Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez zooltaar w 22 Sty 2012, 22:14

Jazdy wojskowym Kamazem po Zonie i dowolnego rozwalania latająch helikopterów (których nie ma) :E
Daj Kozaka, nic Cię to nie kosztuje.

zooltaar
Wygnany z Zony

Posty: 12
Dołączenie: 13 Lis 2011, 00:04
Ostatnio był: 16 Cze 2012, 15:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez weteran XD w 22 Sty 2012, 22:18

Mi brakowało możliwosci kupienia karabinu FT-200M i KARABINA GAUSSA w czystym niebie i cieńu czarnobyla :E
:wódka:
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez igla2008 w 22 Sty 2012, 22:45

A mi brakowało wojska... takiego prawdziwego a nie tej bandy popaprańców których byle bandyta kład nie mówiąc o psach...
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 19 Paź 2023, 19:42
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez Gwizdek w 23 Sty 2012, 15:59

igla2008 napisał(a):A mi brakowało wojska... takiego prawdziwego...
Zgadzam się, mogłoby być ich więcej, to samo tyczy się mutantów, w nie których lokacjach aż zieje nuda... Czasem nawinie się ślepy pies bądź dzik tak jak na wysypisku. A pozbyłbym się elementu wyżynania bandytów w tym nieukończonym budynku w dolinie mroku. :| Ten element według mnie nie pasuje do fabuły STALKERA
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 14 Sie 2024, 01:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez Wilczy Kieł w 23 Sty 2012, 17:55

W kilku lokacjach jest za dużo mutantów, nie bodobało mi się to gdy zaczynałem grę i mósiałem iść do tego baru 100 radów gdzie ledwo miałem dwa magazynki amunicji do MP5 i jak je wyszczelałem to już kicha watacha psów na mnie i game over w tym miejscu brakuje paru kolesi przed wejściem na początku drogi ( nie tej na końcu drogi) którzy by eskortowali kotów do baru. (oszczywiście z lepszym wyposażeniem niż my mamy na początku gry) ale cóż trzeba zaakceptować to co jest.
Jak byś mógł to daj Kozaka, nic cię to nie kosztuje. :D

Wilczy Kieł
Wygnany z Zony

Posty: 21
Dołączenie: 23 Sty 2012, 14:46
Ostatnio był: 24 Sty 2012, 13:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 3

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez djcycu w 23 Sty 2012, 20:38

To może jeszcze samochód by cię nim wieźli? Przecież to gra... O to chodzi byś się pomęczył poza tym po wojskowych tak dużo amunicji powinieneś dźwigać ze sobą że głowa mała. Ogólnie to i tak jest łatwo w tej grze bo na modach się człowiek dopiero dowiaduje jak mogło by być.

Mi brakuje w tej grze posterunków wojskowych. Np skoro Agroprom to nic innego niż baza wojskowych to dlaczego na początku lokacji nie ma wież strażniczych? Dało by się to zrobić albo jeśli nie na początku to chociaż w stronę instytutu. Zona broniona przez wojsko... To było by naprawdę ciekawe.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez Wilczy Kieł w 23 Sty 2012, 21:31

Zgadzam się z tobą djcycu, ale to były moje pierwsze kontakty z grą STALKER byłem w tym zupełnie zielony. Z :D
Jak byś mógł to daj Kozaka, nic cię to nie kosztuje. :D

Wilczy Kieł
Wygnany z Zony

Posty: 21
Dołączenie: 23 Sty 2012, 14:46
Ostatnio był: 24 Sty 2012, 13:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 3

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez igla2008 w 25 Sty 2012, 00:00

Widzę że nie tylko ja jestem zdania że wojsko i ich zachowanie zostało zaniżone do mizernego poziomu kotów... o ile można to zrozumieć w stosunku do kotów z kordonu (choć jak dla mnie to nigdy by tam tacy żołnierze nie trafili ) to ,,głupota" SPECNAZU aż boli.. jakim cudem kładą ich koty nie mówiąc już o zwierzakach... Co do Agropromu to moim zdaniem powinien być on patrolowany przez silne patrole, dobrze uzbrojone i wyposażone a nie żołnierzyków z krótkimi wersjami kałacha. Dodatkowo kpiną jest to kto stacjonuje w głównej bazie w agropromnie. Nie chodzi mi tu nawet o transportery opancerzone które stoją w bazie i które pewnie dało by się uruchomić ale absolutny brak jakiejkolwiek obrony tej bazy. Przydały by się stanowiska KM oraz snajperzy nie tylko na wieżyczkach ale i dachach. No i na koniec liczba.. tam powinna stacjonować kompania a nie 15 żołnierzy... bo co to za baza z takim czymś. I ostatnia taka myśl rozumiem że bandyci strzelał do wojska ale żeby kot strzelał do SPECNAZU to chyba już przesada :/
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 19 Paź 2023, 19:42
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez Lt_Hargrove w 11 Lut 2012, 11:22

A mnie z kolei boli break skradania. SC2009 daje tego namiastkę, ale jednak ciągle jest z tym źle. Przeciwnicy o ubersłuchu i uberwzroku, te collision boxy na pół kilometra oraz przeciwnicy wrzeszczący jak noworodki po dźgnięciu w szyję. Patrząc na rozmieszczenie strażników i dróg, baza bandytów w Dolinie Mroku była stworzona z myślą właśnie o skradaniu się. Wystarczyłoby zabić cztery osoby, żeby to przejść...
Awatar użytkownika
Lt_Hargrove
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 19 Gru 2011, 21:26
Ostatnio był: 16 Sie 2012, 17:01
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 26

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez Testar w 13 Lut 2012, 20:25

Ażeby Stalker był bardziej... survivalowy.A nie latasz se po terenach popromiennych ileś tam dni z rzędu (czasem po terenach bardziej promieniotwórczych zażywając leki,choć i tak rzadko się je odwiedza),nie jedząc nie pijąc tylko ładując w siebie :+: i bandaże.
Testar
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 10 Lut 2012, 20:50
Ostatnio był: 11 Lip 2014, 10:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 1

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez djcycu w 14 Lut 2012, 03:20

Igla, moim zdaniem ten Agroprom nie jest nawet bazą a może tylko tymczasowym obozem bo z tego co opowiedziała nam fabuła to wnioskuję że oni tam tylko szperają i zabezpieczają teren przed stalkerami. Z drugiej strony też im twórcy nie dali lepszej broni do łapy żeby gra się za szybko nie znudziła. Co prawda mogli im dać więcej skilla na strzelanie i inne cuda ;)

Co do skradania to ja polecam zagrać w jakąś najnowszą alphę która posiada już fabułę. To był build z dwójeczką na początku. Podczas misji z dokumentami na Agropromie przeszedłem ją bez zabijania wojskowych w samej bazie... Tak jak w pełnej wersji pisze by wybrać się w nocy tak też zrobiłem i dlaczego wycięto taki nawet prosty stealth to nie wiem. Moim zdaniem dlatego że w skrajnych sytuacjach mogło by się okazać że AI przeciwników jest za głupie :P
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Czego wam od zawsze brakowało w rozgrywce ?

Postprzez Tajemniczy w 14 Lut 2012, 21:30

Brak freeplaya po przejściu gry. Oczywiście są mody na freeplay ale zawsze wolałbym sobie po zakończeniu fabuły połazić sobie trochę po wszystkich obszarach i porobić wszystkie misje u NPC.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości