Problem z aktywacją.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z aktywacją.

Postprzez Fender w 08 Sty 2012, 16:32

Witam. Mam problem z aktywacją gry (kolejną). W FAQ przeczytałem odnośnie maila do cenegi, ale zanim odpiszą to pewnie minie jeszcze trochę, a być może problem leży gdzie indziej. Otóż po reinstalu systemu i zmianie go na Win 7 nie mogę aktywować Zewu. Poprzednio na pewno usunąłem grę włącznie z dezaktywowaniem jej. Gdy teraz próbuję aktywować wyskakuje okno z napisem "Serwer odmawia aktywacji. Liczba aktywacji przez podany klucz została wyczerpana. Skontaktuj się z wydawcą". Wyczerpanie aktywacji jest niemożliwe (startowa liczba to bodajże 10k i na pewno tyle razy gry nie aktywowałem). Jest to może problem techniczny? Czy muszę czekać kolejne dnie aż mi cenega odpisze?
Awatar użytkownika
Fender
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 12:38
Ostatnio był: 22 Paź 2023, 06:35
Miejscowość: Przedmieścia Limańska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 90

Reklamy Google

Re: Problem z aktywacją.

Postprzez The Witcher w 08 Sty 2012, 16:33

Nic raczej nie poradzisz, poczekaj trochę. Jak próbuję instalować CoP to odpisują zwykle na drugi dzień. :P
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 09:59
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Problem z aktywacją.

Postprzez Gizbarus w 08 Sty 2012, 19:35

Powiem tak - ZAWSZE jest z tym problem. Odinstalowywałem grę (ja albo ojciec na drugim kompie) już ze trzy-cztery razy i za każdym razem jest ten sam problem. Za każdym razem mimo "książkowego" odinstalowania gry muszę pisać do Cenegi maila pełnego żółci żeby łaskawie odnowili klucz aktywacyjny, czy jak to nazwać. Z deka irytujące, ale nic z tym nie robią i najwidoczniej nie mają zamiaru robić.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Problem z aktywacją.

Postprzez Pijawol w 09 Sty 2012, 10:26

Bądźmy szczerzy - ten system zabezpieczeń zawiódł. Więcej szkody odczuwają legalni użytkownicy gry, niż piraci.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 19:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Problem z aktywacją.

Postprzez Gizbarus w 09 Sty 2012, 11:53

Niestety. Ale oczywiście wydawcy się NICZEGO nie nauczą i w kolejnych wydaniach będziemy mieli podobny szajs... Gdyby nie fakt, że sam nie musiałem się z tym aż tak użerać, to o tyle ojcu specjalnie szukałem cracka, bo nie chciało się nam czekać na ponowną aktywację klucza gry... Niestety, nie znalazłem.

Ale swoją drogą, jak widzę te zabezpieczenia, to czasem nie dziwię się, że piractwo tak się rozprzestrzenia, jak ten rak... :-/
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości