Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Adrenalin2k w 29 Lut 2012, 00:08

Najtrudniejsze były dla mnie szczególnie stare gierki w które pykało sie jako szczyl, pamięta ktos Prehistoric? Mega długa, zero save'ów, trudne levele, trzeba było miec nie lada refleks i w efekcie nigdy jej nie przeszedłem. Następna to Metal Slug czyli gierka z automatów typowa platformówa ale nie lada wyzwanie żeby przejść ją do konca "na jednym żetonie", no way. Teraz wracamy do czasów bardziej współczesnych: Project IGI2, dość wymagająca z uwagi na to że nie brakowało realizmu, zatrzymałem sie w pewnym etapie i tak juz zostało po dzis dzien. Narazie tyle... było tego raczej wiecej ale naarzie pamięc mnie zawodzi :D
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Reklamy Google

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez piotrkol7 w 04 Kwi 2012, 10:20

Doom 3D na komórkę... Głupie kody do drzwi... Przy jednym to się na tydzień zatrzymałem, bo nie wiedziałem co
to znaczy 'somehow' :P
Potem Minecraft... W ręku komórka z recepturami craftingu :P
Awatar użytkownika
piotrkol7
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 25 Lis 2010, 21:06
Ostatnio był: 21 Lis 2020, 16:52
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez runa w 04 Kwi 2012, 12:50

Image
Jedna z trudniejszych gier, a jedna misja o mało nie skończyła się złamaniem klawiatury na pół. Mam na myśli wyścig. Na średnim poziomie jak cię mogę, na trudnym dostaje się za przeproszeniem kur*icy po pierwszym okrążeniu.
Kilka było w tej grze podobnych momentów (spory problem sprawiała mi jeszcze misja na wielopoziomowym parkingu- cały czas Sam albo Paulie pakowali się przeciwnikom pod lufę ;) ), ale przyznam się że satysfakcja po przejściu na pewno bardzo duża.
Ostatnio edytowany przez runa, 05 Kwi 2012, 14:59, edytowano w sumie 1 raz
Logic can take you from A to B, but imagination can take you anywhere.
Awatar użytkownika
runa
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 12 Lut 2012, 13:21
Ostatnio była: 22 Lis 2015, 18:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 67

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez michałstalker w 04 Kwi 2012, 14:18

Jak narazie Supreme comander. Ostatnie misje to koszmarrr! :mad:
:

Chciałbym mieć czołg. Czołgi są super...
Awatar użytkownika
michałstalker
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 25 Mar 2012, 14:18
Ostatnio był: 05 Lut 2013, 22:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: -4

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Szpagin w 04 Kwi 2012, 14:58

@piotrkol7: chodzi ci o tego Dooma? Taki trudny to znowu nie był.

Call of Duty: Black Ops na najwyższym poziomie był trudny, ale nie nie wiadomo jak. No, może z wyjątkiem kilku miejsc, gdzie zabijano mnie podczas trwania skrypta, gdy nie mogłem nic zrobić. Przykłady: zjazd na linie w pierwszej misji czy początek misji "Numery", gdy bohater przewraca stół, by stworzyć osłonę. Kilka razy z rzędu ginąłem nie z własnej winy, bo nic nie mogłem zrobić.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Dżuz w 05 Maj 2012, 19:18

Ostatnio wróciłem do pierwszej części gry "Far Cry". Gra może nie należy do najtrudniejszych, chociaż przeciwnicy "biegający" na boki z prędkością taką jakby mieli silniki Ferrari w rzyci i strzelający do nas z niemal stuprocentową celnością, potrafią uprzykrzyć życie. Tak czy siak, wszystko zmienia się gdy dochodzimy do finałowej misji w środku wulkanu. Ja nie wiem o czym te szwaby myślały gdy projektowały tę misję, ale należy się im palma pierwszeństwa w kategorii najbardziej niedorzecznych i chybionych pomysłów :caleb: W... pieniłem się i dałem tym razem dałem sobie z nią spokój :P
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 17:37
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Gizbarus w 05 Maj 2012, 23:38

Dżuz, już wtedy nie dałem rady i po prostu zacząłem używać kodów na robienie sejwów w dowolnym momencie...:E Gra po prostu miała morderczy poziom trudności pod koniec, masakra...

A co do jednej z moich najtrudniejszych gier w życiu - ADOM. Słyszał ktoś o tym? Już nie pytam czy grał, pewnie nawet Termi nie jest takim dinozaurem...:wink: W każdym razie - w końcu nie dałem rady i zacząłem szukać trainera :/ Jednak mimo wszystko polecam jako najlepszego rougelike'a jaki kiedykolwiek powstał.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez djcycu w 06 Maj 2012, 00:09

Ale walicie że FC jedyneczka był trudny :P Ja na poziomie hell bodajże dałem sobie rady. Fakt w ostatnich etapach nie ma zielska za którym by się można było schować i stać się niewidzialnym no i nie ma pojazdów dzięki którym można nieco dżemu zrobić. Ale da się przejść tę grę bez pomocy ;) Cała magia tego wulkanu polega na doborze najcięższego sprzętu na dany nabój. To powinno spokojnie wystarczyć no i trzeba też zażywać dużo ruchu by się te śmieszne trigeny nie dobrały do dupy.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Universal w 06 Maj 2012, 00:35

Original War. Niby niezła, niby grywalna, ale zaciąłem się na pierwszej czy drugiej misji pierwszej kampanii, przez wszystko dalej było niedostępne. Próbowałem ileś razy, różnych "strategii" - cały czas równo w dupę od AI :E
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Przemek77 w 07 Maj 2012, 09:56

djcycu napisał(a):Ale walicie że FC jedyneczka był trudny :P Ja na poziomie hell bodajże dałem sobie rady. Fakt w ostatnich etapach nie ma zielska za którym by się można było schować i stać się niewidzialnym no i nie ma pojazdów dzięki którym można nieco dżemu zrobić. Ale da się przejść tę grę bez pomocy ;) Cała magia tego wulkanu polega na doborze najcięższego sprzętu na dany nabój. To powinno spokojnie wystarczyć no i trzeba też zażywać dużo ruchu by się te śmieszne trigeny nie dobrały do dupy.

Trudna dla mnie była misja na tym statku. Podchodziłem ze 30 razy, kląłęm na czym świat stoi, ale w końcu udało się.
Devil May Cry na klawiaturze jest w zasadzie nie do ruszenia...
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Xen w 07 Maj 2012, 11:37

Przemek77 napisał(a):Devil May Cry na klawiaturze jest w zasadzie nie do ruszenia...


Bitch Please, wystarczy dobrze poustawiać klawisze i styka. Co do najtrudniejszych gier, to chyba były te stare platformówki-zręcznościówki trza mieć cholera wprawę i refleks.

btw. przeszedł ktoś całego Stronghold Crusader? :E
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 14:39
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez klocuch12 w 08 Maj 2012, 22:07

To jedna z moich ulubionyh gier. Wprawdzie jest trudna, momentami nawet bardzo trudna ale jesli czasami jest zbyt trudno to mozna sobie pomoc kodami, ale to zadko nawet jak jest trudno. Jest super grafika zwlaszcza w czesci drugiej. Muj film, zapraszam
http://www.youtube.com/user/Klocuch12 - wideorecenzje, tutoriale zapraszam!
Awatar użytkownika
klocuch12
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Maj 2012, 21:50
Ostatnio był: 08 Maj 2012, 22:16
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości