Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez jalkavaki w 23 Gru 2010, 13:27

Taki problem mam.
Za wykonanie którejś tam misji dla Wolności otrzymałem od ich szefa pendrive z danymi nt. karabinów snajperskich.Tą bronią zajmuje się mechanik Jar. Mam zlecone od niego odszukanie modyfikacji. Problem w tym, że nie chce tego pendrive'a. W opcjach dialogowych nie pojawia się nic w rodzaju "przyniosłem o co prosiłeś". Przez to nie mogę u niego paru ulepszeń dokonać. Próbowałem save/load, patch w wersji 1.5.10, jedyny wgrany mod to ten dodający celowanie przez przyrządy mechaniczne w pistoletach.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez Stoner w 21 Lut 2011, 12:34

mam to samo, po wykonaniu misji dla Jara, nie chce ode mnie penów, jest na to jakaś rada? nie chcę wczytywać save, bo to kilka dni temu...
pozdr.
Stoner
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 21 Lut 2011, 12:20
Ostatnio był: 09 Paź 2011, 10:42
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez Pijawol w 21 Lut 2011, 14:06

A kliknęliście najpierw "cześć", czy coś w tym rodzaju? Dopiero wtedy pojawią się opcje dialogowe...
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 19:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez Stoner w 21 Lut 2011, 17:25

pliiiz ;-)
jestem lamerem, ale nie aż takim :-))
--------------
no dobra, jednak jestem mega lamerem :E
rzeczywiście jak się wybierze "na razie" to odblokowują się inne opcje dzialogowe :idea:

Uwagi moderatora:

Double post
Stoner
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 21 Lut 2011, 12:20
Ostatnio był: 09 Paź 2011, 10:42
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez kruk_ w 04 Cze 2012, 12:19

Mam taki sam problem, po zabraniu componentu i zabiciu bloodsuckerów nie mogę inaczej z nim pogadać jak tylko jego 'Hi' na wstępie i moje 'bye' na do widzenia.
kruk_
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 01 Gru 2011, 23:07
Ostatnio był: 09 Sie 2012, 20:20
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez Pangia w 04 Cze 2012, 15:51

CAUSE YOU ARE A PIRATE
A kliknąłeś "Bye"? Jak znikło okno dialogowe, to ściągnij SRP i zapierdzielaj do sklepu po oryginał (bo nie uwierzę, że zainstalowałeś angielską łatę na jedną z lepiej spolszczonych gier)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez kruk_ w 04 Cze 2012, 16:20

Fakt, mogłem napisać wprost, nie sądziłem, że wszyscy tutaj mają siebie za debili sądząc, że jeżeli ktoś udzielił się w temacie to nie przeczytał starszych postów.

Tak, kliknąłem 'bye'. i wyszło mi z rozmowy.

Przytrafił mi się taki bug, bo mam pirata ? Mylisz się trochę. Rewelacje z wersją językową również włóż do pudełeczka i na półeczkę.

Już sobie poradziłem - wczytałem wcześniejszy save, załatwiłem sprawę z pendrivami (nie napisałem 'nośnik pamięci' ( + - ), pewnie mam rosyjsko-niemiecko-angielską betę z rynku za 10 zł) za dnia. Szkoda, że praktycznie na każdym kroku trzeba kombinować żeby czasami nie zepsuć sobie do końca już rozrywki. Gram na paczu 1.1.03.
kruk_
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 01 Gru 2011, 23:07
Ostatnio był: 09 Sie 2012, 20:20
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez Pangia w 05 Cze 2012, 10:15

Nie ma takiego patcha jak 1.1.0.3
Pytałem, bo wyżej masz wypowiedź gościa, który najpierw poleciał na forum pytać się, a dopiero potem kliknął w grze "Na razie", więc nie pluj się, bo jeszcze nie masz powodu ;)
Zainstaluj najnowszego patcha i będziesz miał spokój, u mnie działa względnie stabilnie (najczęściej BugTrap wychodzi u mnie, jak... zaczynam nową grę). Poza tym Sky Reclamation Project (link dałem w poprzednim poście) i gra gitara.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez kruk_ w 07 Cze 2012, 13:15

Mój błąd, 1.5.03 patch. Obecnie przedzieram się przez Limansk, więc raczej nie opłaca zaczynać mi się na nowo gry. Czy CoP też jest tak zabugowany ?
kruk_
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 01 Gru 2011, 23:07
Ostatnio był: 09 Sie 2012, 20:20
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez Gizbarus w 07 Cze 2012, 13:20

Nie, CoP jest najbardziej stabilny ze wszystkich części Stalkera. Oczywiście dotyczy to oryginalnej gry - piraty mają parę upierdliwych bugów.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Do kogo zanieść te pendrive'y ?

Postprzez Pangia w 07 Cze 2012, 18:47

kruk_ napisał(a):Mój błąd, 1.5.03 patch. Obecnie przedzieram się przez Limansk, więc raczej nie opłaca zaczynać mi się na nowo gry. Czy CoP też jest tak zabugowany ?

To przejdź grę i poinstaluj łatki, powinno chodzić w miarę nieźle. A już na pewno Wujek Jar nie będzie kończył niespodziewanie rozmowy.

A tak swoją drogą to dziwne, że na forum nie ma żadnego poradnika nt. dysków z danymi - gdzie i jak zdobyć, komu odnieść itp.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości