SOPA/PIPA/ACTA

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Universal w 28 Sty 2012, 20:25

Adrenalin2k napisał(a):Kolejną rzeczą w tym systemie jest brak jakiej kolwiek mozliwosci realizacji swoich marzen/ambicji, żeby sie znowu nie rozpisywac niepotrzebnie szczegółowo powiem krótko: Chodzi o to że nie możesz robic tego co bys chciał (zawodowo), musisz robic to na co system ma zapotrzebowanie, to co jest finansowo opłacalne nie to co naprawde cie interesuje.

Jak w każdym innym systemie, od patriarchatu po komunizm. A pardon, komunizm to utopia i tam każdy robi co chce.
Adrenalin2k napisał(a):W rezultacie dochodzi do tego że celem życia staje sie jedynie gormadzenie majątku i zarabianie przy czym ty sam poswiecasz na to czas którego kupic sie nie da!

Powiedz to członkom Hanzy z XV wieku.
Tajemniczy napisał(a):[...] wydatnie pokazuje że panu Tuskowi i panu Bronisławowi zależy na obywatelach tylko podczas wyborów[...]

Analogicznie do panów: Jarosława, Janusza, Leszka (a wcześniej Grzegorza) i setek tysięcy razem z nimi, przed nimi i po nich.
Adrenalin2k napisał(a):smiejecie sie jaki jestem alterntywny

"Alternatywność" się obecnie źle kojarzy :D
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Reklamy Google

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Adrenalin2k w 28 Sty 2012, 20:49

Myslisz inaczej niż Terminus? To wiedz żes głupi! Daruj sobie te epitety pod moim adresem bo od tego nie staniesz sie lepszy.

Co do ACTA to dodam że płakac sie chce jak sie widzi że rząd podpisuje każdy swistek co im Unia pod tyłek podsunie i to tak najlepiej żeby obywatel sie nie dowiedział, a potem argumentacja że "juz nie mozemy nie podpisac", że "przeciez wszystkie kraje podpisuja my tez musimy!" do tego okazuje sie ze europosłowie w ogóle nie widzą na co głosują już nie wpominając o tych którzy swego czasu nie raczyli nawet brac udział w obradach a kase za to w kieszen pchali.

Uwagi moderatora:

Nie karm trolla. - Soviet
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 20:55

Wybacz, ale innego określenia na to nie ma. Mógłbym Ci powiedzieć, że Twoje poglądy wskazują na ograniczone możliwości oceny rzeczywistości i trudności w weryfikacji teorii nie mających oparcia w materiale dowodowym.
Ale oznacza to to samo: osoba, która powtarza bzdurne teorie spiskowe to orłów intelektu trudno zaliczyć.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez scigacz1975 w 28 Sty 2012, 21:04

@Terminus Ty za to jesteś ułożony, wykształcony, super-doinformowany, uber hiper i w ogóle. I w gruncie rzeczy płaski i przewidywalny. Już Ci to w innym temacie napisałem że nie wszystko da się udowodnić. A wykształcenie nie jest równoznaczne z inteligencją. Więc nie bądź taki hiper uber bo nie masz odpowiedzi na wszystkie zagadki świata.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 21:15

A gdzie ja drogi ścigaczu odnoszę się do wykształcenia i gdzie stawiam znak równości między nim a inteligencją?

Wybacz ale wiara w teorie spiskowe nie jest ani "alternatywnością" ani przejawem żadnego "buntu" tylko przesłanką wskazującą np. na psychozy albo zwykłą .....
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez scigacz1975 w 28 Sty 2012, 21:24

Gadał dziad do obrazu, obraz ani razu.

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adrenalin2k.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Soviet w 28 Sty 2012, 21:27

Wracamy do tematu.

Drugi raz już proszę, chyba trzeba zamknąć ten topic. Nie potraficie się zachować, brzydale!
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 21:30

A czego oczekujesz? Że uznam nagle kogoś opowiadającego bzdury za kogoś, nad kog teoriami wato się pochylić?
Czy Macierewicz i rozpylanie helu czy ten tutaj opowiadający jak demokratyczne władze bez światków i dowodów mordują tysiące swoich obywateli w kluczowym dla ekonomii i wizerunku swojego kraju miejscu, to moja reakcja jest taka sama.
A że moje słowa kogoś zabolały? Może czas by jednemu lub drugiemu powiedzieć prawdę?
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Adrenalin2k w 28 Sty 2012, 21:34

Dobra w takim razie może wutłumacze o co mi chodziło z realizacją ambicji bo widze ze nie wszyscy zrozumieli. Powiedzmy że chciał bym zostac żołnierzem zawodowym, zdobywam srednie wykształcenie własciwie swoją edukacje kieruje głownie pod tym kątem, przechodze wszystkie elementy rekrutacyjne generalnie "nadaje sie". I co sie okazuje? I w tym momencie dochodzi do mnie jak to wszystko wygląda. Cała "profesjonalizacja" armii która polegała jedynie na tym że wstrzymano pobór, NSR kompletny niewypał obmyslony 'zza biurka' bez jakich kolwiek konsultacji ze srodowiskiem, byle szybko byle by było byle zgarnąc kase i isc do domu. Do tego dochodzi to że żołnierz przez panstwo w tym kraju jest traktowany jak przedmiot, narażasz zdrowie i życie czyli oddajesz to co najcenniejsz za kraj kóry ma cie gdzies bo dochodzisz do 12 roku służby i okazuje sie "panu dziękujemy, nikt nie bedzie panu przedłużał kontraktu do 15 lat służby" bo panstwo nie ma zamiaru wypłacic ci ani grosz emerytury która i tak jest żałosnie niska. Nie mowie o przypadkach trwałego kalectwa gdzie np. tracisz ręke lub noge wtedy panstwo kompletnie zostawia cie na lodzie (besposredio po urazie leczenie kontynuujesz w polskim szpitalu gdzie generalnie personel ma na ciebie sromotnie wyje*ane) czyli dostajesz tam jakąs rente ale taką że albo starczy na rehabilitacje albo na jedzienie i generalnie lepiej żebys poległ było by taniej. Dobra odchodzisz z pustymi rękami bez swojej groszowej emerytury i teraz szukaj pracy "co pan potrafi ? obsługiwac swietnie działko rosomaka ? ma pan 12 lat doswiadczenia ? super ale nie potrzebujemy Pana" ale przeciez wojsko jest PROFESIONALNE! na tyle że doswiadczonych żołnierzy poprostu wypieprza sie na bruk. Nie wspominam o korpusach oficerów i podofiecerów gdzie albo masz znajomosci albo wypier**** bo twoje umiejetnosci i wykształcenie mamy w dupie!


O to mi chodziło, chcialem uniknąc kolejnego 'wall of text' ale widziałem ze niekórzy nie zrozumieli. Pozdrawiam

PS. Słuchaj Terminus jak nie masz w temacie nic ciekawego i kostruktywnego do powiedzenia to może poprostu daruj sobie swoje pseudointeligentne wywody na mój temat bo nie jestem twoim "kolegom z ławki".
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Soviet w 28 Sty 2012, 21:43

O co chodzi z tą historią z wojskiem i jaki to ma związek z SOPĄ? Nie odpowiadaj.

Czy ja jakąś niewyraźną czcionkę używam? Czy wiecie do czego służy PW? Tam sobie wzajemnie gimbusujcie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez szczypiorofix w 28 Sty 2012, 21:57

Terminus napisał(a):A czego oczekujesz? Że uznam nagle kogoś opowiadającego bzdury za kogoś, nad kog teoriami wato się pochylić?

Terminus bez obrazy ale ty nie jesteś w stanie się z nikim zgodzić na tym forum bo twoje zawsze musi być na wierzchu ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.

Za ten post szczypiorofix otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Werewolver, scigacz1975.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Szpagin w 28 Sty 2012, 21:58

Wokół tematu ACTA, a także tego topicu nagromadziły się wyjątkowo złe emocje. Poczekajmy, aż ciśnienie opadnie i zabierzmy się do rzeczowej dyskusji. Mam świadomość, że w opinii części społeczeństwa władzy (nie tylko obecnej - chodzi ogólnie o polityków) po prostu "się zebrało" i trzeba tą frustrację wyładować, w czym pomagają rozmaici agitatorzy. Gdyby nie to, temat ACTA prędzej czy później umarłby śmiercią naturalną.
Image

Za ten post Szpagin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości