Problem z przewodnikiem

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z przewodnikiem

Postprzez adzio02 w 07 Lip 2012, 13:50

Witam, mam problem z przewodnikiem w zatonie( z Pilotem) kiedy chce przejsc do Jupiteru to nic sie nie dzieje, dalem mu juz mapy i mam podroz za 1000 ale jak naciskam " Dobra, chodzmy" zabiera mi kase zapisuje stan gry z nazwą" Przejscie z zatonu do jupiteru" i nic sie nie dzieje, dalej jestem w tej calej barce:p prosze o pomoc jak to naprawic
adzio02
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Lip 2012, 13:46
Ostatnio był: 08 Lip 2012, 11:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez MineFux w 07 Lip 2012, 20:05

Hmm ,może bug jakiś ... Wczytaj gre przed zbadaniem Ogończy z mapami i sprawdź czy pójdzie za te 3000 a potem zbadaj śmigłowiec albo sposób który rozwiązuje prawie wszystko : Reinstal :)
Nie klikaj pokaż :)
:

Kliknąłeś L.A.M.U.S.I.E :(

Za ten post MineFux otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive adzio02.
Awatar użytkownika
MineFux
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 03 Lip 2012, 20:28
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 20:31
Miejscowość: Trolejbus na Sezamkowej 69
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez Sidaver w 07 Lip 2012, 23:07

MineFux napisał(a): sposób który rozwiązuje prawie wszystko : Reinstal :)

Nie zawsze trzeba reinstalować i tak samo nie zawsze to pomaga. może wystarczy zacząć grę od nowa ja miałem tak w CS. A i Jeszcze jedno czy po zauważeniu tego "problemu" restartowałeś grę ? Czy od razu pisałeś na forum bo miałem też miałem taki przypadek, że mi się zwiesiło w jednym momencie(nieważne gdzie) i fabuła nie miała zamiaru się ruszyć i wystarczyło zrestartować grę i było OK.
Ludzie w ogóle nie myślą, bo oni tylko myślą że myślą - Mark Twain
Sidaver
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Lip 2012, 16:00
Ostatnio był: 13 Wrz 2012, 18:57
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez adzio02 w 08 Lip 2012, 10:32

Resetorwalem gre, resetowalem kompa, sprobuje zagrac od nowa i zobacze czy zadziala jak nie no to przeinstaluje gre;p
adzio02
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Lip 2012, 13:46
Ostatnio był: 08 Lip 2012, 11:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez kondotierfred w 08 Lip 2012, 13:02

Przypuszczam, że nie zrobiłeś któregoś z wiodących zadań w Zatonie i dlatego gra nie chce Cię dalej puścić. Mimo całego luzactwa tej części, niektórych elementów się nie da przeskoczyć. Masz zlecenie na ulepszonego Welesa?
Bez niego nie warto wybierać się do Jupitera.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez MineFux w 09 Lip 2012, 09:27

seniorfred napisał(a):Przypuszczam, że nie zrobiłeś któregoś z wiodących zadań w Zatonie i dlatego gra nie chce Cię dalej puścić. Mimo całego luzactwa tej części, niektórych elementów się nie da przeskoczyć. Masz zlecenie na ulepszonego Welesa?
Bez niego nie warto wybierać się do Jupitera.


No nie wiem ,bo wales jest na zatonie po misji noego (noe ma wales jak wykonasz misje na płaskowyżu) więc... Ja tak miałem że był wales a co do problemu to spróbuj zagrać na modach lekko zmieniających fabułę np. Sigerous albo Winter of Dead - One nie usuwają ogończy więc gra jak normalna tylko trochę ulepszona.

adzio02 napisał(a):Resetorwalem gre, resetowalem kompa, sprobuje zagrac od nowa i zobacze czy zadziala jak nie no to przeinstaluje gre;p


Tutaj to źle postąpiłeś bo nie potrzebnie reinstalowałeś... ale jak to nie pomoże to pobierz i zainstaluj patch v 1.6.02
Nie klikaj pokaż :)
:

Kliknąłeś L.A.M.U.S.I.E :(
Awatar użytkownika
MineFux
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 03 Lip 2012, 20:28
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 20:31
Miejscowość: Trolejbus na Sezamkowej 69
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez kondotierfred w 09 Lip 2012, 14:29

Aby wziąć Welesa Noemu, trzeba go zabić. A Welesa dostaje się od Brodacza za wykonanie zlecenia bodajże, zabicia pijawek w gnieździe lub za kompas. A kompas możesz dostać tylko od Noego. Nie sądzę aby popełnił błąd zabicia Noego. A kwestia ulepszenia Welesa jest u Sowy. Nie próbowałem tego, aby iść do Janowa bez głównych zadań, ale chyba trzeba zaliczyć wszystkie śmigłowce na Zatonie. W każdym bądź razie, czegoś nie zrobił. Nie należy proponować mu modów, jak nie działa mu wanilia.
A patch 1.6.02 jest dla gry sieciowej i singla nie zmienia.
Ostatnio edytowany przez kondotierfred, 09 Lip 2012, 16:42, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez MineFux w 09 Lip 2012, 16:22

seniorfred napisał(a):A mod 1.6.02 jest dla gry sieciowej i singla nie zmienia.


Po pierwsze to, to nie jest mod tylko patch ,i po drugie on zmienia wiele rzeczy związanych z X-Ray i naprawia bugi nie tylko na multi ale na singlu też, a poza tym mody pomagają w przypadku bugów(nie które). Ja mu polecam moda complete ,on nie zmienia fabuły nie dodaje misji tylko naprawia błędy i ulepsza teksturki :F
Nie klikaj pokaż :)
:

Kliknąłeś L.A.M.U.S.I.E :(
Awatar użytkownika
MineFux
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 03 Lip 2012, 20:28
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 20:31
Miejscowość: Trolejbus na Sezamkowej 69
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Re: Problem z przewodnikiem

Postprzez kondotierfred w 09 Lip 2012, 16:41

adzio02 napisał(a):Witam, mam problem z przewodnikiem w zatonie

Moje poprzednie przypuszczenia okazały się niesłuszne. Sprawdziłem i można przechodzić nawet bez map.
Ostatnie co mi pozostało, to podpowiedzieć Ci radę udzielaną przez Ścigacza: zwiększyć pamięć wirtualną sztywno na 4 do 4 MB. Możliwe, że grze brakło pamięci na wymianę plików.
MIneFox. tak, patch nie mod. Przejęzyczenie. Poprawiam.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 29 gości