Najgorsza lokacja

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Najgorsza lokacja

Kordon
21
5%
Wysypisko
49
12%
Agroprom
45
11%
Dolina Mroku
31
8%
Bar
12
3%
Dzicz
35
9%
Jantar
46
11%
Magazyny Wojskowe
20
5%
Czerwony Las
93
23%
Prypeć
50
12%
 
Razem głosów : 402

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Szweminek999 w 08 Maj 2012, 15:51

Ja nie lubię Jantaru. Przede wszystkim wieje tam nuuuuuudą (co innego x16, tam się można posrać ze strachu :E ).
Jest jezioro, kilka zombie, snorki, trupy, kompleks x16...ale co z tego? Ni podoba mi się też brak jakichkolwiek kolorów (na szczęście w CS jest lepiej).
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Markus Grizzly w 15 Maj 2012, 20:44

W większości lokacji cos mi nie pasuje :D, ale Czerwony Las przoduje - nietypowy podłużny kształt lokacji, pełno przeciwników, silne skażenie promieniowaniem, iluzje psioniczne, brak siedzib stalkerów. Inne to Wysypisko - pełno bandytów, Agroprom - wojsko, Dolina Mroku - nieprzyjazność, Magazyny wojskowe - duże i puste, Kordon - pustka i nuda, Jantar - zombie i psion.
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Caperrali w 03 Lip 2012, 23:07

AAAAAAA!!! Przez tą lokacje budzę się po nocach!Zbugowana strasznie. Raz pojawiła mi się tam wielka fala mutantów(podobną sytuacje miałem też w dziczy)ze snorków,psów oraz rodentów. Na dodatek kiedy rzuciłem się panicznie w środek fali do przejścia odbiłem sie od rodentów i wskoczyłem na kilku metrowe drzewo!
I LOVE GOOD STALKING
Caperrali
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 03 Lip 2012, 22:11
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 23:05
Miejscowość: rOstOk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez cep_bojowy w 07 Lip 2012, 19:50

Prypeć - dobrze wykonana lokacja, ale zbyt zaludniona. Kiedy pierwszy raz przechodziłem Stalka, liczyłem na eksplorację opuszczonego miasta, a dostałem pole bitwy. Początek, kiedy naparzamy Monoliciarzy z kolegami stalkerami był w porządku, ale potem panowie z GSC mogli dać nam więcej swobody. Dobrze, że w Zewie Prypeci można sobie trochę pozwiedzać. :)
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez megashooter w 24 Lip 2012, 12:44

Dla mnie magazyny wojskowe były na początku spoko, sporo skrytek i fajna nawalanka w bazie wolności, ale jak już trzeci raz rozwalalem zrespioną obsadę wolnościowców to przestało mi sie tam podobać. Co do innych lokacji to wysypisko- spoko, artefakty i bandyci + zero mutantów, no może pare mięsaczy, agroprom- tez spoko dużo żołnierzy, kordon- wieje pustka i mnóstwo psów więc raczej nie lubię tej lokacji, bar- :D , dolina mroku- niebezpieczna i przez to fajna, elektrownia i prypiat- to już chyba każdy wie aczkolwiek fajna nawalanka, reszta jest bardzo fajna. :E powinienem napisać książkę :E :wódka:
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Gro3a w 25 Lip 2012, 10:01

Nie lubię Czerwonego lasu. Za dużo anomalii i promieniowania, praktycznie zero klimatu. Strasznie denerwowały mnie niby psy i snorki jak się weszło wgłąb lasu, wyłaziły nie wiadomo skąd i atakowały ze wszystkich stron. No i Monolit. Bojowników jest tam mała gromada, ale zawsze ich nie lubiłem.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez MioDula w 25 Lip 2012, 14:36

Czerwony Las - Cholery można czasami dostać od wszechobecnego promieniowania...

Poza tym Agroprom i Dolina Mroku - pełno schowków tam zawsze jest - niby dobrze, ale ja już mam dość tych wypadów w te lokacje, aby sprzątnąć ten syf...
Zaczekaj! Nie skończyłem pomiarów! ^^
Awatar użytkownika
MioDula
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:46
Ostatnio był: 08 Lip 2013, 16:06
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: 0

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Wunsz w 25 Lip 2012, 15:20

Jantar jest praktycznie bezcelowy. Większość graczy ( jak ja ) po prostu olewa wszystkie okoliczne tereny i kieruje się w stronę X16, już nie wracając.

Czerwony las jest trochę dziwną lokacją. Rozumiem zombie i spalony puch, ale snorki? Psy? To się nie łączy ze sobą w parze . Choć okolice anten i podziemia to inna sprawa. Tutaj już czuć ten mroczny klimat.
Awatar użytkownika
Wunsz
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 25 Lip 2012, 14:58
Ostatnio był: 17 Lut 2015, 15:49
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Gregorius w 25 Lip 2012, 15:38

Ja nie lubię Agropromu, ponieważ nic ciekawego tam nie ma, z wyjątkiem podziemi, gdzie był kontroler i pierwsza pijawka. Ale i tak Agroprom jako całość nie spodobał mi się. Ciągle wojskowi i anomalie.
Walka z Zoną jest naszą największą Powinnością.
Niech mnie Zona pochłonie jeśli kłamię.
Awatar użytkownika
Gregorius
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 18 Lip 2012, 10:28
Ostatnio był: 17 Gru 2017, 18:49
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 2

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Kalik5 w 16 Sie 2012, 14:39

dla mnie Jantar. dlaczego? ponieważ jak wchodzę do tego pieprzonego naukowca i z nim handluję. jak już kończę z nim handlować wychodzę to zombiaki stoją przy drzwiach i mordę cieszą :E

- - -

Zgadzam się z tobą szweminek999. w jantarze jest nudno i ponuro!

Uwagi moderatora:

Nie pisz posta pod postem. - Wheeljack
Awatar użytkownika
Kalik5
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Sie 2012, 13:03
Ostatnio był: 03 Kwi 2015, 08:01
Miejscowość: Sopot
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez mdss w 13 Wrz 2012, 11:11

w ankiecie mi brakuje pola "Elektrownia"

Wielkie rozczarowanie przeżyłem, jak w Cieniu musiałem skakać po jakiś zasmarkanych teleportach. Skąd tam teleporty? I po co? Czemu nie mogli zrobić (niech już nawet będzie, że liniowej) ścieżki po mapie Elektrowni, wiodącej do szczęśliwego końca gry, ale żeby można się było trochę przejść i porozglądać po legendarnej budowli, tak pieczołowicie odtworzonej i wymodelowanej?? Gdzie sens, gdzie logika?

Lokacja jest świetna, ale jest też całkowicie zmarnowaną, zaprzepaszczoną, niewykorzystaną i rozczarowującą lokacją zarówno w Czystym Niebie, jak i w Cieniu Charnobyla (no właśnie - jest "cieniem" Czarnobyla...)
W Zew Prypeci jeszcze nie grałem, więc nie wiem co tam słychać w tym temacie, ale przypuszczam że nie jest lepiej :)

Spośród innych lokacji każda ma swoje plusy i minusy, ale każdą na swój sposób lubię.
W cieniu jedynie irytował mnie Kordon, do którego trzeba było ciągle wracać i wracać, i przemierzać w kółko tę samą (długą) trasę. A mogli wioskę kotów dać bliżej środka Kordonu... :P
I'm just stalking...
Awatar użytkownika
mdss
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 06 Wrz 2012, 11:13
Ostatnio był: 09 Paź 2015, 22:21
Miejscowość: Cmentarzysko Maszyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 31

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez kajzerPL w 30 Paź 2012, 16:00

Według mnie najgorsza lokacja to Dzicz bo kiedy wracam z Jantaru to jest tam chmara psów,chomików,snorków,pijawek i najemników w egzoszkieletach :/ .
Widzew nigdy nie zginie!
Awatar użytkownika
kajzerPL
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 13 Sie 2012, 13:58
Ostatnio był: 28 Sie 2024, 22:44
Miejscowość: تونس
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 38

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości