Legalizacja narkotyków

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jesteś za legalizacją?

Tak, wszystkich narkotyków
16
8%
Tak, ale tylko tych miękkich
85
44%
Nie jestem
93
48%
 
Razem głosów : 194

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Allistdead w 14 Sty 2012, 16:19

Czasem trza chronić ludzi od własnej głupoty (wiem że się nie da ale trza próbować). Tak jak odratowuje się samobójcę tak trzeba też zabraniać potencjalnie szkodliwych rzeczy. I nie rozumiem tego sztucznego podziału na "twarde" i "miękkie". Dla mnie narkotyk to narkotyk. Dealerów i producentów tego świństwa powinno się traktować jak potencjalnych morderców. Krótko mówiąc jestem zdecydowanie na nie.
Awatar użytkownika
Allistdead
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 05 Sty 2012, 02:05
Ostatnio był: 19 Lis 2013, 07:31
Miejscowość: Wrocław
Kozaki: 15

Reklamy Google

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Werewolver w 14 Sty 2012, 17:49

Tak spróbuj się zajarać na śmierć marihuaną :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
Werewolver
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 06 Lut 2011, 13:53
Ostatnio był: 03 Kwi 2014, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 37

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Allistdead w 14 Sty 2012, 18:52

Dziękuję nie skorzystam. I nie bardzo łapię o co ci chodzi. Życzysz mi śmierci czy jak? Wszystko cię może zabić. To tylko kwestia ilości/pecha/zbiegu okoliczności. No a po narkotykach to ludzie głupieją jeszcze bardziej niż zwykle. Że chociaż wspomnę niedoszłego laureata nagrody Darwina (przeżył więc nie mógł jej dostać), hodowcę paru krzaczków marihuany. Prawdopodobnie po najaraniu się, wpadł na pomysł zabezpieczenia swej szopy wycelowaną w drzwi bronią. Przetestował na sobie. Pułapka zadziałała ale go odratowali. Nie mów mi więc, że narkotyki nie zabijają.
Awatar użytkownika
Allistdead
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 05 Sty 2012, 02:05
Ostatnio był: 19 Lis 2013, 07:31
Miejscowość: Wrocław
Kozaki: 15

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez k4r00 w 14 Sty 2012, 18:58

To głupota ludzka, nie narkotyki zabijają. Poza tym marihuana Cię nie zabije, oczywiście naturalka. Chemik od jakiegoś dilera z ulicy może uzależnić, bo dodają do niego różne substancje. Jeśli już palić trawkę to swoja hodowla, którą ani się nie zaje*iesz jak autobus, ani nie uzależnisz. Pier*ol dilera, jak chcesz jarać zdrowo to sadź sam.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!

Za ten post k4r00 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Werewolver.
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Universal w 14 Sty 2012, 20:25

Dylemat - pozwolić ludziom na zjaranie się czy noszenie broni i dać tym samym możliwość rozpieprzenia wszystkiego, czy też wszystkiego zakazać i zrobić drugą Koreę :D

Kiedyś chciałem tu jakieś dane niepochodzące z kwejka, które uzasadnią nieszkodliwość marychy i się nie doczekałem, cały czas "bo tak jest" :P
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Lucjusz w 14 Sty 2012, 20:32

k4r00 napisał(a):To głupota ludzka, nie narkotyki zabijają.


A że narkotyki ogłupiają...
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...

Za ten post Lucjusz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kapucha.
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Szpagin w 14 Sty 2012, 21:19

O szkodliwości marihuany słyszałem różne rzeczy. Z jednej strony pewne jest, że nie da się jej przedawkować, ale widziałem też badania, z których wynikało, że narkotyk ten powoduje znacznie większe spustoszenia w mózgu, niż alkohol. Trudno się połapać.

BTW: Niedawno nauczyciel od fizyki opowiedział nam o specyfiku znanym jako "krokodyl". Prawdopodobnie słyszeliście o tym gównie (bo inaczej tego nazwać nie można). Składa się ze środka znanego jako dezomorfina, która sama w sobie nie różni się od innych środków odurzających, ale w produkcji (w chałupniczych warunkach) używane są takie substancje jak aceton, kwas solny, benzyna i pół tablicy Mendelejewa. Odczynniki są stosunkowo łatwo dostępne, produkcja nie jest skomplikowana.

Nazwę zawdzięcza efektom: skóra zmienia kolor na zielony, potem zaczyna się łuszczyć i pękać. Do tego dochodzi gangrena. Bez problemu można znaleźć w sieci zdjęcia ludzi po użycie, ja ich nie oglądałem, mam za słabe nerwy. Fakt faktem, że narkotyk już po jednym użyciu może powodować zagrożenie dla życia.

"Krokodyl" jest popularny w Rosji. Około 30 tysięcy osób zmarło po zażyciu. Trzeba jednak zauważyć jedno: tyn syf zażywają głownie najbardziej uzależnieni narkomani. Stosując analogię do alkoholu, uzależnieni od "krokodyla" to degeneraci pijący denaturat i borygo.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Adriomeniks w 14 Sty 2012, 21:32

Megantereon napisał(a):Ja pozwolę sobie wrócić do tematu i napiszę tak, aktualnie mam serdecznie dość latających po ulicy nawalonych dzieci, nastolatków i dorosłych z gównem zamiast mózgu i dewastujących mienie publiczne takie jak przystanki, budki telefoniczne, ławki, kosze na śmieci i w sumie wszystko co się tym delikwentom nasunie pod ręce a raczej nogi. Nie wspomnę że już teraz na naszych ulicach nie jest za bezpiecznie dzięki w/w osobnikom. Ja osobiście już dwa razy w życiu naciąłem się na w/w problem i aktualnie zawsze jestem zaopatrzony w dobry gaz żelowy na wszelki wypadek, nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać, i nie będę ukrywał ani zgrywał jakiegoś Rambo dzięki temu że mam go pod ręką czuję się bezpieczniej i pewniej na ulicy. Najgorsze są nawalone grupki, gdyż w tedy wszyscy standard bujanie na boki i wielkie kozaczenie oraz szukanie zaczepki. Oczywiście sytuacja diametralnie się zmienia gdy spotykamy jednego delikwenta z tej grupki parę dni później ale już bez obstawy kolegów :E

Reasumując jestem zdecydowanie przeciwny legalizacji jakichkolwiek narkotyków czy to tych lekkich czy tych ciężkich czy jeszcze jakichś tam. W zupełności wystarczy mi to co jest teraz, czyli to co opisałem powyżej i nie potrzebuję jeszcze do tego dodatkowo tego samego tylko w wydaniu "po narkotykach"......


Popieram i zgadzam się ze wszystkim co kolega napisał, moje zdanie jest identyczne. Tyle że ja spaceruję z paralizatorem, który jest w moim przekonaniu skuteczniejszy niż gaz, aczkolwiek gaz też posiadam....
Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska – Polską była ! Aby w Polsce – po polsku się myślało ! - Stefan Wyszyński

Adriomeniks
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 17 Gru 2011, 03:20
Ostatnio był: 21 Lut 2012, 09:27
Miejscowość: Świętochłowice
Kozaki: 8

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Soviet w 14 Sty 2012, 21:40

Co nawalone grupki dresiarzy mają wspólnego z marichuaną?
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Adriomeniks w 14 Sty 2012, 21:53

Soviet napisał(a):Co nawalone grupki dresiarzy mają wspólnego z marichuaną?


Soviet mądry z ciebie facet, więc czemu udajesz że nie rozumiesz ? Taki że w przypadku legalizacji do tych nawalonych grupek dresiarzy dołączą jeszcze naćpane grupki dresiarzy a mi to nie_potrzebne, wystarczy mi taki syf jaki mamy aktualnie....

Uwagi moderatora:

Nie cytuj ostatniej wypowiedzi albowiem nie ma to najmniejszego sensu. - Wheeljack
Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska – Polską była ! Aby w Polsce – po polsku się myślało ! - Stefan Wyszyński

Adriomeniks
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 17 Gru 2011, 03:20
Ostatnio był: 21 Lut 2012, 09:27
Miejscowość: Świętochłowice
Kozaki: 8

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Method w 14 Sty 2012, 21:59

Akurat ci szeroko pojęci "dresiarze" mogą się naćpać niezależnie czy jest legalizacja czy jej nie ma ;) .
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez kapucha w 14 Sty 2012, 22:40

Szpagin napisał(a):O szkodliwości marihuany słyszałem różne rzeczy. Z jednej strony pewne jest, że nie da się jej przedawkować, ale widziałem też badania, z których wynikało, że narkotyk ten powoduje znacznie większe spustoszenia w mózgu, niż alkohol. Trudno się połapać.


Gdzieś słyszałem, że aby przedawkować marihuanę, osoba ważąca 100 kg musi zjeść przynajmniej 7-8 kg suszu, więc w praktyce niemożliwe. Ale wszystko, co wpływa na mózg, w pewnym stopniu go uszkadza. Uzależnia psychicznie, ale nie fizycznie. Od wszystkiego można się uzależnić psychicznie. Tyle, że osoba uzależniona np. od komputera też może być niebezpieczna gdy odetniemy go od kompa.

A co do "krokodyla" to ma jeden plus - osoby uzależnione zwykle zdychają w ciągu roku.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości