Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez lukasbig08 w 05 Sie 2012, 21:39

Gdy wkraczam do Agropromu i podchodzę do barykady anuluje mi się poprzedni quest i pojawia - porozmawiaj z dowódcą. Problem jest w tym, że tam jest 2 dowódców ale żaden nie pofatyguje się do mnie jak w Dolinie Mroku. W okolicy jest kilku ciał zabitych psów - to jest stały fragment wystroju czy też element świadczący o tym, że odbyła się tutaj walka w której najprawdopodobniej zginął Kruk(tak podobno nazywa się gość który powinien do nas podejść).
Wczytanie sava sprzed wizyty w Agropromie nie pomogła. Cofnąłem się jeszcze bardziej - zaraz po pierwszej wizycie na Wysypisku natychmiast poleciałem do tej lokacji - bez skutku.
Awatar użytkownika
lukasbig08
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 19 Maj 2010, 18:11
Ostatnio był: 12 Paź 2019, 14:17
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez Wheeljack w 05 Sie 2012, 21:45

Sam musisz podejść i porozmawiać. :F
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: Wczoraj, 21:40
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez lukasbig08 w 05 Sie 2012, 21:50

Problem w tym, że towarzysza Wrony nie ma :/
Awatar użytkownika
lukasbig08
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 19 Maj 2010, 18:11
Ostatnio był: 12 Paź 2019, 14:17
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez Wheeljack w 05 Sie 2012, 23:41

A masz patcha 1.5.10?
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: Wczoraj, 21:40
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez kondotierfred w 06 Sie 2012, 00:04

Jest tylko 1 dowódca z którym musisz pogadać. Nazywa się Kryłow. Skąd wziąłeś drugiego?
Masz go na czerwono zaznaczonego na mapie i minimapie. Pobiegaj po bazie Powinności, to go znajdziesz i paru innych ciekawych gości. Chlebem i solą tu nie witają.
A Kreta, nie Kruka, to się szukało w innej grze. A w ogóle, co za grę masz, że dowódcy baz do Ciebie wychodzą z powitaniem? Kto w Dolinie Mroku tak wyszedł?
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez CzechovWolny w 06 Sie 2012, 13:30

seniorfred napisał(a):Jest tylko 1 dowódca z którym musisz pogadać. Nazywa się Kryłow. Skąd wziąłeś drugiego?
Masz go na czerwono zaznaczonego na mapie i minimapie. Pobiegaj po bazie Powinności, to go znajdziesz i paru innych ciekawych gości. Chlebem i solą tu nie witają.
A Kreta, nie Kruka, to się szukało w innej grze. A w ogóle, co za grę masz, że dowódcy baz do Ciebie wychodzą z powitaniem? Kto w Dolinie Mroku tak wyszedł?


jprdl czytaj z zrozumieniem! Mu chodzi o wejście do Agropromu jak mówią do niego "Witaj Stalkerze , co tu robisz bez dobrego wyposażenia ? Daleko nie zajedziesz" jakoś tak a ja wiem bo dopiero to przechodziłem.

Odpowiedź : Jak nic do ciebie nie mówi to idź do głównej bazy i do Kryłowa od razu bo szkoda czasu omg :facepalm: a "Porozmawiaj z nim" to błąd tłumaczenia bo powinno być "Posłuchaj Dowódcy Posterunku" czy jakoś tak :/

Wheeljack napisał(a):Sam musisz podejść i porozmawiać. :F


Gdy podchodzi do barykady
mówisz że ja nie wiem nic o CS a sam nie umiesz czytać z zrozumieniem :facepalm:
Ostatnio edytowany przez CzechovWolny, 06 Sie 2012, 15:36, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post CzechovWolny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive lukasbig08,
Negative tomasz4815.
Awatar użytkownika
CzechovWolny
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 02 Sie 2012, 08:05
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 23:28
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez tomasz4815 w 06 Sie 2012, 15:08

Poprostu to olej i idź dalej drogą do bazy powinności, a następnie porozmawiaj z Gen. Kryłowem (na piętrze chyba go można znaleźć). To popchnie fabułę dalej.
---
@CzechovWolny Nie rób double postów :ati:
---
:arrowd: Cóż, tak odrazu nie nauczysz się czytać ze zrozumieniem ale trening czyni mistrza :E
Nie zwykłem prowadzić dyskusji z userami Twojego pokroju. Wnioskując z poprzednich wypowiedzi, nie miałbyś mi nic ciekawego do powiedzenia, abstrahując już od braku interpunkcji czy ciągłym używaniu gimbusowych "słów" (to raczej zlepek kilku liter) typu: "OMG", "JPRL" itp. itd. Zamiast spójnej, czytelnej i konstruktywnej wypowiedzi używasz jednego słowa: "żal" - Brawo!
A jeśli tak bardzo chcesz to pij moje kozaki do usranej woli - odpowiednie podmioty się Tobą zajmą :realcaleb:
Bym zapomniał - bardzo klarowne i jakże wspaniałe uargumentowanie wypitego kozaka. Ale pewnie wymagam za wiele.
Żegnam Pana. :caleb:
Ostatnio edytowany przez tomasz4815 06 Sie 2012, 15:57, edytowano w sumie 4 razy

Za ten post tomasz4815 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cfaniak216.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 18 Wrz 2024, 23:37
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez CzechovWolny w 06 Sie 2012, 15:33

tomasz4815 napisał(a):Poprostu to olej i idź dalej drogą do bazy powinności, a następnie porozmawiaj z Gen. Kryłowem (na piętrze chyba go można znaleźć). To popchnie fabułę dalej.
---
@CzechovWolny Nie rób double postów :ati:

OMG kopiujesz moje posty (to ja 1 zrobiłem posta że trzeba do niego iść) a potem mi odejmujesz kozaka żal :facepalm:

Uwagi moderatora:

Uspokój się, bo zrobisz sobie krzywdę.

Za ten post CzechovWolny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ZwinnyŻwawy,
Negative VegoS.
Awatar użytkownika
CzechovWolny
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 02 Sie 2012, 08:05
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 23:28
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez kondotierfred w 06 Sie 2012, 19:06

Lukasbig08 - Jeśli miałeś informację o zmianie zadania, to i również " Porozmawiaj z dowódcą posterunku". Gościem do którego musisz podejść jest Sztucer. Zrobi Ci propozycję, z której musisz skorzystać. Miałeś taką sytuację? Jednak w połowie drogi ( druga walka ze snorkami ) oni zostaną, a Ty musisz dalej iść sam. Czy przez przypadek, sugerując się wcześniejszym zadaniem, nie poszedłeś do dobrze widocznych zabudowań po prawej, gdzie jest baza samotników? Trzeba iść prosto do takich zabudowań:
Image
Tam jest ten dowódca istotny dla fabuły.
I to wszystko. A jak Sztucer nic nie mówi, to stara zasada, wgraj ostatni zapis na wysypisku i ponownie wejdź na Agroprom.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez lukasbig08 w 06 Sie 2012, 21:54

Problem 1
W miejscu gdzie powinien stać dowódca posterunku nikogo nie ma(marker na mapie wskazuje asfalt).
Problem 2
Gdy dochodzę do bazy drzwi do głównego budynku są zamknięte. :/
Co robić?
Awatar użytkownika
lukasbig08
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 19 Maj 2010, 18:11
Ostatnio był: 12 Paź 2019, 14:17
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez kondotierfred w 07 Sie 2012, 02:04

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zapytać, czy wcześniej wykonałeś wszystkie opcje szukania Kła.
Tzn. Sidorowicz, kopacze, Wasian, baza Wolności w Dolinie Mroku, piwniczka na Pchlim Targu? Bo jeśli ominąłeś je ( którąś z ostatnich ), to nie możesz mieć następnego etapu w Agropromie. Stąd brak Sztucera i baza nieczynna. Została zerwana fabuła.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Problem Agroprom-brak komitetu powitalnego.

Postprzez lukasbig08 w 07 Sie 2012, 14:05

Tak. Wszystko(jedyny problem był z Wasianem viewtopic.php?f=29&t=18280 ). Teraz ponawiam pytanie z pierwszego posta- czy wy też macie grupę martwych psów przy posterunku(stały fragment wystroju) czy też jest to ślad po walce w której najprawdopodobniej zginął dowódca.
Awatar użytkownika
lukasbig08
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 19 Maj 2010, 18:11
Ostatnio był: 12 Paź 2019, 14:17
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 29 gości