Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 03 Cze 2012, 20:22

Woland napisał(a):I co bardziej byście polecali: Fallout 3 czy Diablo III?

ku*wa, co za idiotyczne pytanie, ale spojrzałem na nick i w sumie się nie dziwie. Jedno i drugie to co innego. Zależy co wolisz: hack & slashe, czy shootery z elementami RPG.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 03 Cze 2012, 21:34

Woland napisał(a):PS: Soviet pisałeś że na windows 7 pójdzie, a co ty na to: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=40403?
Pewny jesteś że pójdzie?

A pewnie, że pójdzie. Przeszedłem F3 na Win7, tylko trzeba zainstalować najnowszego patcha, wywalić wszystkie DeamonTools (a w zasadzie wyłączyć wszystkie napędy wirtualne bo to one z reguły przeszkadzają) i wywalić Nero. Miałem spore problemy ale trochę poczytałem i poszło. Potem było już bez problemów. Przeszedłem całą grę ze wszystkimi dodatkami i zwięchę/wywalenie do pulpitu miałem może ze 3 razy.
Co do porównania - nie ma co porównywać. To tak jakbyś miał dylemat czy zagrać w pasjansa czy w arkanoid.
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez Woland w 03 Cze 2012, 21:43

1. Co to DeamonTools? Co to napędy wirtualne? Oświecisz mnie?
2. Nero nie mam
3. Ale żeby zainstalować najnowszego patcha muszę grę zainstalować. A gra nie zrobi niespodzianki że bez patcha się nie zainstaluje?
4. A co jak nie spełnię tych trzech wymagań?

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative kis104.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 03 Cze 2012, 21:54

Ad.1: to nie ten wątek aby ci to wyjaśniać
Ad.2: może to i dobrze
Ad.3: proszę, litości... jak ty chcesz zainstalować patcha bez instalacji gry?
Ad.4: spadnie na ciebie meteoryt z nieba (monolit się nazywa)
Sorry ale muszę się teraz napić ;) to twoja wina :P
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez Woland w 03 Cze 2012, 22:03

eee, nie, o czwarte pytam serio.
Chodzi mi o to czy gra odpali, czy co?
A te dyski to ty mi to wyjaśnij (ale tak jaśniej bo ja się na kompach nie znam) bo to ważne akurat.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 03 Cze 2012, 22:20

Jak nie masz więcej niż jednego dysku CD/DVD to (większość komputerów ma fizyczny tylko 1 napęd) to znaczy, że nie masz żadnych wirtualnych dysków. One jeśli chodzi o F3 są zbędne więc nie ma co wyjaśniać. Ja napiszę ci tylko, że F3 z najnowszych patchem na Win7 działa i na prawdę nie trzeba stawać na głowie aby go odpalić :)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 03 Cze 2012, 22:24

Nie wiem o czym wy gadacie. F3 chodzi bez problemów na Win 7. Nie rozumiem też co mają wirtualne napędy do gry lub, o zgrozo, jakiś program Nero, który nic tutaj nie ma "do gadania". Nie wiem, może się nie znam.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Fallout

Postprzez Woland w 03 Cze 2012, 22:30

szczypiorofix napisał(a):Jak nie masz więcej niż jednego dysku CD/DVD to (większość komputerów ma fizyczny tylko 1 napęd) to znaczy, że nie masz żadnych wirtualnych dysków. One jeśli chodzi o F3 są zbędne więc nie ma co wyjaśniać. Ja napiszę ci tylko, że F3 z najnowszych patchem na Win7 działa i na prawdę nie trzeba stawać na głowie aby go odpalić :)


Dysk CD/DVD- co to? Sry, chodzi o stację dysku to jest gdzie klikasz guzik i płytę wkładasz?

I skąd ty wziąłeś że są z tym problemy jak Kowek mówi że to nie ma nic do rzeczy?

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Soviet.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 03 Cze 2012, 22:51

Woland napisał(a):I skąd ty wziąłeś że są z tym problemy jak Kowek mówi że to nie ma nic do rzeczy?

Może ma wersję od kolegi z forum. :realcaleb:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Fallout

Postprzez Woland w 03 Cze 2012, 23:03

Czyli jak coś to śmiało kupować, wszystko pójdzie bez najmniejszych problemów a wirtualne dyski i nera to bzdury.
No, dzięki!
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 04 Cze 2012, 07:35

Sorry Kowek ale pieprzysz głupoty. Ostatnio sam się naciąłem, że po pewnym czasie chciałem zagrać w F3. Wrzucam płytkę, odpalam i gra wywala komunikat, żeby włożyć oryginalny dysk. Dopiero potem przypomniało mi się, że miałem włączony dodatkowy wirtualny dysk (tak Woland, to chodzi o tę ikonkę w Mój Komputer). Po usunięciu wirtualnego dysku gra ruszyła bez problemów. Co do Nero. Nie wiem, ale na Viście i 7mce z zainstalowanym Nero ta gra ma problemy ze startem. Czemu? Podobno powodują konflikty z SecuRomem. Oczywiście jak ktoś ma pirata to mu to wisi. Ja musiałem trochę się pomęczyć i poszukać w necie rozwiązań, żeby mi Fallout w końcu łaskawie ruszył.
Proponuję poczytać w necie:
http://cenega.pl/pomoc-techniczna/fallout-32
oraz tu: http://trzynasty-schron.net/ie_porady_f3_tech.htm

EDIT: Woland, ty tak na serio czy się nabijasz?
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez Xen w 04 Cze 2012, 08:12

Proponujecie zacząć od New Vegas, czy od trójki? Chcę kupić nie pobrać więc chce usłyszeć odpowiedzi :) :wódka:
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 14:39
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości