Tips and Tricks

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Dziarsky w 06 Wrz 2007, 14:33

Faktycznie pierwszy raz słyszę, że gromadka Powinności sama atakuje bazę Wolności. Fajna akcja :).
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Reklamy Google

Postprzez Michu w 06 Wrz 2007, 16:41

Ja miałem inaczej,pogadałem z Czachą,zabiłem snajpera,porostu podszedłem sobie do niego,i spokojnie pociągnąłem w banie z tłumika :).nikt z Wolności nie zobaczył.Po chwili nastąpił atak powinności,a co najlepsze leżało tam pełno gnatów,i miałem wolną drogę do zbrojowni wolności!.
Polecam taką taktykę :).
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Postprzez nagyatsu w 06 Wrz 2007, 21:51

O ile się nie mylę to jest jeszcze jeden sposób na tę misję... Mianowicie poszedłem do Łukasza zapisałem sobie grę wziąłem questa od niego i w momencie kiedy mi nie wyszedł byłem zmuszony wczytać grę... Po wczytaniu gry wszyscy z bazy wolności udają sie w stronę owego muru i również zaczyna się walka... A więc jakby ktoś nie zrozumiał: wystarczy zapisać grę w bazie wolności i ją odrazu wczytać xD ja tego sposoby w całości nie testowałem bo mnie denerwowało że nie mogłem wziąść questów od wolności i wczytywałem stan gry z poza ich bazy...
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Infernal w 03 Paź 2007, 15:58

Ja znalazłem fajnego buga z Areną. Zawsze jestem jakiś pazerny na broń i nawet wiedząc, że ją stracę za kilka sek. to i tak ją zbieram. Zdążyłem zamienić broń w ekwipunku i mój koleś właśnie zaczął wyjmować Thundera jako broń pod "3" i jak zwykle po wygranej walce znalazłem się obok tego hmmm... "organizatora" , ale z Thunderem wyjętym. I tak miałem Thundera przed wejściem do bazy x 16 :) (tylko amunicji brak :| ) Nie wiem czy to zawsze tak działa, bo byłem wtedy w rundzie 6 i dalej nie mogłem, bo byłem "za mało doświadczony" :wink:
P.S. jestem nowy na forum :)
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Tengu w 03 Paź 2007, 18:05

100% sposób na bycie neutralnym dla obu frakcji (powinności i wolności):
-Podchodzimy do czachy i zaczynamy z nim rozmowę ale zamiast podjąć się zabicia snajpera wychodzimy esc.
-Idziemy do bazy Wolności ale nie rozmawiamy z Łukaszem tylko wykorzystujemy to że chcemy powiedzieć mu o renegatach Wolności żeby dostać się przy pomocy krzesełka do magazynów Wolności i pohandlować z Kutwą.
-Możemy wykonywać zadania od gen.Voronina pod warunkiem że nie dotyczą one zabijania nikogo z Wolności bo neutralność się wtedy kończy :wink:
Awatar użytkownika
Tengu
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 29 Wrz 2007, 09:20
Ostatnio był: 04 Paź 2007, 19:45
Kozaki: 0

Postprzez Michu w 09 Paź 2007, 18:48

Huh,obczajcie co ja znalazłem :D.Moze już ktoś widział ,ale proszę bardzo.
Jak to dostalem w morde od Kolesia z powinnosci :P.Pozatym bron tez wypada z reki :).

Wersja jest Download,ale wazy tylko 1 mb :P.
*





http://files.filefront.com/Stalkerwmv/; ... einfo.html
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Postprzez Dziarsky w 09 Paź 2007, 18:57

Michu napisał(a):Jak to dostalem w morde od Kolesia z powinnosci :P.[/i]

http://files.filefront.com/Stalkerwmv/; ... einfo.html


Tez bym ci w mordę dał jak bym miał z tobą rozmawiać z lufą przy głowie :).
Po za tym zawsze ci tłumaczą "opuść broń", ileż mogą, w mordę leją i po kłopocie :D.

ps. czy jest w klawiszologi bezpośrednie chowanie broni?
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez nagyatsu w 09 Paź 2007, 18:59

O ile dobrze pamiętam wystarczy jak masz np nóż w ręce wcisnąć jeszcze raz klawisz 1 (domyślnie nóż), ale nie jestem pewien bo dawno nie grałem, a sprawdzać mi się nie chce...
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Michu w 09 Paź 2007, 19:06

Wystarczy ''Pushowac'' F :). Lub jak tam ma ktos ''rozmawiaj''
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Postprzez fef w 10 Paź 2007, 02:16

Michu napisał(a):[i]Huh,obczajcie co ja znalazłem :D.Moze już ktoś widział ,ale proszę bardzo.
Jak to dostalem w morde od Kolesia z powinnosci :P.Pozatym bron tez wypada z reki :).l


Wydaje mi sie, ze wystarczy blisko podejsc. Widzialem bowiem, ze jak stoimy z bronia po za zasiegiem ramion, ludzie procz wypowiadania tekstu o jej schowaniu machaja lapami po jakims czasie. Sprawdze po poludniu co i jak.
Awatar użytkownika
fef
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 03 Wrz 2007, 23:17
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 16:37
Miejscowość: Agropolis
Kozaki: 0

Postprzez Marked One w 10 Paź 2007, 09:48

Informacja dla tych, którzy chcą mieć na starcie dobry pancerz:
Po rozmowie z Wilkiem wejdź po drabinie, która za nim stoi, a następnie po zewnętrzen belce na dach (musisz kucnąć, by nie spaść) biegnij i przeskocz na sąsiedni budynek w dachu będzie dziura (od strony drogi) kucnij, przestrzel skrzynkę. Wypadnie z niej pancerz Merc, całkiem niezły na początek zabawy. :D :P
Awatar użytkownika
Marked One
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 04 Paź 2007, 15:04
Ostatnio był: 21 Mar 2010, 03:26
Miejscowość: Skąś
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 10 Paź 2007, 10:00

Marked One napisał(a):Informacja dla tych, którzy chcą mieć na starcie dobry pancerz:
Po rozmowie z Wilkiem wejdź po drabinie, która za nim stoi, a następnie po zewnętrzen belce na dach (musisz kucnąć, by nie spaść) biegnij i przeskocz na sąsiedni budynek w dachu będzie dziura (od strony drogi) kucnij, przestrzel skrzynkę. Wypadnie z niej pancerz Merc, całkiem niezły na początek zabawy. :D :P

To ja powiem, ze widziałem to na filmie, byłem tam i nic nie było w skrzynce :) Widocznie część ukrytych skarbów jest generowana losowo :).
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość