Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Szweminek999 w 14 Lip 2012, 12:52

Ogólnie dołączyłbym do Powinności, ale bardzo szanuję Wolność. Fajnie, że te frakcje potrafią żyć razem (Janów).
Nie ma co się kłócić o Wolność i Powinność. Najlepiej byłoby, gdyby się pogodzili, choć to trochę nierealne.
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez dominatorTT w 20 Lip 2012, 16:40

Ja tam najbardziej lubię wojsko. A dlaczego? Wg mnie są po prostu niezbędni w Zonie. Tępią mutanty, Stalkerów i bandytów, bronią granic itp. A poza tym zawsze lubię w grach takie typowe wojsko, nie żadne jednostki specjalne czy inne tym podobne ugrupowania.
PS. Witam wszystkich na forum! To mój pierwszy post :) Jeśli jest jakiś temat do przywitania się to sory, ale nie widzę takiego, jeśli jest to możecie uraczyć mnie linkiem :D

Za ten post dominatorTT otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive domino.
dominatorTT
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Lip 2012, 16:21
Ostatnio był: 06 Lis 2013, 20:32
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Szweminek999 w 22 Lip 2012, 13:23

Wojsko w Stalkerze jest ok, ale brakuje możliwości pohandlowania i pogadania z nimi. Jak podejdziesz to pach pach i jedna strona konfliktu leży. A przecież wojsko mogłoby mieć takie ciekawe zadania...
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Ulubione frakcje

Postprzez domino w 22 Lip 2012, 13:44

aj jestem za żolnieżami i powinośćą te frakcje maja najlepsze wyposarzenie a wolnośc to nie zabadzo i lubie samotnikuw.

Uwagi moderatora:

Ale rze so? Pisz jak człowiek. - Wheeljack
domino
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Lip 2012, 17:22
Ostatnio był: 22 Lip 2012, 13:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Gorianov w 25 Lip 2012, 20:40

Temat dotyczy Zewu Prypeci, tak więc w tej części najbardziej spodobała mi się Wolność. Podobało mi się to że wrogo nastawione do siebie frakcje jak bandyci czy stalkerzy w czasie niebezpieczeństwa jak emisja się łączą, na chwilę zapominają o konflikcie i czekają na pokojowy rozwój zdarzeń. Wolność przypodobała mi się przez ich podejście do całej sprawy, poco się zamartwiać, skoro można chodź na chwilkę się rozluźnić, porozmawiać i pośmiać się w dobrym towarzystwie. Loki był bardzo przyjazny, Wujek Jar. Jakoś ta frakcja powoli przyciąga mnie do siebie.

Za ten post Gorianov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Afrose, Alen Dark.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 36

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alen Dark w 03 Sie 2012, 13:48

Ja to ja i nie chce tego zmieniać, jestem w Wolności i to mi pasuje. Toczymy wojne z Powinnością i to też się raczej nie zmieni. Szanuje wybór graczy którzy wybrali Powinność i nie chce urazić nikogo pisząc że nie znoszę tej frakcji, Czas pokaże kto miał rację, a zatem jedyną powinnością Wolności jest wygrać. Bandytami gardze, bardziej szanuje zabijane mutanty, one kierują się instynktami. Samotnicy to dobrzy goście, są jak rodzina i lubię ich. Wojskowi z Zony poprostu mieli pecha że ich do niej wysłano, szkoda mi poległych za ojczyzne.Nie lubie najemników, co nie znaczy że na ich widok otwieram ogień, nie odrazu w każdym razie. O Monolicie nic nie napisze bo nie napisał bym niczego nowego na ich temat.

(Prosze podchodzić z pewnym dystansem do powyższej odpowiedzi gdyż nie chciał bym nikogo urazić moimi wypowiedziami na temat frakcji)
Wbrew tego co mówiła ci mama problemy można rozwiązywać siłowo.
Awatar użytkownika
Alen Dark
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 01 Sie 2012, 09:47
Ostatnio był: 02 Lut 2013, 00:05
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez pan kozaq w 10 Wrz 2012, 19:47

Mi najbardziej się podobała powinność: ciekawe misje, wielowątkowość
:

dowiadujemy się że historia powinności jest inna ( zadanie z wieżą chłodniczą)
. Sam główny bohater( a raczej SBU) pokazują że potrafią pomóc swoim. Za to daje im plusa.
Oczywiście stalkerzy są moim zdaniem najlepszym wyborem dla niezdecydowanych. Ja po zdobyciu kilku osiągnięć mogłem kupić egzo u Sowy za 40k RU!
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 17:58
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez huubi w 21 Wrz 2012, 18:09

Ja lubie Wolność i Powinność. Mimo że sercem jestem za pierwszymi, to coś mnie ciągnie do tych drugich. Nie nawidze Bandytów bo tylko żerują na człowieku.Monolit chyba każdy wie. Powinność ma dobry pancerz, ale średnią broń. O kombinezonach Wolności wole nie gadać, choć od czasu do czasu podzielą się :+: lub :wódka:. Powinność raczej ci to weźmie, mimo wszystko to i tak ją wole.Wojskowi wykonują tylko rozkazy, choć czasem robią co innego niż mogą.Z Najmnikami różnie bywa, zależy czego klient chce.Naukowcy do walki raczej się nie palą, lecz badają Zone i chcą ją dogłębnie poznać.Samotnicy nie przeszkadzają mi wogóle, ale nie zbyt lubie działać sam. Stalkerzy to świetna inwektywa (trudne słowa, co miśki :]) dla tych co nie mogą się zdecydować.
Takie moje zdnaie, pozdrawiam.

Wypowiadam się do części "Czyste Niebo".
"Idiota". To nie obelga, to stwierdzenie faktu.

Przyjaciele są jak płatki śniegu. Znikają gdy tylko na nich nasikasz...

Za ten post huubi otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Endriu92.
Awatar użytkownika
huubi
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 21:15
Ostatnio był: 14 Lip 2015, 14:04
Miejscowość: Nowy Targ (PD)
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Ranger801 w 23 Wrz 2012, 18:01

Ja jestem za samotnikami, nie ma jak np.4 osobowa grupa stalkerów a nie od razu 30
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Piti Kruz w 01 Paź 2012, 17:29

Ja gram w moda priboi story. Co prawda nie można się dołączyć do żadnej frakcji, bo jesteś wojskowym. Lubie powinność i samotników. Zawsze "wymusze do nich kozaczka". :D :wódka:
Ale kazdy ma swoje zdanie na temat frakcji i to szanuje.
Gdzie jest mój KOZAK???

Za ten post Piti Kruz otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pijawol.
Piti Kruz
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 01 Paź 2012, 16:39
Ostatnio był: 10 Gru 2013, 17:42
Miejscowość: Chełmża
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Hawajczyk w 06 Paź 2012, 10:48

Ja lubię i lubiłem zawsze Wolność. Dlaczego? Członkowie są wyluzowani, ale porządni - nie zostawią cię w razie potrzeby. Co innego Powinność, oni zachowują się jakby mieli kija w dupsku ;)
Awatar użytkownika
Hawajczyk
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 05 Paź 2012, 22:07
Ostatnio był: 23 Cze 2013, 18:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 5

Re: Ulubione frakcje

Postprzez tadzik041998 w 22 Paź 2012, 21:49

No ja też uwielbiam MONOLIT ponieważ mają fajne uzbrojenie i mają kontakt z bogiem
tadzik041998
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 17 Paź 2012, 18:31
Ostatnio był: 05 Mar 2013, 13:55
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości