Okrągły cień

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Okrągły cień

Postprzez Nyguz w 01 Cze 2012, 14:17

Witam koledzy i koleżanki. Otóż mam pewien problem.

Postanowiłem przejść po raz 40 Stalker Clear Sky. Instaluję i wszystko cud miód. Rozszerzone pełne oświetlenie i opcje na "wysokie".

Zauważyłem, że po włączeniu opcji "cień", wokół postaci pojawia się wieeelki okrąg, który jest ciemniejszy niż reszta otoczenia i podąża za mną w każdą stronę. Psuje to zabawę, bo za tym okręgiem gra wygląda tak jak powinna, a w nim wygląda tak jakbym opcji "cień" nie miał włączonej. Gdy wyłączę cień, to okrąg znika, ale gra bardzo dużo traci na wyglądzie. Tak samo na pełnym dynamicznym.

Sprzęt jak z sygnaturki, sterowniki najnowsze, gra oryginalna 1.5.10 (Extra klasyka).

Co to może być?

Image

EDIT:


Jezu... Naprawiłem problem komendą r2_sun_near 1...
:facepalm:

Nie bijcie.
Ostatnio edytowany przez Nyguz, 01 Cze 2012, 17:45, edytowano w sumie 1 raz
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.

Za ten post Nyguz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975, Pangia.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Reklamy Google

Re: Dziwny cień

Postprzez Pangia w 01 Cze 2012, 17:32

Ja tam nie biję, bo też to mam i też nie wiedziałem, co z tym zrobić - do teraz. Dzięki za to przypadkowe info :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości