[SZUKAM] Mod na przenikanie przez druty kolczaste lub mury

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mod na przenikanie przez druty kolczaste lub mury

Postprzez naznaczony76 w 02 Maj 2012, 13:44

Szukam moda który pozwoliłby zwiedzać dosłownie wszystkie lokacje w grze Stalker COP,nawet te miejsca które znajdują się za ogrodzeniem gdzie nie mamy dostępu,najbardziej interesuje mnie Prypeć to jest niesamowite miejsce w grze które mnie najbardziej interesuje,czy jest dostępny taki mod??? Jeżeli jest proszę o kontakt na mój profil bądz na maila [ciach] .Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam.
naznaczony76
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 22 Kwi 2012, 12:01
Ostatnio był: 16 Lip 2012, 12:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mod na przenikanie przez druty kolczaste lub mury

Postprzez Inevitable w 02 Maj 2012, 13:56

Taki mod nie miałby zbyt dużego sensu, bo za murami/drutami kolczastymi nie ma dosłownie nic :P . Słyszałem gdzieś tutaj na forum, że pewien koleś po przejściu przez ścianę do zamkniętego domu... spadł w nicość, bo dom nie miał podłogi. :E Gdyby dało się chodzić po terenach za ogrodzeniem, to stawianie ogrodzenia w tym miejscu nie miałoby sensu. ;)

EDIT:
Jeśli nie szukasz modów dodających lokacje z poprzednich gier serii, to nada się Władca Zony. Ma możliwość przesunięcia się o kilka metrów do przodu, poza tym teleportacja w dowolne miejsce w Zonie, no i oczywiście spawn wszystkiego, cytuję: "od wykałaczki, po helikopter".
Link do tematu masz tu: Klik
Ostatnio edytowany przez Inevitable, 02 Maj 2012, 14:10, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Inevitable
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:40
Ostatnio był: 26 Lip 2018, 01:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Mod na przenikanie przez druty kolczaste lub mury

Postprzez stalker1997 w 02 Maj 2012, 14:03

SMRTER 0.42 alpha ma taką możliwość, są tam przejścia na lokacje. Niestety mod nie jest przeznaczony tylko do tego.
Miałem VISa przez 0,1 sek. LA nie będzie.
Awatar użytkownika
stalker1997
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 13 Gru 2010, 20:29
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 14:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Mod na przenikanie przez druty kolczaste lub mury

Postprzez Wheeljack w 02 Maj 2012, 14:52

Nie ma i nigdy nie będzie takiego moda, podczas gry wciśnij ~ i wpisz demo_record 99, więcej nie będzie Ci potrzeba. :)
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Mod na przenikanie przez druty kolczaste lub mury

Postprzez naznaczony76 w 03 Maj 2012, 10:17

Dzięki za pomoc koledzy,odnośnie mojego pytania,pytałem dlatego czy taki mod jest dostępny bo jestem zagorzałym fanem stalkera,i znam juz każdy zakątek kazdej części z tych gier.Na pewno kliknę na link który mi podaliście.Pozdrawiam.

- - -

Wheelchair napisał(a):Nie ma i nigdy nie będzie takiego moda, podczas gry wciśnij ~ i wpisz demo_record 99, więcej nie będzie Ci potrzeba. :)

A do czego słuzy ta komenda??Wpisałem tak jak podałeś ale niestety wyskakuje info z komenda że nie został rozpoznany.

Uwagi moderatora:

Nie pisz jednego posta pod drugim. - Wheeljack
naznaczony76
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 22 Kwi 2012, 12:01
Ostatnio był: 16 Lip 2012, 12:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Mod na przenikanie przez druty kolczaste lub mury

Postprzez Kpuc w 03 Maj 2012, 10:22

To źle wpisałeś, ja często z tego korzystam i musi działać.

Sama komenda nazywa się demo i record, czego tu nie rozumiesz ? Nagrywanie dema. gdzie 99 to nazwa pliku.

np. demo_record moj_film
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1812
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości