SOPA/PIPA/ACTA

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Werewolver w 28 Sty 2012, 17:35

Szpagin to już nie chodzi o same ACTA tu chodzi o Tuska...
Image
Awatar użytkownika
Werewolver
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 06 Lut 2011, 13:53
Ostatnio był: 03 Kwi 2014, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 37

Reklamy Google

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez scigacz1975 w 28 Sty 2012, 17:37

Taa - najlepiej się nie odzywać, cicho siedzieć i spuszczać głowy i plecy pod kolejne razy :facepalm:
@Szpagin nie obraź się ale pieprzysz. Lepiej chyba późno niż wcale. A to że w UE nie było protestów - chłopie jeżeli u nas ma być taka znieczulica jak tam to ja to pierdzielę i wychodzę.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Adrenalin2k w 28 Sty 2012, 17:39

Madox69 napisał(a):No niestety taki system jest gdyż okazał się pod wieloma względami najlepszy z dotychczasowych, póki co lepszego nikt nie wymyślił lub też nie ma realnych możliwości wprowadzenia swoich pomysłów, trzeba się z tym pogodzić i starać szukać jakiś plusów , sam znam kilka osób w bardzo młodym wieku już robiących lokalną karierę około polityczno-społeczną i to w dodatku niezłych maniaków właśnie myślących nie tylko o sobie.


I własnie dlatego istnieje ten status quo, bo ludzie myslą tak jak ty czyli najlepiej spuscic głowe w dół i z tym sie pogodzic szukac na siłe jakis plusów gdy leżysz na glebie pod wielkim minusem. Pod wieloma względami najlepszy z dotychczasowych? Owszem, dla 1% populacji na który my zapier**** jak chłopy feudalne nic z tego nie mając. Tu nie chodzi o komunizm, kapitalizm czy inne ustrojstwo, to poprostu wiele nazw tego samego systemu.

Najważniejsze to spojrzec na to globalnie, życie masz jedno... nikt nie da ci drugiego ani drugiej szansy czy naprawde warto przepierdzielic je na gnicie do konca w tym "status quo" i tylko dlatego że inni mówią "nic nie da sie zrobic" ?...
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez scigacz1975 w 28 Sty 2012, 18:17

Tak trochę offtopowo - właśnie dotarło do mnie że Al Kaida zrobiła pierwszy krok i pokazała gdzie jest zło - World Trade to nic innego jak bankierzy i korporacje - to ich powinno się pociągać do odpowiedzialności bo to oni są odpowiedzialni za cały ten burdel panujący obecnie na świecie.

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Lucjusz.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 18:27

Mówiłem głosować na Korwina? Mówiłem. Ktoś mnie posłuchał? Nie. To macie ACTA i się cieszcie :P
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Adrenalin2k w 28 Sty 2012, 19:37

@Terminus Jak już wczesniej wspominałem nie wierze że jakies smieszne przesiadki na stołkach cokolwiek zmienią, to tylko wymiana świn przy korycie prędzej czy pózniej każdy przy władzy sie rozochoci i skonczy sie tym samym co mamy teraz.

@Scigacz Racja, bankierzy i korporacje to zło, ale akurat w tym przypadku nie mam wątpliwosci co do tego ze nie był to zamach terrorystyczny tylko morderstwo na własnych obywatelach a na Al Kaide poprostu zrzucono wine. Nie bede sie na ten temat rozpisywał bo nie ma co offtopic.

Kolejną rzeczą w tym systemie jest brak jakiej kolwiek mozliwosci realizacji swoich marzen/ambicji, żeby sie znowu nie rozpisywac niepotrzebnie szczegółowo powiem krótko: Chodzi o to że nie możesz robic tego co bys chciał (zawodowo), musisz robic to na co system ma zapotrzebowanie, to co jest finansowo opłacalne nie to co naprawde cie interesuje. W rezultacie dochodzi do tego że celem życia staje sie jedynie gormadzenie majątku i zarabianie przy czym ty sam poswiecasz na to czas którego kupic sie nie da! W następstwie popadasz w chory materializm i stajesz sie bezmyslnym konsumentem a twoim życiem bez samo realizacji jest: WORK>BUY>CONSUME>DIE.
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Tajemniczy w 28 Sty 2012, 19:57

Kiedy UE podpisywała ACTA nikt oprócz Polski nie protestował no bo jakże będziemy przeciwko wielkiemu Panu B zza oceanu. Jeszcze nam jakieś sankcje nałoży albo ceny ropy podwyższy :facepalm: . Samo podpisanie ACTA bez porozumienia z obywatelami wydatnie pokazuje że panu Tuskowi i panu Bronisławowi zależy na obywatelach tylko podczas wyborów. Omamić drugą Irlandią, zarobkami, wygrać wybory i myk zmienić fale i uważać społeczeństwo za bezmózgi które przełknął każde świństwo i nie współpracować z nim.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez xionc w 28 Sty 2012, 20:07

Adrenalin2k napisał(a):@Scigacz Racja, bankierzy i korporacje to zło, ale akurat w tym przypadku nie mam wątpliwosci co do tego ze nie był to zamach terrorystyczny tylko morderstwo na własnych obywatelach a na Al Kaide poprostu zrzucono wine. Nie bede sie na ten temat rozpisywał bo nie ma co offtopic.


Odstaw ćpanie albo zacznij brać leki bo bredzisz jak pijany w malignie.

Adrenalin2k napisał(a):Kolejną rzeczą w tym systemie jest brak jakiej kolwiek mozliwosci realizacji swoich marzen/ambicji, żeby sie znowu nie rozpisywac niepotrzebnie szczegółowo powiem krótko: Chodzi o to że nie możesz robic tego co bys chciał (zawodowo), musisz robic to na co system ma zapotrzebowanie, to co jest finansowo opłacalne nie to co naprawde cie interesuje. W rezultacie dochodzi do tego że celem życia staje sie jedynie gormadzenie majątku i zarabianie przy czym ty sam poswiecasz na to czas którego kupic sie nie da! W następstwie popadasz w chory materializm i stajesz sie bezmyslnym konsumentem a twoim życiem bez samo realizacji jest: WORK>BUY>CONSUME>DIE.

Ale fajny alternatywny jesteś, zawsze możesz robić co chcesz, chodzić po śmietnikach, żebrać, wyjechać w Bieszczady i wypalać węgiel, albo zatrudnić sie w jakiejś trupie cyrkowej. Pieprzyć system, zostań klaunem albo bezdomnym żulem. Spokojnie, młodzieńczy bunt ci wywietrzeje ze łba razem z tymi bzdurami spiskowymi jak będziesz musiał zarobić na życie. Ale oczywiście zawsze możesz jednak pojechać w te Bieszczady... stopem
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Lucjusz w 28 Sty 2012, 20:09

...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 20:13

Adrenalin2k napisał(a):nie mam wątpliwosci co do tego ze nie był to zamach terrorystyczny tylko morderstwo na własnych obywatelach a na Al Kaide poprostu zrzucono wine. Nie bede sie na ten temat rozpisywał bo nie ma co offtopic.
Tak. Masz rację. Wszystkich nas oszukują i kontrolują informacje. Brutalna prawda jest taka, że Ziemia jest płaskim dyskiem przemieszczającym się przez kosmos na 4 słoniach stojących na kosmicznym żółwiu A'Tuinie! Niech żyje prawda! Precz z ACTA!! Demoniszcze! Tysiącletnia wskazówka i krewetki!!!
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive jaro16, zdzicho, Gizbarus.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Adrenalin2k w 28 Sty 2012, 20:22

Mówcie co chcecie, smiejecie sie jaki jestem alterntywny i że to bunt młodzienczy. Ale ja patrze na to wyszstko z troche innej perspektywy i to jest moje zdanie.
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 20:24

Nie alternatywny a głupi. Nie schlebiaj sobie...

Uwagi moderatora:

Bez takich. - Soviet
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości