połączenie tych trzech modów było bardzo proste, wręcz dziecinnie, zrobiłem to na szybko w jakieś 5 minut. Sam powinieneś był sobie z tym poradzić, a nie prosić o gotowe.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [PROBLEM] AI Tweaks 2 Shoker AF3

Postprzez Rozdupnik w 07 Sie 2012, 22:53

Mi też tyle zajmowało. 5 minut i tyle ale coś nie działało błędy typu 1 pierszym poście. Patrzyłem jakich sekcji nie ma i kopiowałem. Nie było tego dużo ale najwyraźniej mi nie zadziałało. kilka metrów przeszedłem i wywalało na tych plikach co ja próbowałem. Ale ja nie edytowałem pliku outfit. Może dlatego ja edytowałem tylko to co powodowało bląd w łączeniu z ai.

Troche zmian zrobiłeś w pliku outfit sekcja actor_visual. Ja tego nie zrobiłem ale mi się nie wyświetlało że sa różnice.
Rozdupnik
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 02 Lut 2012, 23:03
Ostatnio był: 22 Wrz 2015, 16:47
Kozaki: 3


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości