Battlefield

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Battlefield

Postprzez JONYK w 21 Mar 2012, 21:43

Ja się pytam : Gdzie się podziali wszyscy PRAWDZIWI gracze !
Od jakiegoś czasu co wejdę na recenzję jakiejkolwiek gry, to już po głosie słychać że "koleś " nie powinien grać w ta grę bo jest nieletni ( oczywiście po zachowaniu i słownictwie też się dochodzi do takich wniosków).
Ja nie wiem czy ja jestem jedynym kolesiem który w wieku 27 lat gra w gry na PC, a reszta moich rówieśników już "dorosła" ;) .
Co do samego befa widziałem u brata ( jeszcze lepszy agent 35 lat, a dalej gra :E ) gdy grał na G4G że strasznie kuleje obrona AA ( przeciwlotnicza ) co jest chyba po części skutkiem tego iż utrudnili zwalczanie samolotów miedzy innymi przez utrudnienie namierzenia rakietami, oraz co się tyczy także pojazdów lądowych - ich "wzmocnienie " - teraz trzeba się naprawdę namęczyć aby rozłupać czołg. Tak więc nie ma tego co było w 1942 że ludzie niszczyli czołgi wjeżdżając w nie rozpędzonymi jepami :facepalm: .
Pozdrawiam wszystkich którzy pamiętają te czasy i serwer Jack na Wake Island :E
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Reklamy Google

Re: Battlefield

Postprzez Michu w 21 Mar 2012, 22:50

Bo większość Polskiego internetu zasrana jest minecraftem prowadzonym przez dzieciaków ( z szacunkiem do gry, bo ja nie mówię że ona zła jest) i czasem trudno się dokopać do kogoś wartego uwagi. Ale jak już się tak stanie, to bardzo przyjemnie jest oglądać filmy kogoś kto robi to z pasją.
Uwierz, że pokolenie graczy w Polsce dopiero dorasta, u nas ta cała technologia dotarła troszkę później niż na zachodzie. Zresztą sam temat nie raz poruszał Rock, którego ja osobiście właśnie oglądam.
:





I żeby mniejszy offtop robić, dodawajta do znajomych kto tam ma Battlelog'a (chociaż rzadko już teraz grywam)
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/xMiichu/
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Battlefield

Postprzez Soviet w 31 Mar 2012, 15:15

Dlaczego BF3 ssie?

Dlatemu:
Image
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Battlefield

Postprzez Michu w 31 Mar 2012, 19:47

Who cares? Ten dodatek nie uczyni z nikogo lepszego, jedynie popsuje zabawę w odblokowywanie pierdółek, coraz to lepszych i lepszych, ale ogółem rzecz biorąc jedynie usprawniających rozgrywkę a nie dającym nam znaczącą przewagę na polu bitwy.

Prościej mówiąc, za te 40$ kupujesz brak radochy z "syndromu upgrade" :P


The Ultimate Idiot Bundle
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Battlefield

Postprzez xionc w 31 Mar 2012, 20:44

Michu dobrze gada, Soviet nie stać cie i dorabiasz ideologie :D
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Battlefield

Postprzez Kontroler w 31 Mar 2012, 21:41

Jak ktoś grać nie umie, to i te bundle mu nie pomoże :P.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Battlefield

Postprzez Soviet w 31 Mar 2012, 22:40

Fakt, że takie coś istnieje potwierdza jednoznacznie, że BF3 ssie i tu nie ma o czym więcej rozmawiać.

Grasz sobie cierpliwie, nabijasz ekspeki, cieszysz się z każdego unlocka, a ty przychodzi jakiś gimbus na drugim levelu i bije cię z broni, którą sam zdobędziesz za pół roku. Jest to czyste kurewstwo i mi się to wybitnie nie podoba.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive meJKu, Kpuc, KoweK, Damianox.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Battlefield

Postprzez Wheeljack w 01 Kwi 2012, 00:03

Ale pieniążki ze sprzedaży so ważniejsze!
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Battlefield

Postprzez JONYK w 01 Kwi 2012, 01:00

Mówisz że pieniążki ze sprzedaży są ważniejsze. A powiedz mi co wyprawia największa konkurencja BF-a znaczy Acti vision z ich marką CoD ? Zgodzę się z tobą, owszem tego typu zagrania nie są do końca w porządku w stosunku do graczy - w końcu nie sprzedaje się osobnej zawartości a jedynie wcześniejszy dostęp do całego sprzętu.
Lecz jeżeli popatrzymy na to co się dzieje w MW 2 to tez wesoło nie jest. W końcu chociażby sprzedają dodatkowe mapki po jedyne 14 euro, gdzie faktycznie są one w większości od świeżeniem tych z 4.
Sam doskonale poznałem politykę EA na przykładzie Bad Company 2 na PC z którym byłem związany począwszy od beta testów aż po długie godziny spędzone przy tym tytule po premierze. I muszę przyznać iż mimo paru wpadek które ciągnęły się przez bardzo długi okres - mam tu na myśli głównie te szybki w stacjonarnych KM-ach na DX9 które były czarne i nieprześwitujące od etapu testów aż do 2 miesięcy po premierze. Dodatkowo na plus BF3 wychodzi fakt iż w przypadku BC2 po premierze wydawca BEZPŁATNIE w patchach dodawał nowe mapy - a mógł iść w ślady konkurencji.
Dlatego o tym pisze iż moim zdaniem BF 3 rokuje nadzieje iż w tej cenie dołożą jeszcze jakieś nowe mapy - zamiast próbować wyciągnąć kasę robiąc z nich DLC po 50 zł. Od razu podkreślam iż Wietnam jako DLC do BC 2 jest zbyt obszerny aby był za darmo - w końcu są to zupełnie nowe "postacie ' żołnierzy, otoczenie i zupełnie nowe bronie.
A podsumowując dodam tylko iż taki sposób "odblokowania " moim zdaniem nic nie zmieni - niski gracz i tak gdy tylko "dojdzie " do tej najlepszej jego zdaniem broni to będzie jej non stop używał ( gram ostatni w MW2 i zauważyłem iż niektórzy zawsze graja na UMP lub ACR - i maja gdzieś że dawno skończyli wyzwania dla tej broni ).
A prawdziwy gracz i tak chociażby dla zabawy będzie próbował skończyć wyzwania dla wszystkich broni a nie ganiać w kółko z jedna i ta sama
Ostatnio edytowany przez JONYK 01 Kwi 2012, 09:28, edytowano w sumie 2 razy
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Battlefield

Postprzez Kpuc w 01 Kwi 2012, 06:59

Ciekawe jakie są statystyki tego jawnego cheatu. Jak można sobie odbierać radość z odblokowywania tych wszystkich pierdół ? Patrząc po allegro czasami wyskakują aukcje z Bf3, C2 itp. I rozwiniętymi kontami , jakoś nie ma na nie wielkiego popytu.
Każdy kto kupuje ten unlock, powinien być jakoś wyrózniony.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Battlefield

Postprzez dienonych w 01 Kwi 2012, 17:33

Takie szybkie pytanko, cz Battlefield 3 pójdzie na takim czymś?
Procesor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2370 @ 1.73 GHz
Pamięć (RAM): 3.00 GB
Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny
Windows Vista
50 GB wolnego miejsca (na dysku D)
w lewo i w dół
Awatar użytkownika
dienonych
Tropiciel

Posty: 260
Dołączenie: 16 Mar 2011, 13:04
Ostatnio był: 24 Sie 2024, 11:29
Miejscowość: W DÓŁ...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 78

Re: Battlefield

Postprzez vandr w 01 Kwi 2012, 17:40

W życiu Warszawy.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 5 gości