[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 19 Lut 2012, 17:49

o idea, we aren't smarter than 1 month before, besides it's not even the end of Febr. Nothing goes on the same pattern as we planned... I guess that is life, or how we call it.

Czyli niestety znowu opóźnienia :-/
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez BJ Blazkowicz w 19 Lut 2012, 18:28

Image
A na co ty liczyłeś?
LA nie będzie i wie o tym każdy Soviet.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 19 Lut 2012, 18:52

Ale ja nie jestem Sovietem. Mylisz się, Lost Alpha prędzej czy później wyjdzie.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez StalkerCiastek w 24 Lut 2012, 21:47

Kiepsko to Lost Alpha wygląda. Takie mega obsuwy już powoli doganiają niekwestionowany autorytet w tej roli, czyli Oblivion Losta. Już się gubię w tych datach premiery. Miało być na wakacje, miało być na święta, miało być w lutym, a teraz kiedy ma być? Wie ktoś? I jak to jest, że powiedzmy w Maju zapewniają, że wszystko jest gotowe na Sierpień, a pół roku później jednak nie jest gotowe i jeszcze długo nie będzie. I niech ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe, że niezmiennie od chyba pół roku mają ponad 90% ukończone, skończą za miesiąc - dwa, a to leci dalej, dalej i dalej?
Ja rozumiem, że to ich wolny czas, robią, bo chcą, więc nie ma sensu ich popędzać. Rok temu martwiłem się, że nie ściągnę, bo ja mam limit do 4 GB. Za mniej niż miesiąc będę miał nowego neta, bez ograniczeń, a LA jak majaczyło, tak i dalej majaczy gdzieś daleko na horyzoncie przy widoczności sięgającej powiedzmy 80km.

Tak, czekam na Lost Alpha nawet bardziej niż na Stalkera 2 (bo i tak nie pójdzie). Więc zależy mi.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kmiotu w 24 Lut 2012, 22:00

I tak wszyscy wiedzą, że LA nie wyjdzie :E .

A na poważnie mam nadzieję, że zagram w te wakacje ^^
Awatar użytkownika
Kmiotu
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 04 Lis 2009, 00:04
Ostatnio był: 16 Lip 2014, 23:49
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 9

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 24 Lut 2012, 22:03

Po ostatnim newsie raczej na pewno nie wyjdzie w wakacje. W ogóle to 3 lata czekania na LA dość szybko zleciały... pamiętam pierwszą datę premiery - 4 kwartał 2009. :E :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 25 Lut 2012, 11:23

Ciastek ma rację... Non stop stoją na 90% i nic dalej nie rusza i się obsuwa jak brzeg do wyrobiska... Wolny czas wolnym czasem rozumiemy ale dlaczego nic nie postępuje dalej. Moim zdaniem twórcy albo coś na siłę ciągle zmieniają tam i wskaźnik dryfuje na zasadzie "krok do przodu i dwa do tyłu" albo czekają na jakąś wenę obsuwając całość? Stalker co prawda mimo przestarzałości wszelkich jakoś nudzić się nie chce ale takie czekanie też męczy. Boję się że wielu graczy tak się skatuje tym czekaniem że po zagraniu uczucia będą różne. Wiele modów już powiela mapki z alph i tu jest teraz problem bo LA pomalutku zdradza swe oblicze. No nic... Pożyjemy zobaczymy ale ja już nie będę teraz rozgorączkowany czekał na terminy wydania bo wiem że może się to jeszcze ze dwa lata obsunąć... Taka niestety jest przykra prawda. Mod pomału oberwał klątwą Oblivion Lost...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kpuc w 25 Lut 2012, 12:13

Trzeba się nastawić do tego na nie, nie, nie wyjdzie i już. Wtedy człowiekowi lżej, ja się tak nastawiłem rok temu i nie mam już gorączki gdy tylko widzę podbity temat ''[Lost Alpha] by dez0wave''

Jak skończą to wyjdzie i kropka. Powoli historia się powtarza, jest to samo co przy Oblivion Lost, autorzy rzucili się z motyką na księżyc, na szczenie dez0wave, nie jest poganiane, przez grubego kasiastego kolesia z batem. Tak wiec pracują w swoim tępię i trzeba być z tego happy.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 12:41
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 25 Lut 2012, 13:36

Dobra, dwie sprawy, a właściwie trzy. Po pierwsze skąd wiecie, że wciąż stoimy na 90%. To, że nie chwalimy się każdym promilem nie oznacza, że nic nie robimy.
Dwa, przykład: od końca stycznia do wczoraj tropiliśmy jednego pieprzonego buga, który wywalał grę od czasu do czasu wydawało by się bez powodu. Nie wiadomo było czy to jakiś skrypt czy błąd przy rekompilacji silnika. Przez tego buga nie można było poprawnie przetestować fabuły co nie oznacza, że nie posunęliśmy jej do przodu.
I po trzecie wolny czas. Większość ekipy to studenci. Jak wiadomo styczeń i luty to czas egzaminów, nie tylko w Polsce. Wtedy raczej trzeba się skupić na nauce a nie zabawie. A ja? Ja pracuję na pełny etat i dojeżdżam do pracy 3h dziennie. Na modowanie nie zostaje wiele czasu. No i nie jestem typem geeka, który nie ma życia prywatnego.
Tak więc poganianie, narzekanie nic nie zmieni ale przynajmniej podtrzyma jałową dyskusję w temacie.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MatrixSTR, vandr, M3Fis70, Darth ReX, Kontroler, magic10rm, Xen, nismoztune.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez magic10rm w 25 Lut 2012, 16:28

w takim razie rzuć szkołę, zmień pracę i zaprzestań życia towarzyskiego. I zajmij się tym czym powinieneś, czyli spełnianiem fantazji ludzi, którzy rozczarowali się 'pierwszym' STALKERem ;)
Szkoda że co niektórzy nie rozumieją, że modding to nie styl życia, a po prostu hobby... ;|

Za ten post magic10rm otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive jaro16, KoweK, Maku, swirekster, Kontroler,
Negative Werewolver, ponio11, LOST.
Awatar użytkownika
magic10rm
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 30 Cze 2010, 18:45
Ostatnio był: 13 Paź 2016, 17:57
Miejscowość: Busko Zdrój
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 8

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Maku w 26 Lut 2012, 14:02

:arrowu: Widzę że co poniektórzy nie wyczuli mało subtelnego sarkazmu :E .
Dajcie spokój dezowi i jego ekipie, każdy z jęczących jest mocny w gębie - jesteście tacy mądrzy, to sami zbierzcie ludzi i zróbcie Lost Alphe szybciej, pokażcie że można, a nie gadacie "łojezu, to lost alfa to już wychodzi i wychodzi, ja nie wiem co oni tam robią". Ano robią to, że budowali wszystko praktycznie od początku i teraz wyłapują bugi, żebyście potem nie płakali że miał być hit wyszedł szit. Ci ludzie poświęcają ZA DARMO swój wolny czas na to żebyście Wy pewnego pięknego dnia usiedli do kompa, i cieszyli się (lub nie) z owoców ich ciężkiej pracy nie będąc zmuszanym do płacenia CHOĆBY ZŁOTÓWKI. Doceńcie to że ktoś się wgl tego podjął zamiast psioczyć i jojczyć.
To jest ostatni mój post w tym temacie, moją propozycją jest żeby temat wgl został zamknięty, i był otwierany tylko w przypadku jakichś nowych screenów, filmików lub premiery moda.

Uwagi moderatora:

Nic nie zostanie zamknięte. Forum to forum.
"Nie masz co robić, nudzi się Ci? Kup sobie kij i po jajach się bij" - 52
Awatar użytkownika
Maku
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 31 Paź 2009, 21:01
Ostatnio był: 15 Cze 2014, 20:15
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 16

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez swirekster w 26 Lut 2012, 14:50

E, sam jestem w ekipie robiącej modyfikację i jak ludzie narzekają a to na błędy, a to na pomysły, to na datę...
...To aż serce rośnie bo oznacza to, że ludzie się tym jednak przejmują i że im zależy.
Co innego jak wszyscy są cicho, to jest to pierwsza oznaka, że coś złego się dzieje i szatan się nami interesuje.
Awatar użytkownika
swirekster
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:36
Ostatnio był: 21 Mar 2017, 23:22
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 178

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości