Legalizacja narkotyków

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jesteś za legalizacją?

Tak, wszystkich narkotyków
16
8%
Tak, ale tylko tych miękkich
85
44%
Nie jestem
93
48%
 
Razem głosów : 194

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Method w 26 Mar 2012, 00:00

Człowieku, Ty czytasz co inni piszą i co sam piszesz?
Co mają coffeeshopy do niewolnictwa? Idąc takim samym tokiem rozumowania to nawet sprzedaż gumy do żucia w sklepie może doprowadzić do przywrócenia niewoli, no bo przecież teraz to zwykła guma, a później w sklepikach szkolnych będą kwas sprzedawać, a to już prosta droga do handlu niewolnikami!!!11oneone
Image

Za ten post Method otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MatrixSTR, JONYK.
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Reklamy Google

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez xionc w 26 Mar 2012, 13:24

Narkotyki są dla mięczaków
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy, kapucha.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez KoweK w 26 Mar 2012, 15:54

Idąc Twoim tokiem myślenia to samo można powiedzieć o ludziach, którzy piją alkohol i palą fajki. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez xionc w 29 Mar 2012, 12:02

Fajki nie odurzają, a jeden czy dwa browary nie robią z ciebie odurzonej zamulonej kluchy albo głupio śmiejącego sie debila. Jeden czy dwa buchy z rury albo jointa owszem. O wiaderku już nie wspominam bo to już bomba jest ostra.
Kupując faje, browary czy wóde nie robisz sobie przypału z policją
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez djcycu w 29 Mar 2012, 15:44

To jeszcze zależy gdzie to wypijesz :P Mój tata nawet mawia... Można wypić dużo ale tak by się nie uświnić, można palić dużo ale też z kulturą no i można trzasnąć jointa byle nie upodlić się i zeszmacić jak większość gówniarzy i dresów. Co do tabletek i innych głupot to jest tak samo temu przeciwny jak i ja. owszem byli byśmy za tym gdyby taka tabletka zlikwidowała ból i jedyne co w ubocznych skutkach to zakręciła w pale by się chodzić ledwie dało. Jak wiemy takie tabletki głównie wodę z mózgu robią i nakręcają kozaczków do bitki... Dlatego maryście i innym ziółkom które dadzą radę utrzymać poziom mówię TAK lecz innym nawet lekkim świństwom robiących z ludzi świnie i zwierzęta (Boże bez obrazy dla zwierząt) mówię stanowcze NIE i nakazał bym wręcz surowo karać za takie wynalazki które psują i demoralizują społeczeństwo.

PS: Mówisz o dwóch piwach? Racja, ja też jestem zdania że mi jedno piwko nie przeszkadza i mógłbym śmiało prowadzić samochód bez problemu (oczywiście że i tak nie jeżdżę). Ale trzeba pamiętać że każdy jest inny i ktoś tam po jednym piwku może być już nieźle dostukany że normy już nie złapie :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez scigacz1975 w 29 Mar 2012, 15:50

Kiedyś, prawie 20 lat temu miałem zabawną sytuację - pewien przyszły, niedoszły teść bardzo namawiał żeby się napić, po czym walnął 2 razy 50ml i zszedł do parteru. Okazało się że ma prawie zerową tolerancję na alkohol.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez kapucha w 29 Mar 2012, 16:28

Niech będzie, że jestem nietolerancyjny i wredny. Nie ruszam i nie mam zamiaru ruszać jakichkolwiek narkotyków. Jestem wrogiem legalizacji marihuany mimo że jestem świadomy jej niskiej szkodliwości. Ot tak, na złość palaczom.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez CONAN w 29 Mar 2012, 16:43

A ja jestem za legalizacją Gandzi ;)
Co komuś przeszkadza zapalić sobie jointa z kumplem czy tą "luffke" pośmiać sie i tyle przecież nikomu krzywdy się nie robi. Mogli by ją zegalizować
Przykład
My zapalimy sobie przysłowiową luffke , pośmiejemy sie i nic nikomu nie robimy ,a jakiś koleś z kolegami pije na umur alkohol a później znęca się nad rodziną i My mamy większe szanse trafić do pudła niż on.
A kto jest gorszy My czy On ?

Poza tym zapewne większość gada "sadzić palić zalegalizować" albo są przeciw legalizacji a nigdy nie mieli doczynienia z gandzią. Ona jest mniej szkodliwa od alko czy innych używek.
To moje zdanie w temacie. Dziękuje ;)
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image

Za ten post CONAN otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive robo_pl.
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Vidic w 31 Mar 2012, 11:01

Ja akurat też nie zażywam ani narkotyków ani nie pije a ni nie pale fajek.Ale sprawa jest mi obojętna,w sumie nasz naród jest taki że nie będą jarać/zażywać jakoś umiarkowanie tylko co chwile i wszędzie.W dzisiejszych czasach nawet 11 latki palą fajki to co dopiero jak młodzież się dorwie do narkotyków.A poza tym w dzisiejszych gimnazjach już można kupić pełno ''trawki''. W sumie w dzisiejszych czasach nawet jeśli narkotyki są nie legalne,to żaden problem je zdobyć.
Awatar użytkownika
Vidic
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 04 Kwi 2011, 17:25
Ostatnio był: 09 Kwi 2014, 00:49
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 11

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez StalkerCiastek w 31 Mar 2012, 11:34

Dziwi mnie, że jeszcze nie zalegalizowano takiej marihuany. Obecnie 100% obrotu towarem zwolniony jest z wszelkich podatków, VAT, akcyza cokolwiek. Wszystko trafia w ręce handlarzy. Ani grosz nie idzie na rzecz państwa. Gdzie tu logika? Naturalnie, legalizacji heroiny czy kokainy to absurd, choć niewątpliwie przyniosłaby zyski z podatków. Ale marihuana nie jest bardziej szkodliwa od tytoniu. Ma też działania dobroczynne, czego o papierosach powiedzieć nie można. No i nie można się nią zatruć. Słyszał ktoś kiedyś o zatruciu marihuaną? Nie? A dopalaczach, heroinie - ćpunach? Jak najbardziej! Podobno, żeby sobie zaszkodzić trzeba by wypalić ilość zioła idącą w kilogramy (w ciągu określonego czasu). Nie wiem dokładnie ile, ale nawet jednego kilograma by nikt nie wykopcił.
Obecnie handel marihuaną to potężny biznes. W mojej szkole dostępny równie łatwo jak zwykły tytoń, a nawet łatwiej, bo sprzedawca nie patrzy na wiek, a pani w sklepie owszem. Jest to "narkotyk" bezpieczniejszy od alkoholu czy tytoniu. Słyszał ktoś kiedyś, żeby marihuana komuś zniszczyła życie? Chyba tylko wtedy, gdy złapała go Policja z kilkoma gramami w kieszeni.
Mamy kryzys, a zielsko można by przecież obłożyć wieloma podatkami. Ale nie martwcie się - Palikot wywalczy!
LOL

Za ten post StalkerCiastek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Xen,
Negative Tajemniczy, kapucha.
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Kuballa44 w 31 Mar 2012, 14:39

Ja tam wolę się pośmiać jak debil głupim śmiechem w weekend, niż zaje*ać pałe chlejąc na umór wóde żeby zniwelować stres całego tygodnia. :P
Po krótkim namysle stwierdzam że ja to mięczak jestem, prawdziwy twardziel poszedłby sie napie*olić. :E
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.

Za ten post Kuballa44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dżuz.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez xionc w 31 Mar 2012, 14:42

Rodzice wiedzą że ćpacie?
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuballa44, Kontroler.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości