Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Spyrok w 22 Paź 2011, 19:00

Wybrałem stalkerów. Ich siedziba znajduje się na mojej ulubionej mapie z Czystego Nieba- Kordonie. Dodatkowo ich system zleceń i ekwipunek jest bardzo ciekawy. Bardzo fajna jest też misja dotycząca odzyskania dla Sidorowicza skrzynki i jej wszystkie złożone elementy.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez shadow97x w 19 Gru 2011, 18:56

Lubię i Wolność za kolorowy sposób patrzenia na świat i Powinność za sposób życia :E . :wódka:
Daj kozaka !!
shadow97x
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 17 Gru 2011, 15:10
Ostatnio był: 07 Gru 2012, 13:54
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Stalker Rambo w 20 Gru 2011, 00:25

Wybieram samotność. Najbardziej pasuje mi frakcja Stalkerów, bo nie jest typową frakcją z bardziej lub mniej ścisłymi zasadami. Stalkerzy mogą łączyć się w grupy lub działać samemu, nieodpowiadają przed nikim. Powinność jest zbyt "sztywna" i według mnie prawie niczym nie różni się od wojska. Wolność za to jest zbyt rozluźniona, co nie działa za dobrze w sprawach organizacyjnych. Mimo tego jako samotny stalker utrzymywałbym kontakty z wolnością "w ramach współpracy". Bandytów i renegatów nienawidzę i jedyny akceptowany przeze mnie rodzaj bandyty, to taki bardzo martwy bandyta.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kostia Kiriłow w 08 Sty 2012, 00:26

Wybrałem stalkerów, ponieważ moim zdaniem najbardziej pasują. Co winka z samego tytułu.

Za ten post Kostia Kiriłow otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Tormentor, NxC, radioaktywny86.
Awatar użytkownika
Kostia Kiriłow
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 07 Sty 2012, 12:02
Ostatnio był: 23 Sty 2012, 20:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: -4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez NxC w 08 Sty 2012, 10:37

Ja wybrałem czyste niebo a gdy drugi raz grałem - Stalkerów... PS:Bandyci to chyba (przynajmniej dla mnie0 najgorsza frakcja :wódka:
NxC
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 06 Sty 2012, 09:45
Ostatnio był: 08 Sty 2012, 20:25
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kudłaty w 08 Sty 2012, 17:19

Po wejściu do Kordonu można z powrotem przyłączyć się do CN?
Jestem teraz właśnie na poziomie Kordonu i mam możliwość przyłączenia się do Samotników. Ale trochę tego nie rozumiem - skoro nie przyłączyłem się jeszcze do żadnej z grup to logicznie rzecz biorąc jestem najemnikiem i z wszystkimi, oprócz Bandytów, Wojska, Monolitu i Renegatów powinienem mieć neutralne stosunki. Przebieg gry jakoś się zmienia?
Jeszcze się porozglądam, bo jest to dość ciekawe :)

A jedyne co mogę powiedzieć na ten temat, to uważam Bandytów za zwykłych pasożytów świata. Co niektórych do nich ciągnie? Mieszkacie w bogatych osiedlu i marzycie sobie w ukryciu o świecie przestępczym?
Awatar użytkownika
Kudłaty
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 01 Kwi 2011, 21:26
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 07:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez PeterHD w 08 Sty 2012, 17:58

Ja wybrałem Wolność. Moim zdaniem lepiej spisują się w walce, bo choć mają słabsze kombinezony to IL 86 jest lepszą bronią niż AKM. A poza tym u nich nie ma watah mutantów (przynajmniej w CS) i mają bardziej klimatyczną miejscówkę. No i ja wolę mieć za sojuszników ludzi którzy traktują mnie jako przyjaciela, a nie jako mięso armatnie
Czy wiecie że do następnej odpowiedzi na post przeskakujesz wciskając spację?
PS. Dziękuję za picie kozaków Zwinniakowi.
Gratulacje panowie, jesteśmy na mistrzach
:

http://mistrzowie.org/361231
Awatar użytkownika
PeterHD
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 02 Paź 2011, 14:16
Ostatnio był: 29 Lip 2014, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kudłaty w 08 Sty 2012, 20:32

IL 86? Zauważyłem, że już lepszy jest Viper :facepalm: Dziwnie zbudowana jest za gra, że pistolet maszynowy jest lepszy od karabinków :| Rozumiem to aby pozmieniać nazwy, ale nie całą fizykę :E
Apropo, przed chwilą zaatakowałem bazę Samotników - awansowali na drugie miejsce wyprzedzając Powinność, więc koleś w Egzo mi wyleciał :D
Te punkty siły frakcji rzeczywiście coś dają. Latają częściej w lepszych kombinezonach, lepsza broń itp?
Awatar użytkownika
Kudłaty
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 01 Kwi 2011, 21:26
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 07:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez degtariov 123 w 08 Sty 2012, 20:46

ja wybrałem stalkerów ponieważ prowadzą normalne życie i walczą z bandycką chołocią czego nie lubie :E
siema eniu wlniemy kozaka :)
Awatar użytkownika
degtariov 123
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 08 Sty 2012, 18:29
Ostatnio był: 18 Lut 2012, 18:44
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez radioaktywny86 w 10 Sty 2012, 11:17

Kudłaty napisał(a):Po wejściu do Kordonu można z powrotem przyłączyć się do CN?
Jestem teraz właśnie na poziomie Kordonu i mam możliwość przyłączenia się do Samotników. Ale trochę tego nie rozumiem - skoro nie przyłączyłem się jeszcze do żadnej z grup to logicznie rzecz biorąc jestem najemnikiem i z wszystkimi, oprócz Bandytów, Wojska, Monolitu i Renegatów powinienem mieć neutralne stosunki. Przebieg gry jakoś się zmienia?
Jeszcze się porozglądam, bo jest to dość ciekawe :)

A jedyne co mogę powiedzieć na ten temat, to uważam Bandytów za zwykłych pasożytów świata. Co niektórych do nich ciągnie? Mieszkacie w bogatych osiedlu i marzycie sobie w ukryciu o świecie przestępczym?



Nie, po wejściu do Kordonu, już nie będziesz się mógł przyłączyć do CN. Jest to możliwe tylko jeżeli używasz modów usprawniających wojnę frakcji tj. Absolute Faction War

A swoją drogą ja wybrałem Wolność - brak dużej dyscypliny, możesz żyć jak prawdziwy stalker robić co chcesz, sikać gdzie chcesz i chodzić gdzie chcesz. Jest to również anarchistyczna frakcja, co jeszcze bardziej dodaje jej uroku najlepszej frakcji w Zonie. Zaś kiedy przyjdzie walczyć z przeciwnikiem każdy wolnościowiec rusza do walki i walczy jak fanatyk. Będąc w tej frakcji bardzo przydatne staje się używanie snajpy, kolejna zaleta dla mnie, ponieważ uwielbiam bawić się w strzelca wyborowego. Noi oczywiście po zajęciu bazy Powinności otrzymujemy piękny egzoszkielet Wolności. ;)
Wolność!

radioaktywny86
Wygnany z Zony

Posty: 21
Dołączenie: 27 Gru 2011, 12:42
Ostatnio był: 19 Lut 2012, 18:57
Miejscowość: Krk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Margo5 w 12 Sty 2012, 21:31

Wybrałem Stalkerów, ponieważ są jak bracia. Zawsze pomogą, zawsze się z tobą napiją i podzielą się jedzieniem.
Margo5
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 12 Sty 2012, 21:27
Ostatnio był: 28 Sty 2012, 21:21
Miejscowość: Lubin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez IGNISq w 13 Sty 2012, 20:50

Wybralem wolnosc czemu bo traktuja sie jagby byli wszyscy bracmi, texty maja fajne kolorki tez wszystko maja zaje yhymyhym rozwalil mnie text kolesia z wolnosci w CoP ''ej schowaj ta armate ''
Jesli ty tez tak uwazasz daj ---------> :wódka:

IGNISq
Wygnany z Zony

Posty: 5
Dołączenie: 11 Sty 2012, 20:34
Ostatnio był: 28 Sty 2012, 18:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości