Problem z wczytywaniem Sejwa

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Problem z wczytywaniem Sejwa

Postprzez swierszczu w 19 Cze 2012, 22:09

Też mam CN z CD Action i jest okey( znaczy u kolegi normalnie po tej piwnicy jest, ja dopiero jutro tam wchodzę).. ciekawe od czego to zależy że jednym działa drugim nie.
A co save, to mam dodatkowe pytanie, mam na kompie i Czyste Niebo i Cień Czarnobyla. No i znalazłem save z Cienia, a z czystego nieba nie mogę ani screenów ani save znaleźć, nwm gdzie mogą być.
swierszczu
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 17 Cze 2012, 00:49
Ostatnio był: 27 Maj 2013, 16:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z wczytywaniem Sejwa

Postprzez Wheeljack w 19 Cze 2012, 22:16

Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\
albo
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: Wczoraj, 21:40
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Problem z wczytywaniem Sejwa

Postprzez AYM w 23 Cze 2012, 14:59

Ok, po upartym kilkukrotnym rozpoczynaniu gry od nowa save'y zaczęły się wgrywać! Hurra!

swierszczu napisał(a):Też mam CN z CD Action i jest okey( znaczy u kolegi normalnie po tej piwnicy jest, ja dopiero jutro tam wchodzę).. ciekawe od czego to zależy że jednym działa drugim nie.


Prawdopodobnie jest to jednak tak zbugowana gra. Zastanawiałem się, czy przypadkiem jakieś kwestie hardware'owe nie mają tutaj wpływu, ale nie doszedłem do żadnych analogii.

Dzięki za pomoc. Idę w zonę.
AYM
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Gru 2009, 17:11
Ostatnio był: 25 Cze 2012, 20:49
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości