Nasze fobie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nasze fobie

Postprzez iwan-iwanowicz w 02 Cze 2012, 20:03

Ja boje się tylko o moje córki (starsza 5 lat, młodsza 15miesięcy). Reszta to pikuś burza, pająki, ślimaki, itd nie ruszają mnie :E
Awatar użytkownika
iwan-iwanowicz
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 25 Lut 2010, 22:29
Ostatnio był: 23 Gru 2014, 23:09
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: -3

Reklamy Google

Re: Nasze fobie

Postprzez pan kozaq w 03 Cze 2012, 07:55

Taaaak, Chuck Norris jest straszny. I umie zrobić takie tricki jak np. trzaskanie drzwiami obrotowymi. I nie ściągam tego z jednego z banków (nazwy nie podam bo byłoby to lokowanie produktu) a ja, biedny stalker wymyśliłem to dobre 2-3 lata temu :/
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 09:41
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Nasze fobie

Postprzez Michal266 w 11 Sie 2012, 19:44

Ja to się boję ciemności- mam w domu długi korytarz, i nie pójdę w nocy do klopa, jeśli przynajmniej w kuchni nie świeci się światło. Gdybym mógł, to chodziłbym tam z Obokanem. :D
Michal266
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 05 Mar 2012, 19:25
Ostatnio był: 03 Sty 2015, 00:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez Kamasz Stalker w 11 Sie 2012, 20:22

A ja cholernie się boję ciemności! Nawet gdy miałbym zapalniczkę/latarkę i bym chodził z nią w ciemnośći to po krótkim czasie moja wyobraźnia zaczeła by zbyt intesnywnie myśleć o tym, co może się kryć tam głębiej w mroku! :mad:

Tutaj daję obrazek przykład:
Image
Brr...aż mnie ciarki przeszły...
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... Ss0nmTHcMA
War...war in the Zone a Never Ending...

Kamasz Stalker
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 10 Sie 2012, 15:49
Ostatnio był: 22 Sie 2012, 07:28
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Nasze fobie

Postprzez kapucha w 11 Sie 2012, 20:54

Nie wiem co nadzwyczajnego ludzie widzą w ciemności. Ot, to samo co w dzień, tylko mniej widać. Gdzieś w dżungli z tygrysami na pewno bym się bał, ale u nas, a tym bardziej na obszarze który znam??? To ja jako człowiek jestem najskuteczniejszym i najgroźniejszym drapieżnikiem, ta myśl zawsze dodaje otuchy.

Lęk wysokości, strach przed ciemnością, pająkami, potworami, ciasnymi pomieszczeniami, burzą itp. to wszystko wydaje mi się śmieszne w porównaniu z moimi obawami. Boję się, że sytuacja w kraju jeszcze bardziej się pogorszy, że nie znajdę dobrej pracy, będę musiał harować po 5zł za godzinę, nie wyżywię rodziny, to są straszne rzeczy. Najgorsze jest to, że moje obawy są uzasadnione...

Za ten post kapucha otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Антони.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Nasze fobie

Postprzez Kamasz Stalker w 11 Sie 2012, 20:59

kapucha napisał(a):Nie wiem co nadzwyczajnego ludzie widzą w ciemności. Ot, to samo co w dzień, tylko mniej widać. Gdzieś w dżungli z tygrysami na pewno bym się bał, ale u nas, a tym bardziej na obszarze który znam??? To ja jako człowiek jestem najskuteczniejszym i najgroźniejszym drapieżnikiem, ta myśl zawsze dodaje otuchy.

Lęk wysokości, strach przed ciemnością, pająkami, potworami, ciasnymi pomieszczeniami, burzą itp. to wszystko wydaje mi się śmieszne w porównaniu z moimi obawami. Boję się, że sytuacja w kraju jeszcze bardziej się pogorszy, że nie znajdę dobrej pracy, będę musiał harować po 5zł za godzinę, nie wyżywię rodziny, to są straszne rzeczy. Najgorsze jest to, że moje obawy są uzasadnione...


No cóż, każdy ma inne fobie.
Ja się boję ciemności gdyż mam zbyt rozbudowaną wyobraźnie która odrazu nasuwa mi myśl że za tamtym tym coś jest (czyt. potwór xD ) :D

Niektóre lęki innych ludzi mogą wydawać się śmieszne ale cóż.
Dla mnie jesteś hardkorem że te pierdoły (ślimaki, ciemność, pająki) masz głęboko w *pupie* i obawiasz się realnych rzeczy. :)
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... Ss0nmTHcMA
War...war in the Zone a Never Ending...

Za ten post Kamasz Stalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kapucha.

Kamasz Stalker
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 10 Sie 2012, 15:49
Ostatnio był: 22 Sie 2012, 07:28
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Nasze fobie

Postprzez lukebuka w 12 Sie 2012, 12:04

Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli dla ciebie lęk przed ciemnością jest czymś śmiesznym, to mój strach przed marionetkami i klaunami powinien być dla ciebie zadatkiem na kabaret.
No, ale żeby nie offtopować: odkryłem u siebie jeszcze jeden lęk:
Cholernie boję się znaleźć w szpitalu psychiatrycznym.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Nasze fobie

Postprzez Ahmed1109 w 12 Sie 2012, 12:23

ja jak chodzę po mieszkaniu w ciemnościach to się nie boję, gorzej jak jestem o takiej porze w parku, nawet jak z jakąś osobą to i tak wyobraźnia działa, szczególnie jak w tym dniu grałem w Amnesie lub coś w tym stylu O_O
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez tomasz4815 w 12 Sie 2012, 12:38

Ja tam się boję (a może raczej brzydzę?) węży. Na szczęście w naszym klimacie ich nie ma. Nie licząc Eskulapy i Żmiji Zygzakowatej. Poraz kolejny na szczęście nie mieszkam w górach.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 21:30
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: Nasze fobie

Postprzez djcycu w 12 Sie 2012, 14:27

Kamasz Stalker napisał(a):A ja cholernie się boję ciemności! Nawet gdy miałbym zapalniczkę/latarkę i bym chodził z nią w ciemnośći to po krótkim czasie moja wyobraźnia zaczeła by zbyt intesnywnie myśleć o tym, co może się kryć tam głębiej w mroku!

Też tak miałem :) Jak byłem mały i chodziłem nocami do wychodka (no co?! dawniej ciężko było kibel wybudować w domu :D) to zawsze bałem się że coś szybko do mnie przyjdzie. Nie bałem się że mi coś zrobi albo coś ale bałem się że mnie po prostu wystraszy. Często się bałem dlatego że jakieś 250 metrów ode mnie była wygospodarowana już żwirownia obsypana tonami śmieci i odpadów owocowych... Zawsze bałem się że jakiś potwór śmieciowo mutowy stamtąd wylezie :P Ale to było dawno. Teraz spokojnie mogę iść przez najciemniejszy las. Jedynie czego się obawiam wtedy to zwierzątek typu jelenie, węże, dziki i psy bo wilków póki co tak blisko jeszcze nie miałem (no chyba że w Magurskim parę km dalej ale tam mi nie po drodze).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kamasz Stalker.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Nasze fobie

Postprzez adin w 12 Sie 2012, 18:19

A ja mam taką fobię że rzygam już na sam widok kożucha na mleku... :E

wygrałem?
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: Nasze fobie

Postprzez Антони w 27 Sie 2012, 00:35

A ja boję się Chińczyków, Rumunów i moresów, że mnie z domu wyżucą jakieś przybłędy bez Polskiego obywatelstwa bo ich się lepiej w Polsce traktuje niż obywateli.

Boję się, że z Polski nic nie zostanie Polskiego. No bo popatrzmy tak obiektywnie:
kiedyś to mieliśmy własną markę samochdów (jaką bo jaką, ale własną), własne motory, motorowery i rowery. Sprzęt grający, meble, mogły być i komputery oraz mnóstwa innych rzeczy własnych.... teraz wszystko made in !china!.... Polska pomału staje się wielką montownią zagranicznych firm. W dodatku coraz więcej Polskich firm bankrutuje, a jedyne z czego (jak wyczytałem w e-prasie) Polska słynie to eksport żywnośći, -Brzmi dumnie? :\
Ostatnio edytowany przez Антони, 27 Sie 2012, 10:34, edytowano w sumie 1 raz
śpieszmy się kochać Polskę. Tak prędko umiera... :(
Image Image

Za ten post Антони otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gro3a, kapucha.
Awatar użytkownika
Антони
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 08 Paź 2011, 19:36
Ostatnio był: 01 Cze 2013, 19:18
Miejscowość: Iluzjozdroje
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości